Žig zveri

Е ово је оно како ја видим жиг звери; инплант који ће омогућити људима неограничене интелектуалне способности, приступ серверима са знањем, могућност да живе у виртуелној реалности без ВР хедсетова, Ми остали ћемо по интелигенцији бити као мрави за те суперинтелигентне људе. Људи ће плаћати да добију инплант.

Остаће само једна велика ствар на нашој страни. Ми ћемо имати слободну вољу а воља тих суперљуди ће бити под контролом вештачке интелигенције, Живи били па видели.

Путин је у једном говору рекао да ко буде владао вештачком интелигенцијом владаће светом.

Погледајте то ће бити управо тако.
 
Govorili smo ovih dana o tome i zakljucili da ljudi sebi sve vise skupljaju ucitelje kako ih usi svrbe verujuci razne bajke.

Jer je to jedan od znaka poslednjeg vremena.


Jedno je sta bi ti, ovaj ili onaj voleo da bude ili hteo da vidi, a drugo je sta biblija kaze.

U videu na primer imas jednog ucitelja, koji uzme jednu rec iz biblije ili dve, a sve ostalo zapostavi i od te reci gradi neku svoju teoriju izvan gklavnog izvora
Ucitelj je zeljan paznje koju nikada nije dobio, zeljan da ga lajkuju sto vise njih, jer je izneo nesto sto jos niko nije.
I uziva kada vidi desetine hiljada koji ga lajkuju.
Dozivljava ispunjenje svog zivota.
I to je najcesci razlog zasto imamo mnostvo ucitelja.
 
Poslednja izmena:
Govorili smo ovih dana o tome i zakljucili da ljudi sebi sve vise skupljaju ucitelje kako ih usi svrbe verujuci razne bajke.

Jer je to jedan od znaka poslednjeg vremena.


Jedno je sta bi ti, ovaj ili onaj voleo da bude ili hteo da vidi, a drugo je sta biblija kaze.

U video na primer imas jednog ucitelja, koji uzme jednu rec iz biblije ili dve, a sve ostalo zapostavi i od te reci gradi neku svoju teoriju izvan gklavnog izvora
Ucitelj je zeljan paznje koju nikada nije dobio, zeljan da ga lajkuju sto vise njih, jer je izneo nesto sto jos niko nije.
I uziva kada vidi desetine hiljada koji ga lajkuju.
Dozivljava ispunjenje svog zivota.
I to je najcesci razlog zasto imamo mnostvo ucitelja.

Значи ако немам сву ту пажњу и лајкове него прогоне од таквих ко ти онда сам на добром путу.
Хвала ти баш сам се био забринуо да са мном нешто није у реду
 
Има занимљивих ствари у том видеу, не мораш да прихватиш све шта он прича:
Види ово па ће ти бити јасније
Видиш да могу да контролишу понашање миша кроз осећања , то ће моћи да чине и са људима преко инпланта који би се уградио у тело или лобању, Инплант би преко 5г мреже комуницирао са серверима и вештачка интелигенциоја би контролисала понашање људи.
Заузврат људи би добили приступ серверима са знањем па би коефицијент интелигенције таквих киборга скочио на двеста, Ајнштајнов коефицијент је био 140, па ти види, Обични људи би за њих били ко инсекти за нас по интелегенцији
 
Poslednja izmena:
Има занимљивих ствари у том видеу, не мораш да прихватиш све шта он прича:
Види ово па ће ти бити јасније
[/video]
Видиш да могу да контролишу понашање миша кроз осећања , то ће моћи да чине и са људима преко инпланта који би се уградио у тело или лобању, Инплант би преко 5г мреже комуницирао са серверима и вештачка интелигенциоја би контролисала понашање људи.
Заузврат људи би добили приступ серверима са знањем па би коефицијент интелигенције таквих киборга скочио на двеста, Ајнштајнов коефицијент је био 140, па ти види, Обични људи би за њих били ко инсекти за нас по интелегенцији

Prvo trebas dobro da procitas biblijski tekst o zigu zveri.

Ko ne prihvati ne moze da kupuje ili prodaje, putuje i sta god.

Sto se iz opisanog vidi da nemaju uticaj na volju coveka.

