Quantcast

Женски угао посматрања 2

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.367
Кад смо већ код тога, ја стварно не могу да се начудим у чему се све види мување.
Не говорим о одговорима на теми већ о ситуацијама у животу...

Ah, ni ja.
Ima žena koje za muškarca koji se o njih očeše u prolazu tvrde "pali se na mene" pa vide muvanje tamo i gde ga nema: u ljubaznosti, kolegijalnosti, prijateljskom i ljubaznom ophođenju.
Kao što postoje i muškarci kojima je "ne" uvek "možda!".

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
Кад смо већ код тога, ја стварно не могу да се начудим у чему се све види мување.
Не говорим о одговорима на теми већ о ситуацијама у животу...

vala, ni ja...:D

Ah, ni ja.
Ima žena koje za muškarca koji se o njih očeše u prolazu tvrde "pali se na mene" pa vide muvanje tamo i gde ga nema: u ljubaznosti, kolegijalnosti, prijateljskom i ljubaznom ophođenju.
Kao što postoje i muškarci kojima je "ne" uvek "možda!".

jes...i ja imala onomad čuveni "problem" sa konobarom...šta sve ljudi ne doživljavaju kao flert...:aha:

Poruka
15.172
Po tome sto me otvoreno startuje :lol:
Mislim, u zivotu ne vidoh problem da skapiram sta koji muskarac hoce od mene, pa nijedan mi to nije uvijao u oblande nego mi direktno pokazivao cak i pricao..
Sad da li mu se dopadam da me zeni ili da me kresne 1x, to je totalno druga tema, ali ako je pitanje samo da li znam kad se nekom tipu dopadam.. Odg je : DA ZNAM! :lol:

Poslednja izmena:

-Night -

Elita
Poruka
18.821
А шта је са људима који јесу духовити и паметни, који се смешкају свима, који су љубазни и одмерени и чији су комплименти истинити, а који су просто такви према свима, али не флертују већ им је то начин општења?
Njih svakodnevno okruženje prihvata takve, kakvi su...međutim, velika verovatnoća je da će ih novi poznanici pogrešno protumačiti :D

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.385
ne razumijem kako se ne vidi kako te neko muva? pa pobogu valjda se vidi kad te izdvaja, kad se trudi oko tebe vise nego oko ostalih....

kako bi bili sposobni za komunikaciji, bilo koje vrste sa ljudima, ako smo nesposobni procitati najobicnije signale..

ako ne mozes prepoznati kad te neko muva ili ne muva, kako se onda prepozna kad upoznas nekog novog, da li ti bi mogli biti prijatelji, da li taj neko zeli tvoje prijateljtsvo..

kako prepozntai da li kolega misli iskreno ili ti misli podvaliti..

u cemu je toliko cesto vidjeti tudje namjere..ne tacno onako kakve su, bar samo okvirno da znas sta da ocekujes..
Ovo su odlična pitanja i odgovor na sva, u mom slučaju, je NE ZNAM.
Ja sa ljudima uvek komuniciram otvoreno i bez analiziranja. Izuzetno sam otvorena osoba jer ne umem ni da šaljem ni da prepoznajem signale.
Prijatelje biram bez ikakve selekcije, jednostavno se vremenom izdvoje iz mase. Ja ne pravim svesno selekciju.
U stvari, to je odgovor, prosto nisam svesna nečijih namera sve dok nisu glasno i jasno izgovorena.

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.385
А шта је са људима који јесу духовити и паметни, који се смешкају свима, који су љубазни и одмерени и чији су комплименти истинити, а који су просто такви према свима, али не флертују већ им је то начин општења?

Zbog takvog načina ophođenja prema svima, sa osmehom i otvorenog srca, upada se u neprilike tj.pogrešno se tumači.
Meni su mnoge ženske osobe otvoreno rekle da ne podnose moj "lažni osmeh" i "usiljenu prijatnost" prema svima.:eek:
A uopšte nije tako. Kad me očepiš, itekako umem da pokažem zube.

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
pa sve jedno se vidi razlika da li je neko takav ili je bas navalio na tebe. doduse ima i onih ljudi koji misle da ih svi muvaju, muskaraca bar, verovatno ima i zena....dovoljno je da se nasmejes il kazes nesto prijatno tipa....hvala, a oni vec na pola puta do vencanja :lol:

Jaca023

Elita
Poruka
15.519
Zbog takvog načina ophođenja prema svima, sa osmehom i otvorenog srca, upada se u neprilike tj.pogrešno se tumači.
Meni su mnoge ženske osobe otvoreno rekle da ne podnose moj "lažni osmeh" i "usiljenu prijatnost" prema svima.:eek:
A uopšte nije tako. Kad me očepiš, itekako umem da pokažem zube.

...i ja..i tada neka mi se sklanjaju sa ociju...mada mnogi ne veruju da mogu biti takva jer sam uvek nasmejana i fina...:lol:

gost 235821

Primećen član
Poruka
969
Занима ме по којим облицима мушког понашања према вама знате да му се допадате.

