Srpski narod zahteva

Jesu, jesu... Sve sami nacisti, fasisti, masoni, iluminati, itd.... Kako vec ide ta mantra, zaboravio sam...

kami druze, nisu svi okupatori nacisti ili fasisti, ima ih raznih boja.

problem oko legitimnosti trupa na kosovu je taj sto je sloba umesao UN, dao legitimitet okupaciju za rezoluciju UN po kojoj je kosovo i dalje u sastavu srbije.

sto ce reci, deo Srbije mozda i nije pod okupacijom sto se legitimnosti tice ali se to moze lako dovesti u pitanje.

vidis, recimo kad je zemlja napadnuta i potpise kapitulaciju time ona legitimise kapitulaciju ali je zemlja prisilno okupirana.

znaci, vojno je bila primorana da potpise dokument, kao i u slucaju kosova, prema tome, srbija jeste okupirana, sve zavisi ko kako gleda tamo na zapadu, ko su gud gajs a ko su bed gajs, tako oni i rasudjuju o svemu
 
kami druze, nisu svi okupatori nacisti ili fasisti, ima ih raznih boja.

problem oko legitimnosti trupa na kosovu je taj sto je sloba umesao UN, dao legitimitet okupaciju za rezoluciju UN po kojoj je kosovo i dalje u sastavu srbije.

sto ce reci, deo Srbije mozda i nije pod okupacijom sto se legitimnosti tice ali se to moze lako dovesti u pitanje.

vidis, recimo kad je zemlja napadnuta i potpise kapitulaciju time ona legitimise kapitulaciju ali je zemlja prisilno okupirana.

znaci, vojno je bila primorana da potpise dokument, kao i u slucaju kosova, prema tome, srbija jeste okupirana, sve zavisi ko kako gleda tamo na zapadu, ko su gud gajs a ko su bed gajs, tako oni i rasudjuju o svemu

NATO je na Kosmetu legalno kao sto je legalno kada te par kriminalaca kidnapuje i natera te da im prepises stan.

To ti je podjednako legalno kao i svaka vlast na Kosmetu osim republike Srbije.
 
Pa lepo te je pitao covek,sta se sprdas.

Da li su okupacione ili nisu?

I uopste nije mantra fasisti i nacisti jesu.

Da li su okupacione pitaj vecinu ljudi koje zive na Kosovu, to nije pitanje za tebe i mene.

A da, svakako, NATO i nacizam su sinonimi; samo zato sto se to ne svidja onim drzavama koje su htele da vode nasilnu unutrasnju politiku...
 
kami druze, nisu svi okupatori nacisti ili fasisti, ima ih raznih boja.

problem oko legitimnosti trupa na kosovu je taj sto je sloba umesao UN, dao legitimitet okupaciju za rezoluciju UN po kojoj je kosovo i dalje u sastavu srbije.

sto ce reci, deo Srbije mozda i nije pod okupacijom sto se legitimnosti tice ali se to moze lako dovesti u pitanje.

vidis, recimo kad je zemlja napadnuta i potpise kapitulaciju time ona legitimise kapitulaciju ali je zemlja prisilno okupirana.

znaci, vojno je bila primorana da potpise dokument, kao i u slucaju kosova, prema tome, srbija jeste okupirana, sve zavisi ko kako gleda tamo na zapadu, ko su gud gajs a ko su bed gajs, tako oni i rasudjuju o svemu

To je vezano za legalnost, a za legitimitet je bitno sta misli vecina koja dole zivi...
 
NATO je na Kosmetu legalno kao sto je legalno kada te par kriminalaca kidnapuje i natera te da im prepises stan.

To ti je podjednako legalno kao i svaka vlast na Kosmetu osim republike Srbije.

pa kazem, vojno smo prisiljeni da potpisemo. vidis, amerima je stalo bilo da potpisemo u kumanovu sta smo potpisali, iako im za okupaciju nije trebao nikakav potpis.

i taj papir gde je nas potpis im je legalizacija okupacije.

ameri su sila za sad, imaju "bolje advokate" svoje sudije i to je to.

vidi, znas da se japacni trvu sa rusima oko kurilskih ostrva.

e, pre neki dan, posle niza neuspelih pregovora sa rusima, japanci proglasili okupaciju tih ostrva.

bez da ulazim ko je tu u pravu, srbija lako moze da ospori legitimitet time sto ce kroz rusiju mandat kfor-a zavrsiti, naravno, ostace suve nato snage, i srbija onda moze da proglasi okupaciju i time potpuno dovede nato vojsku dole u vrlo nezgodan polozaj.

to se naravno nece desiti, sna se ko je u pozociji a i zna se koliko je opozicija sposobna
 
i kami, nacuionalne manjine nemaju prava na odcepljenje, bez obzira sta mislile.

