Ali, ja sam muško!

Nadam se da ti ne dobijaš šamarčinu čak ni kad si nepristojan i maliciozan.

Кад направиш своје дете, онда се дери на њега, а до тог тренутка ће припадници Министарства унутрашњих послова реаговати на ваше понашање према деци.
 
А јеси ли пробао да будеш ниједно?

Мада је таквима свако ко као они не шири гузове некакав шовиниста.
Ма пусти га бре. Он да је неки Србин, он би се звао Његош а не Бодријар. И то чак није ни Бодријар него на француском Баудриллард. Сви га зову БАУ.
 
Кад направиш своје дете, онда се дери на њега, а до тог тренутка ће припадници Министарства унутрашњих послова реаговати на ваше понашање према деци.
Nisam se drala/vikala nikad ni na čije dete. Poštujem više decu nego sve nas odrasle, ali i prema odraslima osećam ono malo "dužnog poštovanja" uglavnom.
Od mene zaštite prema deci ne treba da se traži. Ne vičem, ne derem se, tretiram ih kao ravne sebi i nisam neko ko je ijednom detetu na ovom svetu pretnja. Nisam pretnja nikome.
Zato sam i podelila instant zbunjenost ovde, a nisam je pokazala na licu mesta.
Vi podržavate nasilje i naslađujete se idejom da bi njegovi roditelji naišli da me šamaraju i mlate-zbog čega, realno?
Nasilje bilo koje vrste je izvan pitanja. Zašto akcentujete da je trebalo ja da dobijem "šamarčinu"?

Nisam izvršila nikakvo nasilje nad detetom, ni ovom, ni bilo kojim drugim, ni verbalno, ni fizičko.
Porazmislite. Ne zaslužujete da smo na ti, jer ste izvan mog sveta i mojih očekivanja od nas kao društva.
Gde se problemi rešavaju šamarima... to nije moje prirodno stanište.
 
Poslednja izmena:
Vi podržavate nasilje i naslađujete se idejom da bi njegovi roditelji naišli da me šamaraju i mlate-zbog čega, realno?
Nasilje bilo koje vrste je izvan pitanja. Zašto akcentujete da je trebalo ja da dobijem "šamarčinu"?

Ја сам се већ једном изјаснио да персирање звучи врло отмено и да га треба законом утерати у људе ( океј, ово друго сам сад измислио. )

Али у овом случају постоји пристојна вероватноћа да Вас дотични покушава испровоцирати јер је код Вас осетио то нешто.
 
Ја сам се већ једном изјаснио да персирање звучи врло отмено и да га треба законом утерати у људе ( океј, ово друго сам сад измислио. )

Али у овом случају постоји пристојна вероватноћа да Вас дотични покушава испровоцирати јер је код Вас осетио то нешто.
Prošli su sati. Nisam više isprovocirana, sad sam samo tužna.
Svejedno, što se mene tiče... naučila sam šta je trebalo i šta sam htela da naučim.
Nije jedan pobornik nasilja imao ni najmanje udela u tome.
 
Čitam uvodni post, komentare i vidim da i ova tema ide u off topic.

@Samsonight mislim da je ceo razgovor sa tim dečakom bio spontan. On je kupio žvake, okrenuo se i otišao. Ne verujem da razmišlja o tebi..možda je i zaboravio vaš susret.

Ne znam zašto ti nisi zaboravila.

Da je razgovor trajao duže, tj da je on posle rečenice "Ali, ja sam muško" nastavio da se svađa sa tobom, da razgovara sa tobom u vezi svog oblačenja i frizure..To on ne bi zaboravio, bar ja tako mislim.

Ne bi ni ti zaboravila.

Šta te je, konkretno, zbunilo? Njegov izgled ili rečenica "Ali, ja sam muško".

Inače, što se tiče oblačenja, više ne važi pravilo da neke boje garderobe nose devojčice a neke druge boje dečaci.

Isto je i sa frizurama.
 
Nisam se drala/vikala nikad ni na čije dete. Poštujem više decu nego sve nas odrasle, ali i prema odraslima osećam ono malo "dužnog poštovanja" uglavnom.
Od mene zaštite prema deci ne treba da se traži. Ne vičem, ne derem se, tretiram ih kao ravne sebi i nisam neko ko je ijednom detetu na ovom svetu pretnja. Nisam pretnja nikome.
Zato sam i podelila instant zbunjenost ovde, a nisam je pokazala na licu mesta.
Vi podržavate nasilje i naslađujete se idejom da bi njegovi roditelji naišli da me šamaraju i mlate-zbog čega, realno?
Nasilje bilo koje vrste je izvan pitanja. Zašto akcentujete da je trebalo ja da dobijem "šamarčinu"?

Nisam izvršila nikakvo nasilje nad detetom, ni ovom, ni bilo kojim drugim, ni verbalno, ni fizičko.
Porazmislite. Ne zaslužujete da smo na ti, jer ste izvan mog sveta i mojih očekivanja od nas kao društva.
Gde se problemi rešavaju šamarima... to nije moje prirodno stanište.

Када се на дете виче, може се осећати повређено, уплашено и тужно, нарочито уколико то чини непозната особа. Ако то радите често, то може утицати на ментално здравље детета, изазивајући дубље психолошке проблеме као што су депресија или анксиозност.
Шта, добијеш један шамар од мајке детета и на тај начин спасимо осталу децу која би се нашла у вашој околини.
 
Na trafici juče razmišljam nešto da kupim, a dete do mene se vrpolji. Vreme je velikog školskog odmora.
Duga plava kosa kao moja, svetle ženske boje na garderobi, prelepo lice... 10, 11 ili 12 godina.
Nehajno rekoh: "Uslužite nju dok se smišljam...", kad ono frknu na mene: "Ali, ja sam muško!"
"KAKO GOD!", ne znam ni odakle mi to, ali sam (detetu!!!) odgovorila kao iz zapete puške.
Gleda me još malo zbunjen*, pa priđe da kupi žvake i ode.
Razmišljam o tome danas.
Na engleskom postoji sigurna zamenica them, u srpskom ne postoji. Postupila sam nezrelo prema jednom običnom detetu?
Prvi put! Prvi put sam se susrela sa detetom koje izgleda kao nešto, a nešto je drugo!
Pogledajte prilog 1518170
Lajk...
Postaje svakodnevno čak i u ovim manje urbanim sredinama.
Ne znam kako da se osećam, ne znam šta da mislim.
Bilo koja mudra reč na sve ovo?
Bože draga! Opterećuješ se oko gluposti.
Koliko puta su me nazvali "dečko" ili "druže", pa ništa. Čak mi je vremenim postalo normalno, da ih više i ne korigujem. 😁
Preživeće mali ove tvoje "teške reči", sigurna sam i da nisi jedina koja se za.ebala.
P.S The only & first born douther is always men of the hause.😏
A i šta ćeš,...kad je lep k'o devojčica.😃
 

Back
Top