Зидање нове руске империје, Русија не блефира!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.291
ауторска тема

Сведоци смо нових догађаја који се дешавају , стварање и буђење, зидање нове Русије , можда икада најмоћније у својој историји .

Мени је заиста мило што сам сведок овог времена , што сам добила прилику да посведочим сваки корак , сваки трен овог величанственог чина .

Све иде савршено по плану , ослобођени делови Донбаса и осталих територија спроводе референдум о уједињењеу са Русијом , за то време хиљаде и стотине добровољаца
ступају у редове оружаних снага Русије, одозив је невероватан широм свих руских градова .

Добровољци се спремају да у случају агресије НАТО И ЗАПАДА на Русију буду спремни да је одбране , ни педаља руског неће да дају .Невероватна призор људи који са осмехом одлазе у добровољце док је поносне мајке и девојке прате и бацају цвеће на њих .

Један је рекао , гледала сма репортажу ,:" Ни педаља руског им нећемо дати , нећемо се повити пред њима "

Председник Путин и Лукашенко се састају у Сочију , вероватно договор пред референдум о уједињењеу Русије и Белорусије који следе после овога ..

Рађа се ИМПЕРИЈА ,руска империја, коју више никада нико неће моћи да понизи , као што је био случај 90тих , порази или удари, тако што удара њене савезнике и пријатеље.

Бог је на руској страни !

Желим да будем део те империје , желим да живим у држави од Призрена до Владивостока !

Наша Рус се рађа !

1507217405629e03b67eee5641114743_w640.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
ауторска тема

Сведоци смо нових догађаја који се дешавају , стварање и буђење, зидање нове Русије , можда икада најмоћније у својој историји .

Мени је заиста мило што сам сведок овог времена , што сам добила прилику да посведочим сваки корак , сваки трен овог величанственог чина .

Све иде савршено по плану , ослобођени делови Донбаса и осталих територија спроводе референдум о уједињењеу са Русијом , за то време хиљаде и стотине добровољаца
ступају у редове оружаних снага Русије, одозив је невероватан широм свих руских градова .

Добровољци се спремају да у случају агресије НАТО И ЗАПАДА на Русију буду спремни да је одбране , ни педаља руског неће да дају .Невероватна призор људи који са осмехом одлазе у добровољце док је поносне мајке и девојке прате и бацају цвеће на њих .

Један је рекао , гледала сма репортажу ,:" Ни педаља руског им нећемо дати , нећемо се повити пред њима "

Председник Путин и Лукашенко се састају у Сочију , вероватно договор пред референдум о уједињењеу Русије и Белорусије који следе после овога ..

Рађа се ИМПЕРИЈА ,руска империја, коју више никада нико неће моћи да понизи , као што је био случај 90тих , порази или удари, тако што удара њене савезнике и пријатеље.

Бог је на руској страни !

Желим да будем део те империје , желим да живим у држави од Призрена до Владивостока !

Наша Рус се рађа !
Неће моћи.
 
Све иде савршено по плану , ослобођени делови Донбаса и осталих територија

А каће денацификација Украјине?

Од тога смо одустали?

Како да денацификујемо Украјину ако не уђемо у Кијев и Лвов?
 

Ти блефираш , Путин не блефира ..

Русија не блефира !

Гледам исходе реферндума који се тренутно спроводи , људи су више него срећни што ће напокон бити заштићени од западних сатаниста и окупационе кијевске власти ..

Готово је , референдум ће да се заврши а предсендик ће да својим указом пристане да уједини Донбас са Русијом , затим следи Одеса ..невераоватно , како сам срећна што сам сведок овог времена .
 
А каће денацификација Украјине?

Од тога смо одустали?

Како да денацификујемо Украјину ако не уђемо у Кијев и Лвов?

Русија помера границе , односно ШИРИ ГРАНИЦЕ , за неколико дана та граница ће бити , вреоватно негде око Кијева , значи да ће кијевска окупациона власт да граничи са Русијом ..

и шта мислиш колико ће они онда после тога потрајати , пре него Зеленски не изврши самоубиство у бункеру ...

готово је , твоја омиљена фраза напокон има смисла .
 
ауторска тема

Сведоци смо нових догађаја који се дешавају , стварање и буђење, зидање нове Русије , можда икада најмоћније у својој историји .

Мени је заиста мило што сам сведок овог времена , што сам добила прилику да посведочим сваки корак , сваки трен овог величанственог чина .

Све иде савршено по плану , ослобођени делови Донбаса и осталих територија спроводе референдум о уједињењеу са Русијом , за то време хиљаде и стотине добровољаца
ступају у редове оружаних снага Русије, одозив је невероватан широм свих руских градова .

Добровољци се спремају да у случају агресије НАТО И ЗАПАДА на Русију буду спремни да је одбране , ни педаља руског неће да дају .Невероватна призор људи који са осмехом одлазе у добровољце док је поносне мајке и девојке прате и бацају цвеће на њих .

Један је рекао , гледала сма репортажу ,:" Ни педаља руског им нећемо дати , нећемо се повити пред њима "

Председник Путин и Лукашенко се састају у Сочију , вероватно договор пред референдум о уједињењеу Русије и Белорусије који следе после овога ..