I onda kao zadnje, pretnja smrcu.
 
Prvo trebas dobro da procitas biblijski tekst o zigu zveri.

Ko ne prihvati ne moze da kupuje ili prodaje, putuje i sta god.

Sto se iz opisanog vidi da nemaju uticaj na volju coveka.

I onda kao zadnje, pretnja smrcu.

То је твоја интерпретација,
Из описаног се не види да ће се жигом моћи утицати на вољу човека, Али будући да нам је воља дата од Бога онда је сасвим логично да је воља оно на шта ће жиг имати утицај и где ће нас раставити од Бога да више не можемо бити спасени. Све док имамо слободну вољу ми можемо и тамо и амо, али кад останемо без слободне воље ми више ништа не можемо, робови смо.
То је тако просто за разумевање да и не треба бити наглашено
 
То је твоја интерпретација,
Из описаног се не види да ће се жигом моћи утицати на вољу човека, Али будући да нам је воља дата од Бога онда је сасвим логично да је воља оно на шта ће жиг имати утицај и где ће нас раставити од Бога да више не можемо бити спасени. Све док имамо слободну вољу ми можемо и тамо и амо, али кад останемо без слободне воље ми више ништа не можемо, робови смо.
То је тако просто за разумевање да и не треба бити наглашено

Nije to moja interpetacija vec tako pise.
Ocigledno da nemaju uticaj an volju, inace ne bi nikoga prisiljvali.
Tu ne treba interpertacija.
A u tvom videu imaju uticaj na volju.

Jedno je sta pise da ce biti a drugo sta se tebi svidja da bude.
 
Nije to moja interpetacija vec tako pise.
Ocigledno da nemaju uticaj an volju, inace ne bi nikoga prisiljvali.
Tu ne treba interpertacija.
A u tvom videu imaju uticaj na volju.

Jedno je sta pise da ce biti a drugo sta se tebi svidja da bude.

Ни та твоја интерпретација не пишеу библији, једино што би ти волео да је то тако па то и видиш.
Глупо је да моју интерпретацију побијаш својом , оставимо нека људи сами разлуче.
Од нас је довољно да дамо своје виђење

- - - - - - - - - -

Жиг звери
Сваки Идол је лажни бог. тако рецимо наука слави Ајнштајна , а слављење је део обожавања, стварања идола, лажног бога, Стаљин и Тито су били идоли а данас су некима. Данас су идоли певаљке, уметници, спортисти, све су то лажни богови и идолопоклонство.
Вештачка интелигенција ће да до 2029 претекне људску (бар тако прогнозирају) и кад људи виде колико је интелигентна пожелеће да и они буду такви, Славиће вештачку интелигенцију, пожелеће да и они имају такве моћи , прихватиће инпланте који ће омогућити да и људи имају таква знања јер ће преко импланта бити повезани на сервере на којима је сво знање света, моћи ће свему да приступе и све да знају. Предивно јел да, свако би пожелео нешто такво. Али ми не знамо какве ће све могућности имати тај чип, тај инплант. Научници манипулишу мозгом миша, и могу да уметну осећања у мозак миша која су снимили у ситуацији кад је миш био добро расположен. После тога у стресној ситуацији када му уметну лепа осећања миш се не понаша стресно. Ако могу мишу, онда ће то моћи да ураде и човеку, Практично су показали да је човека могуће програмирати електронским путем,
Е то је већ нешто забрињавајуће. Али људи не пазе нити размишљају о томе, А толико је примамљиво да ће сви пожелети сво то знање, а уз знање ће добити то да су постали робови. Осећањима ће се моћи управљати људима и наметати воља оних који владају светом, и човек ће мислити да све чини од своје воље, несвестан да је манипулисан осећањима и да заправо врши вољу светских владара. Ми не знамо какве све могућности поседује чип који примамо, сигурно да у прво време ће их користити само за ствари које доносе добробит ономе ко га има. И ти људи ће хвалити инплант, свуда ће причати како је то добра ствар, Али кад се почне користити за лоше ствари тада ће већ бити касно да се изађе из свега тога, човек више неће имати слободну вољу јер ће Вештачка интелигенција преко чипа контролисати његове мисли и осећања. А човек без слободне воље је машина, није човек. Одричући се слободне воље ми престајемо да будемо божанска бића и постајемо машине.
5Г мрежа омогућава велике брзине и пренос великих количина информација, то им је неопходна инфраструктура да би све ово о чему пишем могло да функционише, И будићи да су то јако кратки и ситни таласи то је њихов домет мали па су неопходни репетитори, базе, малте не на свакој бандери.Телефони ће имато по 4-5 антена да ако једну заклонимо прстом сигнал може да иде преко друге антене, Шта нам то говори? Антене којима ће будући инпланти комуницирати са репетиторима ће морати бити близу површине коже да не би било ометања сигнала, Зато су рука и чело идеална места за тако нешто.
Људи већ стављају силикон под кожу правећи тако избочине на глави да изгледа као да имају рогове, Још једна избочина мање више, то ће постати мода. Ето то су неке ствари које сам ја приметио а које можда указују како ће све то изгледати.

