Ljubavna prica (i druga strana medalje ljubavne price)

Duboko u tebi

Domaćin
Poruka
3.408
Iz on-line razgovora sa drugim ljudima shvatio sam da su svi bili iznenadjeni debilnoscu ove price. I svi su naravno ispljuvali zenskicu.
Razloga ima vise..

http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/kako-biti-zajedno-uprkos-svemu/150952.phtml

Ali ono sto sam prvo pomislio :( je kako jebilo tom decku koji je "odmah iseljen". Sta bi on imao da napise za novine, samo da ga je neko pitao...

Red je na vas, cenjene forumase.
Dajte komentar.
 
pa i da jeste
ne vidim u cemu je problem.nisu bili u braku,a i da jesu,zar nemamo pravo da se zaljubimo u drugoga?

- - - - - - - - - -

mozda bode oci ta recenica da je ona njega iselila?novinama ne vredi verovati svaku rec.pisu se tako da bi bile senzacionalne,plus sto su novinari obicna piskarala koja su em neobrazovana,em nemaju blage veze sa zivotom
 
svasta
zasto su je ispljuvali?zato sto se zaljubila u drugog i rekla prvom da prekidaju i da se iseli iz njenog stana?

Kako njenog? To ne znamo.

Onako, meni bi bilo jako lose da sam recimo dugo sa devojkom, i onda mi jednog dana dana kaze "ej upoznala sam nekog holandjanina, i zelim da budem sa njim, iseli se..."

Naravno to nece pisati u novinama, pokvarilo bi skorz pricu, jelda!

Za pocetak, i taj holandjanin je za mene supek. Muva zauzetu devojku... ALi ... Ah, to sam samo ja.
 
Kako njenog? To ne znamo.

Onako, meni bi bilo jako lose da sam recimo dugo sa devojkom, i onda mi jednog dana dana kaze "ej upoznala sam nekog holandjanina, i zelim da budem sa njim, iseli se..."

Naravno to nece pisati u novinama, pokvarilo bi skorz pricu, jelda!

Za pocetak, i taj holandjanin je za mene supek. Muva zauzetu devojku... ALi ... Ah, to sam samo ja.
pa nece ga iseljavati iz njegovog stana,a za ovo boldovano nemam reci :lol:
 
Jao bre Aco, navikla sam da ljudi traže dlaku u jajetu, ali ti...:(
Kakve ima veze što je iseljen? Ne bi se riba zaljubila u drugog da je sa ovim prvim funkcionisalo. Prosto ko pasulj, nemojmo biti naivni.

Detalji Wotsoine, detalji.. Ako joj nije bilo dobro sa njim, sto se nije razisla pre?

- - - - - - - - - -

Da je veza bila ok, ne bi se raspala.

Da je on imao vise kehsa, a joj brate moj, kako bi ona cvrkutala.... :)
 
Kako njenog? To ne znamo.

Onako, meni bi bilo jako lose da sam recimo dugo sa devojkom, i onda mi jednog dana dana kaze "ej upoznala sam nekog holandjanina, i zelim da budem sa njim, iseli se..."

Naravno to nece pisati u novinama, pokvarilo bi skorz pricu, jelda!

Za pocetak, i taj holandjanin je za mene supek. Muva zauzetu devojku... ALi ... Ah, to sam samo ja.
Aham. Pa jeste šupak. A i ona je šupak. Trebala je da ima dve paralelne veze. To je poštenije.
 
Iz on-line razgovora sa drugim ljudima shvatio sam da su svi bili iznenadjeni debilnoscu ove price. I svi su naravno ispljuvali zenskicu.
Razloga ima vise..

http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/kako-biti-zajedno-uprkos-svemu/150952.phtml

Ali ono sto sam prvo pomislio :( je kako jebilo tom decku koji je "odmah iseljen". Sta bi on imao da napise za novine, samo da ga je neko pitao...

Red je na vas, cenjene forumase.
Dajte komentar.
Meni je prvo zapelo za oko to da je una ukljucila skajp, dopisivali se, pa onda iselila decka...
Cek, decko nije primetio da se hlade, da ona vise vremena provodi za kompom...?
Verovatno je ta veza i bila tra-la-la...cim je ona imala "vezu" preko skajpa, a on to nije ni primetio.
Oboje su jadni, ako se mene pita. Ili veza nije ni bila ozbiljna, onda ok...
Da, i ovaj Holandjanin je jadnik, njega zaboravih. :lol:
Za pocetak, i taj holandjanin je za mene supek. Muva zauzetu devojku... ALi ... Ah, to sam samo ja.

I meni je ovo jadno...nema srece na tudjoj nesreci. Nevezano za ovu pricu, koja je stura, u sustini...
 
Poslednja izmena:

Back
Top