Zimske čarolije

To mi nikad neće biti jasno, kako neko dozvoli da mu se zaveje auto
dontunderstand.gif

pa lavina na primer. mada je verovatnije da je s nadvoznjaka nabacan smet.
ili kijamet. to baj d vej ima vrlo simbolicno znacenje... samo nabrajam mogucnosti
 
nego ... da li ste primetili kako ljudi lako slete sa puta?
to mi nikad nije bilo jasno .. sta pokushavaju, stoji cela kolona ali oni bi da nekoga zaobidju ili
slichne akcije ...
 
"doplivali su do obale i najnormalnije se uputili nazad u kafanu - ispričao je jedan od očevidaca. "

Bem ti očevidca .....
Pa nego šta će nego da se vrate u kafanu. Šta se ljudi tripuju da kad se desi neko sra.nje da odma trebaju da se hvataju za glavu, skaču i paniče. Ništa, sasvim ispravna odluka. Nije im bilo ništa, živi su i zdravi.... ajmo da proslavimo i gotovo.
 
pa lavina na primer. mada je verovatnije da je s nadvoznjaka nabacan smet.
ili kijamet. to baj d vej ima vrlo simbolicno znacenje... samo nabrajam mogucnosti

A okle ženska glavo lavina na sred autoputa :lol:

a sta mozes da radis u takvoj situaciji?da sedis i da cekas,i da se nadas da ce biti dovoljno goriva kako bi mogao da se grejes.
put vrsac beograd je satima bio blokiran,mnoga vozila su sletala sa puta a od putara ni traga

Ako vozim loše auto, pritom imam i loše gume i vidim da ne mogu da prođem, normalno je da ću da se vratim nazad ili čekam u koloni. Ali mi nije jasno kako ljudi ostanu zavejani, kao na slici gore a nigde nikoga oko njih ;) Znači da nije bilo kolone, mogao je da ide nekuda valjda ...
 
pa dobro ali da su ostali tu .. i panduri im merili alkohol u zadahu ili krvi bilo bi svashta
ovako su otishli proslave posle u kafanu i tu se napili .. nemogu dokazu da su bili pijani kad su seli u
auto .. simple ..
 
nego ... da li ste primetili kako ljudi lako slete sa puta?
to mi nikad nije bilo jasno .. sta pokushavaju, stoji cela kolona ali oni bi da nekoga zaobidju ili
slichne akcije ...

Kladim se da 95% tih indijanaca nema zimske gume u trenutku sletanja sa puta. Tome dodaj da su im kocioni sistemi neispravni. Nabode kocnicu, auto povuce u stranu, zanese se, i eto ga pored puta.

Da dodamo tome i mehaniku, sto ce reci da su trapovi u qooorcu, amortizeri odavno prestali da ublazavaju put itd. Mora da zavrsi u jendeku kao zekan.
 
pa dobro ali da su ostali tu .. i panduri im merili alkohol u zadahu ili krvi bilo bi svashta
ovako su otishli proslave posle u kafanu i tu se napili .. nemogu dokazu da su bili pijani kad su seli u
auto .. simple ..

Ima jedna slicna fora koju sam davno cuo.
Prica neka bezveze, ali je dobra fora ;)
Covek bio pijan ko letva i slucajno pregazi nekog lika. Naravno otkine se od straha,
al snimi kafanu preko puta. I odmah on uleti tamo, dodje do sanka i kaze "zovite policiju,
pregazio sam coveka". Ona devojka okrece policiju a on dohvati konobara "Daj dupli vinjak!", posle tog jos jedan, i jos jedan... I dodje murija a njemu cela kafana svedok da se tu napio, posle nesrece :)
 
pa to je stara fora... lik je udario chovka na autoputu ... nemam pojima sta je taj ishao peshke po autoputu ili ga prelazio ... i ode posle u kafanu i kao ... daj pice svima... zamalo nisam izginuo .. ma neka zivotinja prelazila put ... dobro sam osto ziv .. i oletvi se ... i nemogu izvale kad je pio ...
 

Back
Top