https://www.academia.edu/28987252/Созерцавање.pdf?source=swp_share
 
Ни та твоја интерпретација не пишеу библији, једино што би ти волео да је то тако па то и видиш.
Глупо је да моју интерпретацију побијаш својом , оставимо нека људи сами разлуче.
Од нас је довољно да дамо своје виђење

- - - - - - - - - -

Жиг звери
Сваки Идол је лажни бог. тако рецимо наука слави Ајнштајна , а слављење је део обожавања, стварања идола, лажног бога, Стаљин и Тито су били идоли а данас су некима. Данас су идоли певаљке, уметници, спортисти, све су то лажни богови и идолопоклонство.
Вештачка интелигенција ће да до 2029 претекне људску (бар тако прогнозирају) и кад људи виде колико је интелигентна пожелеће да и они буду такви, Славиће вештачку интелигенцију, пожелеће да и они имају такве моћи , прихватиће инпланте који ће омогућити да и људи имају таква знања јер ће преко импланта бити повезани на сервере на којима је сво знање света, моћи ће свему да приступе и све да знају. Предивно јел да, свако би пожелео нешто такво. Али ми не знамо какве ће све могућности имати тај чип, тај инплант. Научници манипулишу мозгом миша, и могу да уметну осећања у мозак миша која су снимили у ситуацији кад је миш био добро расположен. После тога у стресној ситуацији када му уметну лепа осећања миш се не понаша стресно. Ако могу мишу, онда ће то моћи да ураде и човеку, Практично су показали да је човека могуће програмирати електронским путем,
Е то је већ нешто забрињавајуће. Али људи не пазе нити размишљају о томе, А толико је примамљиво да ће сви пожелети сво то знање, а уз знање ће добити то да су постали робови. Осећањима ће се моћи управљати људима и наметати воља оних који владају светом, и човек ће мислити да све чини од своје воље, несвестан да је манипулисан осећањима и да заправо врши вољу светских владара. Ми не знамо какве све могућности поседује чип који примамо, сигурно да у прво време ће их користити само за ствари које доносе добробит ономе ко га има. И ти људи ће хвалити инплант, свуда ће причати како је то добра ствар, Али кад се почне користити за лоше ствари тада ће већ бити касно да се изађе из свега тога, човек више неће имати слободну вољу јер ће Вештачка интелигенција преко чипа контролисати његове мисли и осећања. А човек без слободне воље је машина, није човек. Одричући се слободне воље ми престајемо да будемо божанска бића и постајемо машине.
5Г мрежа омогућава велике брзине и пренос великих количина информација, то им је неопходна инфраструктура да би све ово о чему пишем могло да функционише, И будићи да су то јако кратки и ситни таласи то је њихов домет мали па су неопходни репетитори, базе, малте не на свакој бандери.Телефони ће имато по 4-5 антена да ако једну заклонимо прстом сигнал може да иде преко друге антене, Шта нам то говори? Антене којима ће будући инпланти комуницирати са репетиторима ће морати бити близу површине коже да не би било ометања сигнала, Зато су рука и чело идеална места за тако нешто.
Људи већ стављају силикон под кожу правећи тако избочине на глави да изгледа као да имају рогове, Још једна избочина мање више, то ће постати мода. Ето то су неке ствари које сам ја приметио а које можда указују како ће све то изгледати.

https://www.academia.edu/28987252/Созерцавање.pdf?source=swp_share

O tome je i Stanko Stojiljkovic pisao u knjizi : "Mozak na cipu - covek bez buducnosti , buducnost bez coveka" ...
 
