zezanje fonom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
He,he,he.Ta ti je dobra.Ja sam redovno zvala nekog gitaristu,covek pricao samnom k'o s najboljim drugom.Jedanput sam ga cak i zvala da ga pitam nesto iz solfedja!Medjutim ugradio je (ili je vec imao???)lovca pa me je nazvao i pitao:"Da li je neko zvao ovaj broj",izdeklamovao svoj broj...Ja rekla:"Ne."On:"Oh...Dobro,izvinite..."
Ko je ovde lud?
 
ovo smo radili na senoritinom rodjendanu:
izaberemo broj iz imenika
zovemo na svakih 30min, skoro sat vremena i trazili smo ''Mariju''
onda zove ''Marija'' taj isti broj, i pita ko ju je trazio, i onda slusamo kako ljudi shize...naravno usput se smisli neka prica...medjutim, potrefilo se da zrtva nije imala lovca...

ovo smo i mi radili vrh je.zvali smo neke likove iz skole;
-dobar dan,ja sam ________zivim u zgradi do tebe,mozda me znas.izvini sto smetam ali jer moja baba slucajno kod tebe?
-tvoja baba?
-da
-nije,a kako ti se zove baba?
-stana
-nije ovde
-proveri,ima tako obicaj da zaluta,mozda ti j.be dedu

bilo je i boljih ali ne mogu da se setim:D
 
Pih, mnogo puta sam zvao ljude i smarao...

Ako sam kuci onda uzmem imenik i trazim ljude sa sela posto oni obicno nemaju "lovca".

Ne mogu da prepricavam dogadjaje posto ti razgovori obicno dugo traju, ali najjace je bilo kad smo zeznuli neku babu da smo operateri i naterali smo je da pritisce zvezdicu i da duva u slusalicu nekoliko minuta.:hahaha:
 
Pih, mnogo puta sam zvao ljude i smarao...

Ako sam kuci onda uzmem imenik i trazim ljude sa sela posto oni obicno nemaju "lovca".

Ne mogu da prepricavam dogadjaje posto ti razgovori obicno dugo traju, ali najjace je bilo kad smo zeznuli neku babu da smo operateri i naterali smo je da pritisce zvezdicu i da duva u slusalicu nekoliko minuta.:hahaha:

E, tako sam i ja, te sa sela, uglavnom starije, sto se deru i telefonom kad pricaju...
 
e sad ovo je ozbiljna tema(ozbiljno):da li ste nekad zivkali bezvezne brojeve telefona i zezali ljude???šta ste najčešće govorili??koje su najsmešnije provale vezane za to??da li ste nekad nekako nagrabusili zbog toga??dajte neke primere za zajebavanje ljudi!!eto..jedna ozbiljna tema

Jednom davno sam sa sestrom trazio po imeniku brojeve i ona je pozvala izvesnog gospodina. Javila se neka zena, a moja sestra rekla da mu je ljubavnica. Na kraju se ispostavilo da je zena, koja se javila, bila kcerka, a da je covek, na koga se vodio fon, vec pola godine mrtav.
Nikad vise...
 
I wouldn't dare ;]

I-Saw-What-You-Did-poster.jpg
 
Jednom davno sam sa sestrom trazio po imeniku brojeve i ona je pozvala izvesnog gospodina. Javila se neka zena, a moja sestra rekla da mu je ljubavnica. Na kraju se ispostavilo da je zena, koja se javila, bila kcerka, a da je covek, na koga se vodio fon, vec pola godine mrtav.
Nikad vise...

a joj :lol:

Najgore je kada ti omasis broj i onda te neko sa druge strane zamlacuje. Tako sam zvao majku na posao (bio sam 3. razred osnovne skole) i ja se lepo predstavim i kazem koga trazim. I ta zena koja se javila, kaze: "Samo trenutak, majka ti je u drugoj kancelari". I prica ona tako samnom o skoli nekih 10-ak minuta i tek mi onda kaze da sam omasio broj. Ja nisam iz prve provalio da sam pozvao pogresan broj, jer su imale obicaj njene koleginice da pricaju samnom dok se ona ne vrati.
 
Poslednja izmena:
Tako je neka zena omasila broj i ja se javila...
Kaze ona meni:
e Milka jesi ti?
Ja kazem ja sam...
Ona:Jel znas onaj recept sto si mi dala za kisele krastavce?
Ja: Znam...
Ona: E ja nisam dobro zapisala,koliko ide soli?
Ja: Pa koliko imas krastavaca?
Ona:10kg
Ja: Pa stavi...10kg soli...
Ona: Da li nece biti mnogo?
Ja: Ma ne...
Ona: I sta onda?
Ja: Pa onda...lines (koji izraz) malo vode (malo vode a 10kg krastavaca)
Tako sam je zezala oko 15 min i nisam mogla vise da izdrzim,pocela sam da se smejem...
 
Au, da...mi zovemo vatrogasce i kazemo im da nam gori pogaca u rerni.:lol: Ili tako nesto...:)

to je standardno...pita,pogaca

Davno smo drugarica i ja zvali isto tako te brojeve koji nemaju lovca i predstavljali neke nagradne igre...kao osvojis 10 000 din ako odgovoris na neko pitanje,sto niko nije uspeo, pa onda kao utesna nagrada 5000 ako odpevaju nesto... kakvih je tu bisera bilo... najjaca je bila neka baba sto je pevala "opa cupa skoci da ti vidim oci"
 
Mi nekog dedu drkali i rekli mu da dodje kod najblize prodavnice u selu u 6 ujutru i mi cemo mu dati dzak brasna...a najbliza prodavnica je na nekih 2-3 km. Sutradan ga zvali i on nas pita zasto nismo dosli.:hahaha:

Mada mi je posle bilo zao...nisu trebali bas tako da ga syebu.:confused:

P.S. Taj put nisam ja zvao vec drugovi...nisam ja bas toliki slepac da na taj nacin zezam ljude.
 
Kad pominjaste nesporazume, desilo mi se nesto tako pre neko vece.
Zove neka zena, fina, kulturna, kaze halo, ja halo, Jeko, jesi ti (e sad, relativno je sta je ona rekla, ali meni se ucinilo da je rekla Jeko), ja kazem jesam. Ona, se predstavi i pita sta radimo, kako smo? Ja, pa nista, kuci smo, gledamo tv malo. Ona, je l' ti tu baba? (baba i deda ne zive sa nama, ali kad dodju ovde, njihovi prijatelji zovu na nas broj, sto je i normalno, baba i deda cesto ostavljaju nas broj fiksnog da ih traze na taj broj ako ih ne nadju u selu, na Zlatiboru ili gde se u tom trenutku nalaze). Ja-pa nije. Ona, halo, je l' ti baba tu? Ja, a koju babu trazite? Ona, pa Milku (vise se i ne secam koje ime je rekla). A ja, aaa, ne, pogresili ste. Ona, joj izvini pile molim te.

Ispricah se ja sa zenom fino.
Elem, volim kad neko pogresi broj pa se kulturno izvini, a jok kad kazem da je greska samo spusti slusalicu. Koja malogradjanstina.
 
Nervira me kada neko pozove (naravno pogresio broj) i pita: "Ko je to?". Najveci biser je bio pre neki dan.
Zove me neko na srpski broj i ja posaljem sms sa ceskog broja da ne mogu da se javim na 061 broj. I on mene ladno zove na ceski i pita me: "Ko je to?":lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top