Женски угао посматрања 2

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Занима ме по којим облицима мушког понашања према вама знате да му се допадате.

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

И, да ли постоје неки знакови по којима разликујете озбиљно допадање од флерта?
 
Meni sve mora da se crta. Psihologija mi nije jača strana.
cesto i meni. izgleda da znam da procitam te sitne signale, ali jedino ako je dopadanje obostrano. ako nije ne primetim dok mi ne postane ekstremno nelagodno kad postanem svesna da osoba oblece oko mene a da mi nije jasno koji moj zasto :neutral:

a koje je to ponasanje? pa ne znam, jednostavno uvek se nacrta tu uz tebe kad mu se da prilika, obicno se pojavi neka bliskost tela (ali ne ono vatam te slucajno za sisic), pa se intenzivira bliskost u smislu dodira, kad se stalno nudi da pomogne il ucini nesto za tebe i tako sta znam, uglavno msu to neke sitnice.
 
Oči govore najviše, zatim njihova potreba za (slučajnim) kontaktom....

mada, ne bih mnogo pametovala zato što mi je skoro drug rekao , posle 15 god., da je sve vreme u srednjoj školi bio zaljubljen u mene, a ja to uopšte nisam videla/primetila


(zaboravila sam da dodam i one koji pokušavaju na različite načine da privuku pažnju,nekad čak i indirektnom provokacijom)
 
Poslednja izmena:
Meni će Sv. Petar da dodeli krila kad budem odlazila na onaj svet, kao i svakoj guski. Naime, posle 22 godine stabilnog braka, trudim se da i kad se desi da se nekome dopadnem, odvrćem vodu sa svoje vodenice, praveći se naivna i nezainteresovana. Moj muž smatra da meni mogu de se udvaraju samo vozači autobusa i kontrolori, pošto svakodnevno putujem na posao. Ako, neka, neka se teši. :)
A postoje razni pristupi, uglavnom od toga da me gledaju pravo u oči dok govorim, kao interesuje ih sve o čemu pričam, do toga da postanu neprijateljski raspoloženi kad shvate da nemaju šanse.
 
Oblici ponasanja koji pokazuju dopadanje: pokusaji da se pohvali sto vise u sto kracem vremenskom razmaku, uzvrpoljenost u mom prisustvu i pomno posmatranje svake moje reakcije na njega i okolinu, komplimentiranje, klasicna izjava ''nikad nisam upoznao nekog kao sto si ti''; ako sam zauzeta, pocne kao neku opstu pricu o blagodetima slobodne veze, a ako nisam, pocne isto tako kao opstu pricu o vernosti i lojalnosti.

U flertu bez ozbiljnog dopadanja, iskljucena mi je paznja pa verovatno propustim mnoge ''znakove'', a one ocigledne (smaranje, spopadanje i suvisno trtljanje) prilicno naglo sasechem u startu sto mi je blam da uradim kad se nekom ozbiljno dopadam te onda sve to pokusam da sasechem ljubazno ako se on ne dopadne meni, a ako se on meni dopada, onda pokusavam da prepoznam trenutak kad mu postanem centar sveta i onda se smuvamo.
 
Meni jedino da zakupi bilbord u centru sa natpisom "Muvam te! Obrati pažnju!", pa možda ukapiram...:lol:

Kad mi se muškarac dopada, skontam brzo i lako. Ako me ne privlači, može da dubi na glavi, neću primetiti signale.

e ja dobila jedan sms..u kom pise palim se..na cega sam ja odgovorila pa sto crni ti, ima virusa sad bas nesto
stize mi odgovor
tuko...na tebe
ajoj....a ja mislila covek dobio temperaturu hahahahahaha i virus :)
 
Oblici ponasanja koji pokazuju dopadanje: pokusaji da se pohvali sto vise u sto kracem vremenskom razmaku, uzvrpoljenost u mom prisustvu i pomno posmatranje svake moje reakcije na njega i okolinu, komplimentiranje, klasicna izjava ''nikad nisam upoznao nekog kao sto si ti''; ako sam zauzeta, pocne kao neku opstu pricu o blagodetima slobodne veze, a ako nisam, pocne isto tako kao opstu pricu o vernosti i lojalnosti.

U flertu bez ozbiljnog dopadanja, iskljucena mi je paznja pa verovatno propustim mnoge ''znakove'', a one ocigledne (smaranje, spopadanje i suvisno trtljanje) prilicno naglo sasechem u startu sto mi je blam da uradim kad se nekom ozbiljno dopadam te onda sve to pokusam da sasechem ljubazno ako se on ne dopadne meni, a ako se on meni dopada, onda pokusavam da prepoznam trenutak kad mu postanem centar sveta i onda se smuvamo.