Е ово је оно како ја видим жиг звери; инплант који ће омогућити људима неограничене интелектуалне способности, приступ серверима са знањем, могућност да живе у виртуелној реалности без ВР хедсетова, Ми остали ћемо по интелигенцији бити као мрави за те суперинтелигентне људе. Људи ће плаћати да добију инплант.

Остаће само једна велика ствар на нашој страни. Ми ћемо имати слободну вољу а воља тих суперљуди ће бити под контролом вештачке интелигенције, Живи били па видели.

Путин је у једном говору рекао да ко буде владао вештачком интелигенцијом владаће светом.

Погледајте то ће бити управо тако.
I meni je pre par godina naročito zapala u oko ta priča o transhumanizmu, veštačkoj inteligenciji i sl. Početkom godine naiđoh na ova dva teksta koja lepo objašnjavaju kako otprilike će izgledati uvođenje žiga zveri.:
https://pbenson.me/2017/03/21/the-coming-global-brain/
http://www.williamhenry.net/2018/11...he-alien-invasion-and-our-transforming-world/
Citat sa drugog linka:
"Technology developers say 1G was for the voice and ears, 3-5G are for the eyes and data delivered to the eyes, 5 (2020) and 6G (expected by 2030) will be for data delivered directly to your brain by brain computer interfaces or implants."
5G je katastrofičan za ljudsko zdravlje, mnogo gori od ovih mobilnih koji su takođe štetni. Pominje se 6G do 2030. godine što se uklapa u našu hronologiju po kojoj je poslednji period od 2029. do 2036. godine, a potom nastupa 1000-godišnje carstvo Hristovo:
http://putgospodnji.com/biblijska-hronologija/tabela.html
 
Ни та твоја интерпретација не пишеу библији, једино што би ти волео да је то тако па то и видиш.
Глупо је да моју интерпретацију побијаш својом , оставимо нека људи сами разлуче.
Од нас је довољно да дамо своје виђење

- - - - - - - - - -

Жиг звери
Вештачка интелигенција ће да до 2029 претекне људску (бар тако прогнозирају) и кад људи виде колико је интелигентна пожелеће да и они буду такви,
Da, nailazio sam na te prognoze da će to biti do 2029. I to se uklapa u našu hronologiju po kojoj je poslednji period od 2029. do 2036. godine, a potom nastupa 1000-godišnje carstvo Hristovo:
http://putgospodnji.com/biblijska-hronologija/tabela.html
I ne samo to. Direktor fejsbuka sa ženom i sa Bil Gejtsom je uložio u veliki projekat vakcinisanja po kome će ljudi navodno biti bez bolesti, čak i bez smrti. Dakle, sve laž od Satane. Ko primi žig ide u Pakao po Svetom Pismu.
Na ovaj klip naiđoh prekjuče:
Tu se isto pominje 2030. godina (inače tad stupa na scenu i Un Agenda 2030, a i mnogi drugi događaji baš tad doživljavaju vrhunac ispunjenja (npr. ukidanje gotovog novca, itd.). Iako je taj klip napravio adventista ako se ne varam, a ja sam pisao ovde protiv njihovog lažnog učenja o smrtnosti duše i svakom preporučujem da se klone njihovih pogrešnih učenja, ipak korisno je ovo o žigu zveri što su objavili na jednom mestu. Navode i nešto o nefilimima sa sajta Sid Rota. Ja sam na sajt Sid Rota naišao 2011. ili 2012. godine, ima dosta dobrih i tačnih stvari, ali ima i netačnih i kod njega i sve treba sa rasuđivanjem primati i upoređivati sa Svetim Pismom. Za nefilime sam prvi put saznao pre oko 12 godina, u Pismu ima o tome lepo opisano i u kanonskom Pismu, ali i u istinskom apokrifu - Knjizi Enohovoj gde je detaljnije o tome napisano. Suština je da ko primi žig postaje nefilim i zato po Otkrivenju nema mu oproštaja, jer Bog može oprostiti samo ljudima ako se pokaju, ali ne i nefilimima koji nisu Njegova stvorenja već satanina.
 