21-i vek je, iza nas je neko civilizacijsko dostignuce valjda bez obzira na opsteprisutno atlantsko varvarstvo.

sad, ako mi ti kazes da se u slucaju srbije mkedjunarodne povelje smatraju nistavnim, a za drzave zapada one vaze, e onda cu ja nista drugo nego da zakljucim da su 90-e bile atlantska zavera protiv srba
 
Da li su okupacione pitaj vecinu ljudi koje zive na Kosovu, to nije pitanje za tebe i mene.

A da, svakako, NATO i nacizam su sinonimi; samo zato sto se to ne svidja onim drzavama koje su htele da vode nasilnu unutrasnju politiku...

Kako bre nije za mene kada se to desava na mojoj zemlji?

Ko si ti bre mali covece da meni oduzimas moje,je li bre?

Na sta bi licilo da ja tebi isamaram i uzmem kljuceve od kola,otisao bi verovatno u policiju kmececi?

NATO nije nacisticka organizacija jedino onima koji terorom pokusavaju da otmu tudje.

Srbija i nasilna unutrasnja politika su sinonimi samo siptarskim teroristima i nikome drugom.

Prijavljen si za podrzavanje terorizma.
 
To je vezano za legalnost, a za legitimitet je bitno sta misli vecina koja dole zivi...

Alo bre ti?


Ne izgledas mi toliko neinformisan da ne znas se oko bilo kod dela republike Srbije pita iskljucivo citava drzava.

Dakle ovom tezom-shiptari su manjina u Srbiji.

To ti stoji u ustavu,a posto ti je to objasnjeno da vise nisam video da spominjes da se neko dole nesto pita bez prisustva ostatka drzave!
 
i kami, nacuionalne manjine nemaju prava na odcepljenje, bez obzira sta mislile.

21-i vek je, iza nas je neko civilizacijsko dostignuce valjda bez obzira na opsteprisutno atlantsko varvarstvo.

sad, ako mi ti kazes da se u slucaju srbije mkedjunarodne povelje smatraju nistavnim, a za drzave zapada one vaze, e onda cu ja nista drugo nego da zakljucim da su 90-e bile atlantska zavera protiv srba

Varvarstvo je kad vlast gradjanje svoje zemlje tretira kao gradjane drugog reda, a ovde uopste nije rec o nekim nacionalnim manjinama, vec o stanovnicima odredjene teritorije. Prosto receno, mnogo smo z.srali ovih nekoliko decenija, pravo naroda na samoopredeljenje je aktivirano, mozemo samo da cutimo i da gledamo.
 
Varvarstvo je kad vlast gradjanje svoje zemlje tretira kao gradjane drugog reda, a ovde uopste nije rec o nekim nacionalnim manjinama, vec o stanovnicima odredjene teritorije. Prosto receno, mnogo smo z.srali ovih nekoliko decenija, pravo naroda na samoopredeljenje je aktivirano, mozemo samo da cutimo i da gledamo.

Какво право , и ког народа?
 
Kako bre nije za mene kada se to desava na mojoj zemlji?

Ko si ti bre mali covece da meni oduzimas moje,je li bre?

Na sta bi licilo da ja tebi isamaram i uzmem kljuceve od kola,otisao bi verovatno u policiju kmececi?

NATO nije nacisticka organizacija jedino onima koji terorom pokusavaju da otmu tudje.

Srbija i nasilna unutrasnja politika su sinonimi samo siptarskim teroristima i nikome drugom.

Prijavljen si za podrzavanje terorizma.

Prvo, prekini da mi se obracas sa 'bre', nisi ti toliko prisan sa mnom .

Drugo, da ti mene pokusas da isamars i uzmes mi kljuceve od kola- mozes samo da sanjas u svojim snovima gde volis da popujes i zagovaras lazni moral, u stvarnosti je to moguce samo ako dodjes u grupi od minimum pet likova, sam nemas ni najmanje sanse.

Trece, drzava nema veze sa privatnom svojinom, pravo svojine nad drzavom ne postoji, ja ne znam da li je potrebno da ti i nacrtam to. Uporedjivanje drzave sa privatnom svojinom je jednostavno- glupavo. Ti imas pravo svojine na kolima, nad drzavom nemas to pravo, idi pa se informisi malo o tome.
 
Vidis, to jeste validan argument. Jedini argument koji nije vezan za emocije, i treba ga postovati.

Svi argumenti sa nase strane su validni,nemoj da si beozobrazan i da provociras.

Nije lepo toliko kurciti se preko foruma.

Varvarstvo je kad vlast gradjanje svoje zemlje tretira kao gradjane drugog reda, a ovde uopste nije rec o nekim nacionalnim manjinama, vec o stanovnicima odredjene teritorije. Prosto receno, mnogo smo z.srali ovih nekoliko decenija, pravo naroda na samoopredeljenje je aktivirano, mozemo samo da cutimo i da gledamo.

Pa i jeste mnogo zasrali to uopste ne treba naglasavati.

Kada bude aktivirano u srpskoj krajini,cg i bosni onda cemo da pricamo a ne samo kada vama odgovara.
 