Tako nekako :D
 
Занима ме по којим облицима мушког понашања према вама знате да му се допадате.

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

И, да ли постоје неки знакови по којима разликујете озбиљно допадање од флерта?

Zavisi od muskarca i nacina na koji to pokazuje...
Uglavnom osetim to..mada sam znala i da ne prepoznam dok me ne lupi mochugom po glavi :lol:

Razlikujem, neko ko samo flertuje nije ozbiljno zainteresovan za mene, nego za flert kao flert sa mnom ili nekom drugom..a kad ga zanimam samo ja kao jedinka a ne kao jedna od pozeljnih to je onda druga stvar
Dakle vidim da li ce nakon moje "odhebi" faze preci na sledecu zrtvu ili ce ostati zakachen..recimo..
 
cenim da se to lako oseti kad do toga dodje
ali obicno dopadanje je uglavnom neuzvraceno s moje strane, pa ga uglavnom ne primetim dok ne postane ocigledno
ako proradi neka hemija, onda se to vidi iz aviona i to je obicno obostrano

sta su konkretni znaci, signali
smesak, stalno prisustvo, pokusava da bude duhovit ili pametan, pocinje da se poverava, ponasa se preterano prijateljski, namece sale tipa 'znam da ti se dopadam' i sl.
nekad je to potpuno 'slucajno' dodirivanje, sta znam, zavisi od osobe

mene je definitivno najvise dotuklo kad sam od jednog cula direkt udarac ' svidjas mi se'
cinjenica je da koliko su rizicni direkt udarci bacaju lopticu u tudje dvoriste i onda ona druga strana razmislja

nadam se da sam bila od koristi
 
tacno cu pomiliti da imas ogroman problem sa zenskim polom..

ovi uglovi, cudesa...

ljudi obicno komplikuku ovako jednostavne situacije kad im taj neko ne uzvraca zeljeno..

pa citaju izmedju redoa, savjetuju se, mozgaju..

oko ti neko poklanja paznju malo vise nego obicno-muva te..

ako plus sve sere bez potreba, hvalisa se- povalice te i to je to..

ako prica ide dublje, pazljivije, bez ikakavog forsiranja nekakvih poljubaca, cudesa i bla bla- moglo bi prerasti u vezu..

dva druga mi se zale kao eto odveli cure na kavu, pricali smo fino ali ona nije za vezu bla bla...ne mozes ljudima objasniti da im se ne svidjaju, da im je to bio fino upakovan "ne"... kao upadaju u neku dubiozu, dublje ih proucavaju, kao propatila je u bivsoj vezi..ma smijurija
 
Poslednja izmena:
А шта је са људима који јесу духовити и паметни, који се смешкају свима, који су љубазни и одмерени и чији су комплименти истинити, а који су просто такви према свима, али не флертују већ им је то начин општења?
 
А шта је са људима који јесу духовити и паметни, који се смешкају свима, који су љубазни и одмерени и чији су комплименти истинити, а који су просто такви према свима, али не флертују већ им је то начин општења?


pa ako u svojih 30-40 ne vidis raziliku neces nikad..
 
ja stvarno ali stvarno ne mogu da shvatim kako neko ne primjeti da je muskarac muva... da ne znamo razloga na pocetku, ok..

Кад смо већ код тога, ја стварно не могу да се начудим у чему се све види мување.
Не говорим о одговорима на теми већ о ситуацијама у животу...
 
Кад смо већ код тога, ја стварно не могу да се начудим у чему се све види мување.
Не говорим о одговорима на теми већ о ситуацијама у животу...


navedi primjer boldovanog.


zasto se to toliko komlikuje..
ne razumijem kako se ne vidi kako te neko muva? pa pobogu valjda se vidi kad te izdvaja, kad se trudi oko tebe vise nego oko ostalih....

kako bi bili sposobni za komunikaciji, bilo koje vrste sa ljudima, ako smo nesposobni procitati najobicnije signale..

ako ne mozes prepoznati kad te neko muva ili ne muva, kako se onda prepozna kad upoznas nekog novog, da li ti bi mogli biti prijatelji, da li taj neko zeli tvoje prijateljtsvo..

kako prepozntai da li kolega misli iskreno ili ti misli podvaliti..

u cemu je toliko cesto vidjeti tudje namjere..ne tacno onako kakve su, bar samo okvirno da znas sta da ocekujes..
 

Back
Top