I na taj klip naiđoh ove godine. Takođe dobar klip. Čini mi se da neće svaki čip imati karakteristiku da ujedno sa njegovom ugradnjom se prima i žig, ali i pored toga ne treba primati nikakav čip. Taj znak zveri koji se prikazuje na telu tih ljudi na klipu će se verovatno pojavljivati prilikom implantacije posebnih čipova što će verovatno biti obavezno za sve ljude od 2032/33. godine i najverovatnije od strane nefilima (koje danas zovu vanzemaljcima) s ciljem da i obični ljudi postanu nefilimi i tako izgube zauvek nadu za spasenjem. Možda se bude dodeljivao u vidu globalne vakcinacije (takav projekat postoji u SZO) ili sl. Ko ne primi, spašće se, ko primi izgubiće dušu zauvek.
 
Da, nailazio sam na te prognoze da će to biti do 2029. I to se uklapa u našu hronologiju po kojoj je poslednji period od 2029. do 2036. godine, a potom nastupa 1000-godišnje carstvo Hristovo:
http://putgospodnji.com/biblijska-hronologija/tabela.html
I ne samo to. Direktor fejsbuka sa ženom i sa Bil Gejtsom je uložio u veliki projekat vakcinisanja po kome će ljudi navodno biti bez bolesti, čak i bez smrti. Dakle, sve laž od Satane. Ko primi žig ide u Pakao po Svetom Pismu.
Na ovaj klip naiđoh prekjuče:
Овај линк за клип не ради. Лаи сам погледао овај клип из доњег поста. Занимљиво, просто не могу да верујем да се рекламирају овако очигледно.
По Великој пирамиди и коду који је открио наш човек, Петко Николић Видуса, крај времена је такоже кодиран за 2036 год. Код Велике Пирамиде такође подржава наш православни календар, Ја сам узео да упоредим наш календар и јеврејски календар за 2036 и испоставило се да је седма труба Јеврејског празника труба 12 октобра на Михољдан. А свети архангел Михаило упућује на Исуса Христа, јер Михаил значи онај који је као Бог. А само Син Божији је као Бог. Тако да други Христов долазак можемо да очекујемо баш на тај дан. А тренутно живимо у почетку доба Велике Обмане која је поменута у Светом Писму. Јер ће светски моћници покушати да исценирају Други Христов долазак седам година пре стварног доласка, По том сценарију Папа је Лажни Пророк, Обама је Антихрист, Свети Илија је овај лик из Кеније,
Мада се и увој причи појављује Св. Илија
Што се тиче Сид Рота он мени делује као један од завереника Велике Обмане, ин и Џим Бејкер
Што се тиче лажног Пророка по мем мишљењу има ту више озбиљних кандидата
Или овај
А што се тиче тога ко би могао глуми Исуса: не знам..Јаред Кушнер је некако много изложен и већ га многи називају Антихристом. Можда је Илон Маск играч који ће да улети у право време.
Биће занимљиво у годинама које долазе
 
I meni je pre par godina naročito zapala u oko ta priča o transhumanizmu, veštačkoj inteligenciji i sl. Početkom godine naiđoh na ova dva teksta koja lepo objašnjavaju kako otprilike će izgledati uvođenje žiga zveri.:
https://pbenson.me/2017/03/21/the-coming-global-brain/
http://www.williamhenry.net/2018/11...he-alien-invasion-and-our-transforming-world/
Одлични линкови
Ево и ја сам писао неке ствари које мислим да ће бити јако корисне за време које долази
https://www.academia.edu/39202270/Владамо_ли_ми_својом_вољом
https://www.academia.edu/38465949/Расуђивање.rtf
Бог те благословио
 
Poslednja izmena:
I na taj klip naiđoh ove godine. Takođe dobar klip. Čini mi se da neće svaki čip imati karakteristiku da ujedno sa njegovom ugradnjom se prima i žig, ali i pored toga ne treba primati nikakav čip. Taj znak zveri koji se prikazuje na telu tih ljudi na klipu će se verovatno pojavljivati prilikom implantacije posebnih čipova što će verovatno biti obavezno za sve ljude od 2032/33. godine i najverovatnije od strane nefilima (koje danas zovu vanzemaljcima) s ciljem da i obični ljudi postanu nefilimi i tako izgube zauvek nadu za spasenjem. Možda se bude dodeljivao u vidu globalne vakcinacije (takav projekat postoji u SZO) ili sl. Ko ne primi, spašće se, ko primi izgubiće dušu zauvek.

