Je li samoća ponekad prednost?

Maeeeestro

Aktivan član
Poruka
1.179
Živimo u neobicnim vremenima, no je li samoća zapravo i prednost?


Ako često šetamo po vani bez društva, pruža li nam to bolju koncentraciju za misli, ideje, realnost?


Preferirati li samoću, društvo ili nekakva kombinacija?


Razlikuju li se samoća i usamljenost radnim danima u odnosu na vikende ili praznike?

Jeste li već ponekad i tijekom druženja s nekim ljudima osjetili da će vam recimo u budućnosti biti češća samoća?
 
Živimo u neobicnim vremenima, no je li samoća zapravo i prednost?


Ako često šetamo po vani bez društva, pruža li nam to bolju koncentraciju za misli, ideje, realnost?


Preferirati li samoću, društvo ili nekakva kombinacija?


Razlikuju li se samoća i usamljenost radnim danima u odnosu na vikende ili praznike?

Jeste li već ponekad i tijekom druženja s nekim ljudima osjetili da će vam recimo u budućnosti biti češća samoća?
Pa nije svako nikola tesla samo se tese time da su kreativni a pogubljeni prazni
 
Živimo u neobicnim vremenima, no je li samoća zapravo i prednost?


Ako često šetamo po vani bez društva, pruža li nam to bolju koncentraciju za misli, ideje, realnost?


Preferirati li samoću, društvo ili nekakva kombinacija?


Razlikuju li se samoća i usamljenost radnim danima u odnosu na vikende ili praznike?

Jeste li već ponekad i tijekom druženja s nekim ljudima osjetili da će vam recimo u budućnosti biti češća samoća?
Volim svoju samoću i zahvalna sam svim babama i dedama koji su radili na tome da mogu da je imam.
Volim društvo, zato sam ovde, ali mnogo više volim svoj mir.
Samoća je slobodna, pametna, lepa, čista i dobra.
Slobodan, pametan, lep, čist i dobar... treba li tu išta dodatno?
Čime se u samoći najbolje rukuje? Vremenom!
 
Volim svoju samoću i zahvalna sam svim babama i dedama koji su radili na tome da mogu da je imam.
Volim društvo, zato sam ovde, ali mnogo više volim svoj mir.
Samoća je slobodna, pametna, lepa, čista i dobra.
Slobodan, pametan, lep, čist i dobar... treba li tu išta dodatno?
Čime se u samoći najbolje rukuje? Vremenom!
Moguće.

Međutim, meni osobno je bilo vrlo puno samoće tijekom srednje škole i par godina nakon, zatim nešto društvenosti, a pogovorovo vrlo društvenosti prošle godine i raniji početak ove godine, medjutim u proteklih dva tjedna ritam samoće je puno jači i nekako vidim da me to jako zbunjuje, neke prednosti u tome postoje, ali nedostaci su trenutno vrlo iznenadni
 
Živimo u neobicnim vremenima, no je li samoća zapravo i prednost?


Ako često šetamo po vani bez društva, pruža li nam to bolju koncentraciju za misli, ideje, realnost?


Preferirati li samoću, društvo ili nekakva kombinacija?


Razlikuju li se samoća i usamljenost radnim danima u odnosu na vikende ili praznike?

Jeste li već ponekad i tijekom druženja s nekim ljudima osjetili da će vam recimo u budućnosti biti češća samoća?
Nije u ljudskoj prirodi da bude sam ali nam samoća često prija. Barem meni.

Ima ljudi koji mogu da budu sami i kome je društvo opterećenje, a ima i onih koji ne mogu da budu sami, nikada. Sve zavisi od osobe do osobe i naravno od životnih okolnosti.

Šta ko od nas želi u budućnosti to ne možemo znati.

Ono što ja znam to je da radije biram da u samoći budem sama, nego da u društu ili paru, vezi... osetim samoću.
 
Nije u ljudskoj prirodi da bude sam ali nam samoća često prija. Barem meni.

Ima ljudi koji mogu da budu sami i kome je društvo opterećenje, a ima i onih koji ne mogu da budu sami, nikada. Sve zavisi od osobe do osobe i naravno od životnih okolnosti.

Šta ko od nas želi u budućnosti to ne možemo znati.

Ono što ja znam to je da radije biram da u samoći budem sama, nego da u društu ili paru, vezi... osetim samoću.
Uh, samoća u društvu, to sam i ja povremeno osjetio i baš je neugodno, kad čovjek uoči fizičku blizinu, a psiholosku I emotivnu veliku daljinu
 

Back
Top