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

И, да ли постоје неки знакови по којима разликујете озбиљно допадање од флерта?

ne znam, DIjenek....svaka tvoja tema pokusava da bude opsta a nije tako...
to sto ti pokusavas da podvedes pod opste stvara jako cudan utisak o tebi...
kao da su ti sve zene na gomili, sve su iste, sve isto reaguju, sve isto misle a ti gadjas nasumicno pa sta pogodis...
a ti ko poslednji racundzija samo gledas ko ti je sta rekao, udelio reputaciju, ko te pogledao ovako ili onako...
i mislis da se emocije koje ocekujes od zena daju smuckati u laboratoriji...malo pesmica, malo fotografija, malo svirke i paf - dobitna kombinacija za osvajanje...
nije nego...

kad se stvarno bude radilo o konkretnoj zeni, potpuno drugacijoj od svih ostalih (za tebe), kad budes ti sam osetio jednu, pravu emociju prema toj osobi, shvatices da niti je do znakova, smeskanja, odmerenosti, duhovitosti i pameti nego do neceg sasvim drugog...
ti vecito pokusavas da izracunas kako da ispadnes baja...pa jos sa svima...a jos mi sad treba da ti pomazemo u tome...
onda mozes tu konkretnu osobu da pitas o cemu se radi, to onda nece biti glupo pitanje kao ovo sad...

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.129
Istina je ovo sto Maja prica
Samo iskrena emocija koja je vezana za jednu odredjenu osobu zato sto ti se bas ona svidja ima smisla, a onda su ti signali vrlo prepoznatljivi i ne mogu se pobrojati jer su specificni od osoba koje su u tome
Prilazenje svim mogucim devojkama s pokusajem da 'uhvatis' nesto, bez dubljih emocija, je od strane zena vrlo lako prepoznato i karakterisano kao glupost
Istina je i da nije bas lako da se dvoje 'nadju', da to nije obicna simpatija, vec stvarno posebna emocija
Istina je i da kad se to desi, treba biti spontan i iskren, jer je to ipak najsigurniji put do srca te osobe

Ono sto znam je da zene u muvanju ne vole nadmudrivanje, taktiziranje, vredjanje u cilju da im se povredi sujeta
Mozda ce reagovati na to da im sujeta proradi, ali to nikako ne znaci da ce zbog toga pristati na vezu s nekim ko ih provocira i omalovazava
Nijedna zena nije imuna na komplimente i paznju, ali samo ako su stvarno iskreni i ako iza kriju dublju emociju, pa i ako ne uzvrati, sigurno je da ce joj imponovati

Dijenek

Elita
Poruka
22.009
ne znam, DIjenek....svaka tvoja tema pokusava da bude opsta a nije tako...
to sto ti pokusavas da podvedes pod opste stvara jako cudan utisak o tebi...
kao da su ti sve zene na gomili, sve su iste, sve isto reaguju, sve isto misle a ti gadjas nasumicno pa sta pogodis...
a ti ko poslednji racundzija samo gledas ko ti je sta rekao, udelio reputaciju, ko te pogledao ovako ili onako...
i mislis da se emocije koje ocekujes od zena daju smuckati u laboratoriji...malo pesmica, malo fotografija, malo svirke i paf - dobitna kombinacija za osvajanje...
nije nego...

kad se stvarno bude radilo o konkretnoj zeni, potpuno drugacijoj od svih ostalih (za tebe), kad budes ti sam osetio jednu, pravu emociju prema toj osobi, shvatices da niti je do znakova, smeskanja, odmerenosti, duhovitosti i pameti nego do neceg sasvim drugog...
ti vecito pokusavas da izracunas kako da ispadnes baja...pa jos sa svima...a jos mi sad treba da ti pomazemo u tome...
onda mozes tu konkretnu osobu da pitas o cemu se radi, to onda nece biti glupo pitanje kao ovo sad...

:)
Е, знао сам да ће неко пре или касније овако да протумачи тему...
Неки људи просто не могу да издрже да не дају свој савет иако појма немају о чему се тачно ради...
:)

Иначе, ова тема нема директне везе са мном...

Ја сам био само посматрач ситуације у којој се десило нешто што ме је понукало да је отворим...

И занимало ме да ми жене кажу како оне гледају на те ствари...
Ништа више...

yioim

Buduća legenda
Poruka
25.009
Занима ме по којим облицима мушког понашања према вама знате да му се допадате.

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

И, да ли постоје неки знакови по којима разликујете озбиљно допадање од флерта?

zenice se sire (da bolje vidimo) - znak I
nozdrave kao u bika se prosire da bih mogli da uzmemo sto vise vazudaha da mozemo da pricamo i pricamo i pricamo da joj sve ispricamo za jedno vece... - znak II
u prici 100 x ponovimo njeno ime - znak III
pokusavamo u svakoj sansi da je dodirnemo rukom (po mogucstvu ispod stola po nozi)- znak IV
...ostale znakove mozete potraziti na str. 56 u najnovijem broju casopisa "Story"
:mrgreen:

p.s. tu smo da se pomazemo kad nam nesto nije jasno :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.