A nacertanije u vidu bar koda? Znas ono u Otkrovenju negde pise kako ce nacertanije da se pise uspravno a linije bar koda su upravo uspravne.
 
Овај линк за клип не ради. Лаи сам погледао овај клип из доњег поста. Занимљиво, просто не могу да верујем да се рекламирају овако очигледно.
По Великој пирамиди и коду који је открио наш човек, Петко Николић Видуса, крај времена је такоже кодиран за 2036 год. Код Велике Пирамиде такође подржава наш православни календар, Ја сам узео да упоредим наш календар и јеврејски календар за 2036 и испоставило се да је седма труба Јеврејског празника труба 12 октобра на Михољдан. А свети архангел Михаило упућује на Исуса Христа, јер Михаил значи онај који је као Бог. А само Син Божији је као Бог. Тако да други Христов долазак можемо да очекујемо баш на тај дан.
Probaj samo da kopiraš link https://www.youtube.com/watch?v=VgKvfB2uG1Q tamo gde se upisuju adrese sajta, pa odatle da uđeš na klip.
Nisam siguran da li će taj dan biti tada. Meni se čini da će biti na Jom Kipur 2036 AD, ali nisam siguran za dan, možda bi se moglo i to odrediti ako bude vremena i potrebe, ali u svakom slučaju za godinu verujem na osnovu biblijske hronologije da je to 2036. godine. Ima još pokazatelja koje nismo naveli na sajtu, razna poklapanja. Što se Viduše tiče i njegovo viđenje smo pre par godina stavili na sajt u okviru 16. fusnote, jer se uklapa sa našim viđenjem i logično je (premda Viduša, koliko se sećam, ima i nekih stavova koje ne bih mogao nazvati ispravnim, tj. pravoslavnim i pored toga što dosta toga dobrog piše). Evo te fusnote sa sajta (http://putgospodnji.com/biblijska-hronologija/tabela.html#16-d):
[16] Ovde navodimo proročko svedočanstvo Velike piramide, koje sa svoje strane potvrđuje našu eshatološku hronološku predstavu:
»...druga piramida Gize, tkz. “Kefrenova” piramida, skupa sa trećom “Mikerinusovom” piramidom pokazuje znake koji govore da će povratak graditelja piramida i kraj svijeta biti u vrijeme kad srednja zvijezda Orionovog pojasa dođe na 91 stepen udaljenosti od sjevernog nebeskog pola. To će se desiti oko 2037. godine.« (Petko Nikolić Viduša, Kuća Božija i kapija nebeska, 2010, str 23)
»Tri piramide Gize locirane su na Zemlji upravo onako kao i tri zvezde Orionovog pojasa. Sa zapadne strane srednje piramide, koja odgovara srednjoj zvezdi Orionovog pojasa, Alnilam (εOri), postoji 91 podeok ili “soba”. Tih 91 podeoka pokazuju da će ta zvezda biti 91° udaljena (1 podeok = 1°) od Severnog zvezdanog pola u vreme Kraja sveta (2000 - 2070 AD). Sadašnja pozicija je veoma blizu 91° (tačno 91° = 2037 AD)” (Petko Nikolić Viduša, Bog i geometrija, 2009, str. 38-39)
»Da li o kraju sveta Velika piramida išta kazuje? Ne samo da kazuje, nego govori tačna vremena toga kraja. Kako je Gospod Bog preko Seta, kroz plan Velike piramide ostavio poruku ljudima o kraju svijeta i kraju svega što je na svijetu?
Kod srednje, ili tkz. Druge piramide, sa njene zapadne strane nalazi se 91 podiok, tj. 91 mjera (moderni arheolozi ove podioke nazivaju “spavaćim sobama” graditelja piramida?) Ovi podioci nisu nikakve sobe, nego je svaki od ovih podioka zapravo 1° (stepen): 91 podiok je 91°.
Šta znače ovi stepeni?
Poznato je i uočljivo je da su ove tri piramide postavljene po prilici zvijezda Orionovog pojasa.Najmanja piramida je prilika zvijezde Mintaka (delta Orion) koja je uz sami nebeski ekvator i ima najmanji sjaj.
Velika piramida je ona najdonja zvijezda Orionovog pojasa Alnilam (epsilon orion). I ova srednja zvezda 2000. godine bila je na deklinaciji (DEC) -1° (stepen), 12' (minuta) i 07'' (sekundi) južno od nebeskog ekvatora ili 91,201944444° udaljenosti od nebeskog sjevernog pola. Šta to znači?
To je poruka glasa naših predaka iz biblijskog predpotopskog vremena i kaže: “Vama se obraćamo, o ljudi i narodi, vama sinovima i kćerima daleke budućnosti! Mi, vaši praoci sa početka svijeta, koji smo se sa anđelima družili i ove piramide Božijom voljom zidali, vama potomcima našim sa poslijetka svijeta ostavljamo ove kamene biljege i nebeske znake.
Dakle, čujte nas kroz glas poruke naše: “Kad ova zvijezda, koja se još od naših dana zove Alnilam, dođe na 91° udaljenosti od sjevernog nebeskog pola, to će biti dani svršetka vremena i kraja zemaljskog svijeta. Jer skoro 6000 godina daleko od vas, ova zvijezda, obilježena Drugom piramidom, u naše vrijeme bijaše daleko ispod nebeskog ekvatora.” (na oko 29° južno ispod nebeskog ekvatora).
I mi znamo da su se vremenom, zbog dešavanja tkz. precesije, ove zvijezde postepeno pomjerale ka ekvatoru i kroz hiljade godina stigle su tu gdje se sad nalaze. Po precesiji DEC, precesiji deklinacije, pomjeranje zvijezda u pravcu jug-sjever je 0,0055677 stepeni godišnje, što znači da će u sljedećih 30-tak godina zvijezda Alnilam da se nađe tačno na 91° udaljenosti od sjevernog nebeskog pola.
Među čitaocima ovih redova mnogo je onih koji će to doživjeti. Isus Hristos je lično pominjao zvijezde kao znakove kraja svijeta.« (Petko Nikolić Viduša, Velika piramida i kraj svijeta II, 2009 g., str. 76-77)
 
