• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Зидање нове руске империје, Русија не блефира!

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.140
Pusti ti Rusiju. Oni mogu sami da brinu o sebi.
Gledajmo mi sebe i kako da se što je bezbolnije moguće privučemo kroz ovaj haos i ludnicu.
Nama ne treba novi gospodar, a ni Rusija nije krenula u osvajanje Evrope. To su briselska zastrašivanja.

Ослобађање , Русија је кренула у ослобађање а нама ће да ослободи окупирану Косово .

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.571
Бог је са Русијом а и зима ће ове године бити са Русијом , ве- је почела , биће скор , хладна и дуга .

Русија ће званично да изађе на Дунав , са својим грнаичарима ,невераоватно !!!
Jedino što ja ovde vidim neverovatno si ti.

Poruka
17.338
А на земле сей был бы мир, но если главный командир
Позовет в последний бой, дядя Вова, мы с тобой

Kad vidim djecu u ovakvim spotovima bez obzira na koji politicki, drustveni ili ideoloski predznak, samo mi padne klapna.

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.140
Jedino što ja ovde vidim neverovatno si ti.

Оно што ја пишем је реланост , реалност није бомбардовање западњачких медија о томе како сви беже из Русије , истина је да сви масовно одлазе у добровољце , да се референдум спроводи и да Руска Федерација шири своје границе , тј излази на Дњепар а боме и на Дунав до краја месеца , званично ..ово није блеф ..

једино ко блефира јесте Запад , Русија не блефира , све што каже то и уради .

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.571
Оно што ја пишем је реланост , реалност није бомбардовање западњачких медија о томе како сви беже из Русије , истина је да сви масовно одлазе у добровољце , да се референдум спроводи и да Руска Федерација шири своје границе , тј излази на Дњепар а боме и на Дунав до краја месеца , званично ..ово није блеф ..

једино ко блефира јесте Запад , Русија не блефира , све што каже то и уради .
Ne mora Zapad da mi kaže da Rusi beže kad ih vidim ovde kod mene koliko hoćeš. :mrgreen:

Bren

Elita
Poruka
19.145
TASS: Raste broj mrtvih, ubijeno petero djece
TASS piše, pozivajući se na izvore bliske istrazi, da je devet ljudi ubijeno, među njima i petero djece. Ministarstvo unutarnjih poslova objavilo je službenu informaciju o šest žrtava i 20 ozlijeđenih. Ubijen je i zaštitar koji je radio u školi.

A šta je to zaštitar?

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
63.804
Само што ја не блефирам , као ни Путин .

Русија шири своје границе .
Čekamo.

Već bila pobuna u Rumuniji.

Naši diverzanti duboko iza linija.

Temišvar i Dunav kadar nevera.

-------.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.