zezanje fonom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uuu najvise sam se smejo kad sm uzaeo broj od djaka generacije i napisao ga na novcanicama, i tako na jedno 5 novcanica napisao; 'Sexy hot plavusa trazi decka, izgled nije bitan,javi mi se brzo" ili nesto tako slicno i napisem broj od ortaka(djaka generacije)i razmisljam ma nema veze ako neko nasedne naseo je z:mrgreen: i sada odem u pekaru i kupim nesto za te pare, i sada dolazi jedan lik iz odeljenja(jedan chachanin) i sada sta ce covek se napalio i poceo da salje poruke tipa: "Ja volim plavo" a ovaj lik se skroz zbunio sta je sad, msm zna broj od ovog lika, posto smo u istom odeljenju i ovaj chachanin pozove i samo odjednom grub glas se javi:"Alo bre idiote sta se gubis?" A ovaj jadan se skroz zbunio, i tako se svadjali ko debili citav dan a ja im se smejem jer ne izvaljuju da sam ja napisao z:D

Ko zna sta je bilo sa ostale 4 novcanice, mora da ga je jos neko smarao z:mrgreen:
 
Jao izvalih se od smeha...:zcepanje:
I ja sam tako sa drugaricom zezala...okrenemo bilo koji broj i onda "Narucili ste pizzu sa kecapom ili sa (lupam sad) kackavaljem?" "Ne,ne,greska!" "u redu,sa kecapom. Dolazimo odmah!" xD Jedno vreme sam stalno zezala drugaricu i glumila neku drugaricu iz odeljenja,Anu...ona se uvek napali i ne provaljuje da sam ja!! Na kraju se izvalim iz smeha...xD :rotf:

E,hvala na idejama!! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top