А тренутно живимо у почетку доба Велике Обмане која је поменута у Светом Писму. Јер ће светски моћници покушати да исценирају Други Христов долазак седам година пре стварног доласка, По том сценарију Папа је Лажни Пророк, Обама је Антихрист, Свети Илија је овај лик из Кеније,
Мада се и увој причи појављује Св. Илија
Што се тиче Сид Рота он мени делује као један од завереника Велике Обмане, ин и Џим Бејкер
Што се тиче лажног Пророка по мем мишљењу има ту више озбиљних кандидата
Или овај
А што се тиче тога ко би могао глуми Исуса: не знам..Јаред Кушнер је некако много изложен и већ га многи називају Антихристом. Можда је Илон Маск играч који ће да улети у право време.
Биће занимљиво у годинама које долазе
Da, živimo u prorečenom vremenu velike obmane, u vreme otpadništva od istine, od prave vere. To će i dovesti do zacarenja Antihrista, tj. Bog će to dopustiti, jer "ljubavi istinske ne primiše da bi se spasli". Ostaće samo malo stado verno Hristu.
Da, hoće da to isceniraju. Mnogi govore da je Obama Antihrist, ali ja verujem da nije već jedan od njegovih preteča. Na osnovu biblijske hronologije i još nekih znakova verujem da je Antihrist rođen 1996. ili eventualno 1994. godine. Taj iz Kenije bi mogao biti i Lažni Prorok ili njegov preteča (više verujem u ovo drugo) pošto za njega piše u Pismu da će i oganj spuštati s neba pred ljudima, a to se dosta pominje kod tog iz Kenije. S druge strane, i pravi prorok Ilija (kao i Enoh) će činiti znake, pa ne treba da odbacimo prave zbog lažnih znakova, treba samo rasuditi i razlikovati lažne od pravih znakova. Ipak, ne bih neki konačan sud o tom iz Kenije da činim, jer nisam baš detaljno ga proučavao, ali čini mi se pre par godina kad sam naišao na njega da sam našao nešto u njegovom govoru ili delima nehrišćansko. Za Sadhu Sundara isto ne bih davao definitivan sud, ali recimo uočio sam da je govorio da je 2017. godina jubilarna što je netačno, jer je 2044. godina jubilarna o čemu smo pisali na sajtu. U najmanju ruku bio bih oprezan prema njemu, ali bez detaljnijeg upoznavanja ne bih ga procenjivao. Pre par godina kad sam naišao na njega, pomislio sam da je pravi prorok, ali kad sam ga vremenom upoznavao više prepoznavao sam i nešto što nije baš kako treba. Za Sid Rota slično, premda više bih rekao da on iskreno teži Bogu, ali da nesvesno možda sklizne u neku zabludu, a ne svesno da obmane nekog, ali vreme će pokazati. U svakom slučaju najmerodavnije za sve je Sveto Pismo. Najviše poverenja imam u ovaj sajt: http://amightywind.com Tu ima i dosta raznih proroštava: http://amightywind.com/prophecy-index/. Premda ni tu nije sve 100% tačno (možda mogu reći da je tu skoro sve tačno) ipak od svih sajtova taj sam prepoznao kao onaj koji je možda najbliži i najdraži Bogu i verujem da će članovi i simpatizeri te službe koji Bogu ostanu verni do kraja u ispunjenju zapovesti Njegovih (uključujući držanje pravoslavnih biblijskih praznika (Pasha, Pedesetnice, Praznik truba i sl.)) ući u Nevestu i izbeći poslednjih 7 godina Nevolje, a posebno poslednjih 3,5 godine Velike Nevolje. Od onih koji ostanu neki će preživeti i dočekati živi Drugi dolazak, a neki će biti mučenici za Hrista i tako ući u Raj.
 
