Zimske čarolije

kakve crne lance pa vozis VOLVO bre :lol:

ja sa mojim malim nemam nikakvih problema
ide svuda, lagano al ide :D
doduse kamionce hoce negde da lizne malo, al samo prazan, pun teram gde god

ti sto mi uhodis poruke po forumu pa si procitao sta vozim tisinoca :) i sta se ti hvalis za ne vozis kamion?

pa meni licno ne trebaju jer auto ima skoro dve tone ali realno komsiluk veceras napravio sabor ljudi ne mogu iz ulice da izadju hahahaha bacali naku piljevinu pepeo i opet nista hahahaha
a moja drugarica koja vozi yugo rekla mi je docicu da te vidim u maju kad se otopi kod tebe sneg hhehehe a dotle ti sankama dole do mene pa basom u grad :hahaha:
 
XC70 za sada ispunio ocekivanja, nije bilo zaglavljivanja po brdovitoj okolini Beograda. Ipak zalim za Audijem, bio je mnogo bolji na snegu i prolazio bas svuda.

@CHICKYPOO LADY
auto ti ima 1,5 t plus ti i gorivo u rezervoaru. Imas li TRACS?
 
Sa kadettom nisam imao problema, a bio sam po onom kijametu i do Subotice i do Beograda (starim putem).
Jedino je malo krenuo da se zeza oko venca, ali za to krivim letnje gume i budalu iza mene u yugu koji se zaleteo, pa sam davao malo jači gas u nekim delovima nego što bih hteo... Sve ostalo- superiška!
 
evo juche dok sam jos bio na odmoru kolege uspele da zaglave terenca , iza glogonja na nekoj njivi
kazu da je bilo oko metar nanosa
jbavali se i na kraju dosao dosli sa drugim terencem da ga odglave
krenuli prvo sa vitlom al je ovaj sto je vukao poceo da proklizava i na kraju je palo chupanje sa sirovom snagom
posmrzavali su se kao pingvini

kako mi je drago sto sam juche bio na odmoru :-)
 
Вала јуче где сам све прошао задели би ми и они Финци што возе онај лудачки рели по снегу :D Значи са Бравом по БГу сигурно 100ак км узбрдо низбрдо, гуме летње, тек понегде гуза мало залелуја и то је то... Ауди је (још увек) код мајстора тако да нисам пробао како то све стварно изгледа са кватром, ваљда ће стићи у овом миленијуму :roll: а иначе има снега свуда у целој Србији, није само у Војводини :)
 
Imam problema sa snegom samo dok ga ne očistim sa kola : )

Posle sve ide rutinski.

Land Rover Discovery II u mom slučaju.

Izvini nisam dodao.. u gradu sam tako da nemam većih problema. Ali ga poteram često po planini. Poslednji put pre par dana na Zlatiboru.

Ja nemam problema u gradu,samo sto se ja vozim po brdu gde ima i preko 30 cm,negde i preko pola metra kako vetar nanese.
Image277-1.jpg

 
Kod mene ovde palo 64cm snega,uopste nisam imao problema sa Mercedesom,iako je zadnja vuca,gume su mi zimske sa ekserima,mada ako je covek ne iskusan moze se i sa lancima zaglaviti negde,ja kad krenem negde po snegu isplaniram put kud cu proci tako da nikad nisam imao problema.Uopste sneg ne dozivljavam kao nevolju,cak mi je zanimljivo jer tada mogu da isprobam moje reli sposobnosti a da ne ostecujem gume. :D
 
Meni nije frka po gradu,ja volim pustolovine pa uletim u bedem od snega u nekom bespucu gde nema tvrde podloge.
Zato volim lajku,sinoc sam isao kroz pola metra i vratio se nazad jer sam se uprpio da budem iskren
 
Нема ту прпа или не... просто кад видиш да не можеш проћи одустанеш... па није ни Лада толико свемоћна ;) Мада, ја бих ишао тако у неке забити чисто из цимања мало... наравно са све унапред припремљеном опремом за извлачење и 4 сировине које могу да носе џип на раменима :D а овако кад идеш неким 'послом' за*еби авантуристички дух :)
 
Нема ту прпа или не... просто кад видиш да не можеш проћи одустанеш... па није ни Лада толико свемоћна ;) Мада, ја бих ишао тако у неке забити чисто из цимања мало... наравно са све унапред припремљеном опремом за извлачење и 4 сировине које могу да носе џип на раменима :D а овако кад идеш неким 'послом' за*еби авантуристички дух :)

amin .....
 
Kume, taj što je vozio 2,5 tdi je neki mlađi momak iz Bara. Strašno qrčevit. I kad su ga izvukli ( iščupali ) opet je da bi se napravio faca krenuo sa punim gasom, gume naravno proklizale i 2 metra odatle opet upao u kanal ;)

A kume, ne znam baš da li je isto po snegu ako imaš gumu široku 30 cm ili 15 cm.
 
Па добро ако је курчевит онда је могао да вози и гусенице па би се опет заглавио :lol:

Ти си рекао да има нископрофилне гуме, а то значи да му гуме имају мали профил тј гума има мању висину, а не ширину ;)
 
avetinja:
strashno ... zapravo to je neka sitna dusha .. kako beshe ono chojstvo i junastvo ... da zashtitish druge od sebe i sebe od drugih :)... faca je zapravo onaj ko izshlepuje choveka koji sleti .. 2x ... :)
 

Back
Top