Zivot bez sex-a iz muskog ugla

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.807
(maznuto sa Reddit-a)

Bez dugog uvoda... Uskoro cu izaci iz duge veze, tj. zivotnog partnerstva od 10+ godina. Bilo je lepo ali je dosao kraj. Rastajemo se ko ljudi. Nisam i necu nikad zamrzeti zene, ali vise ne zelim da imam vezu. Kad pomislim sta me ceka, upoznavanje sa njenim roditeljima, bracom i sestrama, njenim drugaricama, "planovi za buducnost", kenya mi se da izvinete. Iz malog sam mesta tako da "kombinacije" otpadaju, klasicno svalerisanje mi je odvratno, to nisam ja i ne zelim to biti. Obrni, okreni, trabajo manual ili intimno druzenje uz novcanu nadoknadu, da ne budem bas prost. Ako je bas nuzda.

Ono sto me stvarno zanima je uticaj nemanja sexa na mentalno i fizicko zdravlje. Da li pada testosteron, da li se smanjuje misicna masa, depresija, pad imuniteta, itd.

Da budem iskren, pomalo mi je to i izazov, bar na neko vreme. Verujem da ovde mogu dobiti odgovor.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kad se zavrse zavrzlame oko prekida duge veze, brzo ce da promeni misljenje tj. odjednom nece da mu se kenya...:lol:
Ima solidan broj muškaraca koji batali žene potpuno zbog nekih raspada.
Evo moj dobar drug iz detinjstva, pristojno zarađuje, profesor u srednjoj školi, 37 godina, toliko dobro izgleda da bi mogao da bude Mister Srbije, ali batalio žene.
 
Kad pomislim sta me ceka, upoznavanje sa njenim roditeljima, bracom i sestrama, njenim drugaricama, "planovi za buducnost", kenya mi se da izvinete.
И мени се од тога ке*ња, наслушао сам се разних прича. Мука ми је од веза, бракова, разних критика, родитеља, тазбина, стамбених питања, а ја сам још на то и неискусан, невин и усамљен..


Ono sto me stvarno zanima je uticaj nemanja sexa na mentalno i fizicko zdravlje. Da li pada testosteron, da li se smanjuje misicna masa, depresija, pad imuniteta, itd.
Неће се ништа од тога десити (осим можда депре) ако се узму ствари у своје руке ;)
 
(maznuto sa Reddit-a)

Bez dugog uvoda... Uskoro cu izaci iz duge veze, tj. zivotnog partnerstva od 10+ godina. Bilo je lepo ali je dosao kraj. Rastajemo se ko ljudi. Nisam i necu nikad zamrzeti zene, ali vise ne zelim da imam vezu. Kad pomislim sta me ceka, upoznavanje sa njenim roditeljima, bracom i sestrama, njenim drugaricama, "planovi za buducnost", kenya mi se da izvinete. Iz malog sam mesta tako da "kombinacije" otpadaju, klasicno svalerisanje mi je odvratno, to nisam ja i ne zelim to biti. Obrni, okreni, trabajo manual ili intimno druzenje uz novcanu nadoknadu, da ne budem bas prost. Ako je bas nuzda.

Ono sto me stvarno zanima je uticaj nemanja sexa na mentalno i fizicko zdravlje. Da li pada testosteron, da li se smanjuje misicna masa, depresija, pad imuniteta, itd.

Da budem iskren, pomalo mi je to i izazov, bar na neko vreme. Verujem da ovde mogu dobiti odgovor.

Pozdrav, prijatan vikend i Srecna Slava svima koji slave.
Cestitam ti oslobodjenje od smora. Znam da zvuci grubo i da ces reci: ma nije ona, ona je cool...sve cool bro, ali cestitke i da ti oporavak bude pun avanturica i rasterecenosti koje ce ti dati novu energiju koja ce te preporoditi.
A na temu? nikome nisi duzan da obecavas nista.
 
najjači je onaj deo gde mu je kako kaže klasično švalerisanje odvratno ali ne isključuje angažovanje seksualnih radnica (da i ja budem politički korektan)
tu ga donekle razumem
Kod mene je moralna hijerarhija ovakva:

1) Kres šema bez skrivanja - moralno prihvatljivo rešenje
2) Varanje ako neko ima devojku / dečka - moralno neprihvatljivo
3) Varanje ako je neko u braku - još više neprihvatljivo
4) Prostitutke - koje su bile sa ko zna sve sa kim i kakvim. Iz moralnih, higijenskih, zdravstvenih i svakih drugih razloga maximalno neprihvatljivo i odvratno pride. Jedino donekle razumem angažovanje prostitutki kod ljudi koji ne mogu drugačije da nađu sex. Dakle neprivlačni muškarci. Sve ostalo ne podržavam
 
Kod mene je moralna hijerarhija ovakva:

1) Kres šema bez skrivanja - moralno prihvatljivo rešenje
2) Varanje ako neko ima devojku / dečka - moralno neprihvatljivo
3) Varanje ako je neko u braku - još više neprihvatljivo
4) Prostitutke - koje su bile sa ko zna sve sa kim i kakvim. Iz moralnih, higijenskih, zdravstvenih i svakih drugih razloga maximalno neprihvatljivo i odvratno pride. Jedino donekle razumem angažovanje prostitutki kod ljudi koji ne mogu drugačije da nađu sex. Dakle neprivlačni muškarci. Sve ostalo ne podržavam
koja razlika izmedju 1 i 4?
 
A inace kad god sam raskidao, bez obzira koliko je bilo i skeny i nekako i tesko, naviknes se naravno na drugu stranu ali i dobijao sam takav neki leprsavi polet u patikama hihihi jbga...
Al ne treba naprasno raskidati. Samo se polako udaljavas jbga postepeno da bude glatko.
 
Kod mene je moralna hijerarhija ovakva:

1) Kres šema bez skrivanja - moralno prihvatljivo rešenje
2) Varanje ako neko ima devojku / dečka - moralno neprihvatljivo
3) Varanje ako je neko u braku - još više neprihvatljivo
4) Prostitutke - koje su bile sa ko zna sve sa kim i kakvim. Iz moralnih, higijenskih, zdravstvenih i svakih drugih razloga maximalno neprihvatljivo i odvratno pride. Jedino donekle razumem angažovanje prostitutki kod ljudi koji ne mogu drugačije da nađu sex. Dakle neprivlačni muškarci. Sve ostalo ne podržavam
kako nisi primetio da se broj 1 koji ti je prihvatljiv suštinski ne razlikuje od broja 4 koji ti nikako nije prihvatljiv,jedina suštinska razlika je što su kod 4 neke pare tu u igri
 

Back
Top