Рађа се ИМПЕРИЈА ,руска империја, коју више никада нико неће моћи да понизи , као што је био случај 90тих , порази или удари, тако што удара њене савезнике и пријатеље.

Бог је на руској страни !

Желим да будем део те империје , желим да живим у држави од Призрена до Владивостока !

Наша Рус се рађа !

Rusiju će trebati denacificirati , demilitarizirati i pacifizirati, a vjerojatno i razdijeliti na više država, jer u ovakvom stanju predstavlja prijetnju za život na planeti :kafa:
 
Чуј, најмоћнија у својој историји....
Ти схваташ да су Руси до пре пар деценија контролисали део Берлина?
А ево их сад, са свом тенковском силом не могу да догурају до Харкова...
 
Драги моји ботови западњачки и вама ће после овога доћи крај , гледајте и бројте дане до потпуног пораза ...

шалу на страну , мени је част и загхвалан сам Богу што ми је дозволио да присуствујем овом величанственом чину зидања руске имеприје , желимд а будем њен део и мислим да је време и за Србију , за референдум о уједињењу са Русијом.

Русија ће за пар дана да буде код Кијева , руска граница , званична државна граница .

величанствено
 
ауторска тема

Сведоци смо нових догађаја који се дешавају , стварање и буђење, зидање нове Русије , можда икада најмоћније у својој историји .

Мени је заиста мило што сам сведок овог времена , што сам добила прилику да посведочим сваки корак , сваки трен овог величанственог чина .

Све иде савршено по плану , ослобођени делови Донбаса и осталих територија спроводе референдум о уједињењеу са Русијом , за то време хиљаде и стотине добровољаца
ступају у редове оружаних снага Русије, одозив је невероватан широм свих руских градова .

Добровољци се спремају да у случају агресије НАТО И ЗАПАДА на Русију буду спремни да је одбране , ни педаља руског неће да дају .Невероватна призор људи који са осмехом одлазе у добровољце док је поносне мајке и девојке прате и бацају цвеће на њих .

Један је рекао , гледала сма репортажу ,:" Ни педаља руског им нећемо дати , нећемо се повити пред њима "

Председник Путин и Лукашенко се састају у Сочију , вероватно договор пред референдум о уједињењеу Русије и Белорусије који следе после овога ..

Рађа се ИМПЕРИЈА ,руска империја, коју више никада нико неће моћи да понизи , као што је био случај 90тих , порази или удари, тако што удара њене савезнике и пријатеље.

Бог је на руској страни !

Желим да будем део те империје , желим да живим у држави од Призрена до Владивостока !

Наша Рус се рађа !
Evo jos malo i prodje septembar ali tebe deluzije ne pustaju i dalje.
Nema rusa ovde i dalje.
 
шалу на страну , мени је част и загхвалан сам Богу што ми је дозволио да присуствујем овом величанственом чину зидања руске имеприје , желимд а будем њен део и мислим да је време и за Србију , за референдум о уједињењу са Русијом.
Захвалан или захвална?
 
Чуј, најмоћнија у својој историји....
Ти схваташ да су Руси до пре пар деценија контролисали део Берлина?
А ево их сад, са свом тенковском силом не могу да догурају до Харкова...

Харков ће бити уколико сутра званично део руске федерације
 
Pogledajte prilog 1227851

Da se kidamo od smeha 1. oktobra :per:

Ти се кидаш од муке РЕФЕРЕНДУМ СЕ СПРОВОДИ , у овом тренутку , до краја месеца указом председника Путина , Русиај ће званично да буде на Дунаву .

добро је да си то задржао , истетровирај те речи себи на челу ..то је чињеница .

референдум и уједињење а Септембар је , до краја месеца Рсуија је завнично на Дунаву .
 
Ти се кидаш од муке РЕФЕРЕНДУМ СЕ СПРОВОДИ , у овом тренутку , до краја месеца указом председника Путина , Русиај ће званично да буде на Дунаву .

добро је да си то задржао , истетровирај те речи себи на челу ..то је чињеница .

референдум и уједињење а Септембар је , до краја месеца Рсуија је завнично на Дунаву .
A da li ti znas gde je Dunav uopste ? Dnjepar nije Dunav :hahaha:
 
Управо гледам на россиа24 путина како је само леп у блеој кошуљи , све је лепиш и лепши , прави мушкарац , одлучан , снажан , човек који је БЛЕФИРА ..то је данас толико ретко , да је он просто уникат ..

Таквог как Путин
 
Управо гледам на россиа24 путина како је само леп у блеој кошуљи , све је лепиш и лепши , прави мушкарац , одлучан , снажан , човек који је БЛЕФИРА ..то је данас толико ретко , да је он просто уникат ..

Таквог как Путин
Meni je stoput bolja ova mafijaska verzija:


Najbolja je scena u kojoj silazi niz stepenice, takav kratkonog gega se kao neki pingvin, cak bi jazavac to elegantnije odradio.

:mrgreen:
 

Back
Top