Одлични линкови
Ево и ја сам писао неке ствари које мислим да ће бити јако корисне за време које долази
https://www.academia.edu/39202270/Владамо_ли_ми_својом_вољом
https://www.academia.edu/38465949/Расуђивање.rtf
Бог те благословио
Pročitao sam oba teksta. Lepi su i čini mi se da nema u njima ništa nepravoslavno. Premda, ranije sam pročitao kod tebe neka druga 2,3 teksta i koliko se sećam naišao sam tada na nešto nepravoslavno, nadam se da grešim, ne sećam se sad dobro, bilo je to pre par godina, najmanje godinu. Bog i tebe blagoslavio i neka nam da da se ispravljamo u svemu u čemu Mu grešimo kako bismo Mu bili sve bliži i bliži.
 
A nacertanije u vidu bar koda? Znas ono u Otkrovenju negde pise kako ce nacertanije da se pise uspravno a linije bar koda su upravo uspravne.
Ne sećam se da negde u Otkrivenju to piše. Podseti me ako grešim. Čini mi se da to piše u nekom predanju (Crkve). Vreme će pokazati da li pravom ili lažnom predanju. Dosta se pisalo o bar kodu poslednjih desetak godina. Možda se bude i on pojavljivao kao znak na čelu i/ili ruci (često govore o laserskom bar-kodu), a možda i ne. Možda bude i kao medveđa kandža kako je neko indijansko proroštvo (koje može biti i istinsko proroštvo od Hrista dato preko nekog Indijanca koji je bio pravedan premda nije znao za Hrista). Taj znak često stavljaju satanisti na ova energetska pića kojim truju omladinu i na kojima često piše "Monster" ili sl. Možda bude i neki lažni znak krsta (tj. neki znak koji nije pravi krst) ili ovo slovo: https://en.wikipedia.org/wiki/Chi_(letter), kako neki tumače ili čak ovo slovo https://en.wikipedia.org/wiki/Xi_(letter), pošto malo slovo je slično zmiji, itd. To će vreme pokazati.
 
Poslednja izmena:

Back
Top