Evo ja ću da raspišem referendum i da odvojim mojih 4,5 ara dvorišta od Srbije i pripojim Japanu. I to jednoglasno.

Mozes da pokusas. Ako se stanovnici na tih 4-5 ara osecaju kao posebna nacija, a posto se verovatno ne osecaju tako, to je naravno nemoguce. A ako se osecate kao posebna nacija, opet ce biti nemoguce, jer vas maximum ima 10, a u ovom slucaju u pitanju je preko milion ljudi.
 
Tebi oni ljudi koji zive na Kosovu nemaju nikakva prava i nisu narod?

Па лепо ми објасни какво право си навео у пост који сам цитирао и ког народа
Рекао си право на самоопредељење народа
Мислио си на Србе у РСК ,наравно и на њихово право јел тако?
 
Па лепо ми објасни какво право си навео у пост који сам цитирао и ког народа
Рекао си право на самоопредељење народа
Мислио си на Србе у РСК ,наравно и на њихово право јел тако?

A to. Pa pazi, da se ja pitam, po tom pitanju se razlikujem od drugih LDP-ovca. Ja bih njima dao pravo na samoopredeljenje, sa tom razlikom sto bi na drugom referendumu za spajanja Republike Srpske sa Srbijom aktivno ucestvovao u kampanji da se zaokruzi NE, a ako prodje referendum, odselio bih se iz zemlje.
 
A to. Pa pazi, da se ja pitam, po tom pitanju se razlikujem od drugih LDP-ovca. Ja bih njima dao pravo na samoopredeljenje, sa tom razlikom sto bi na drugom referendumu za spajanja Republike Srpske sa Srbijom aktivno ucestvovao u kampanji da se zaokruzi NE, a ako prodje referendum, odselio bih se iz zemlje.

Небитно шта би ти радио,јер си на другој теми вриштао сатима да Српски народ није имао правон да се отцепи од Хрватске
Тако да си се декларисао као човек који Србима ускраћује права да би их доделио другима.
Могу пристати да неко има став ал да је тај став принципијелан ,овако си само припадник хорде
 
Prvo, prekini da mi se obracas sa 'bre', nisi ti toliko prisan sa mnom .

Drugo, da ti mene pokusas da isamars i uzmes mi kljuceve od kola- mozes samo da sanjas u svojim snovima gde volis da popujes i zagovaras lazni moral, u stvarnosti je to moguce samo ako dodjes u grupi od minimum pet likova, sam nemas ni najmanje sanse.

Trece, drzava nema veze sa privatnom svojinom, pravo svojine nad drzavom ne postoji, ja ne znam da li je potrebno da ti i nacrtam to. Uporedjivanje drzave sa privatnom svojinom je jednostavno- glupavo. Ti imas pravo svojine na kolima, nad drzavom nemas to pravo, idi pa se informisi malo o tome.

Ti koji ovde podrzavcas teroriste ces da mi kazes kako cu da ti se obracam?

Drugo,da te isamaram naravno da mogu,a tek sto moze neko od 20-ak mojih drugara/poznanika na koje lakocom uticem o tome bolje i da ne pricamo,a tu su i raznorazna pomocna sredstva koje ti sigurno nemas,tako da je otimacina zagarantovana.

A da li je lazni moral ti to ne mozes znati tako da se mani tih gluposti.

Ja sam,sa pet likova ili sa jos 2 kakva je razlika objasni mi?da li cu ja da posaljem 5 ljudi,ili sam dodjem to je apsolutno nebitno jer je cilj ispunjen,jedino sto si ti kao malo uvredjen pa bacas na neku pravednost,ne bih mogao sam......ooo smejurija.

Uostalom kada vec ovo poredjujemo NATO nije poslao snagu identicnu Srbiji nego masineriju jacu 300 puta,tako da tvoje kukumavke dok ih branis izgledaju jadno i bedno...

Trece,te tvoje nebuloze ostavi nekom sa kolicinom mozga identicnom tvom.

Naravno da ima veze sa privatnom svojinom,drzava je vlasnistvo SVIH gradjana koji u njoj zive a ne grupice kojoj padne nesto na pamet,kapiras???

I da skapiras sinovac da niko sem SVIH gradjana Srbije nema prava da odlucuje ni o pedlju drzave,da li to kapiras ili ne?

A tvoje nebulnozne zakljucke zadrzi za sebe.
 
Poslednja izmena:
Небитно шта би ти радио,јер си на другој теми вриштао сатима да Српски народ није имао правон да се отцепи од Хрватске
Тако да си се декларисао као човек који Србима ускраћује права да би их доделио другима.
Могу пристати да неко има став ал да је тај став принципијелан ,овако си само припадник хорде

Pogresno sam te razumeo, mislio sam na Republiku Srpsku, moja greska.
Sto se tice RSK, oni bi mogli da dobiju pravo na autonomiju, nije im uspeo pokusaj stvaranja drzave, nemaju teritoriju, nema prava na samoopredeljenje.
 

Back
Top