Quantcast

Женски угао посматрања 2

crveni oblak

Elita
Poruka
19.095
Ja to nikad nisam znala da utvrdim, niti sam ikad primecivala
Kad mi je decko rekao da me je muvao 2 meseca, bila sam zacudjenja i zbunjena kao da mi drzi predavanje iz astrofizike
Ali, valjda ne razmisljas o tome, pa ne primecujes
U sustini, moj odgovor je nemam pojma

Bold: to je u pitanju i jos ako je osoba diskretna, nema sanse da se obrati paznja. Jednom sam se i ja isto tako zgranula kad sam shvatila da je jedna osoba pokusavala da dopre do mene celih sest godina. Ebote ko da nismo u 21. veku. Sve se nesto raspitivao preko prijatelja tamo vamo, upoznali smo se, kako on kaze, nekoliko puta, svaki put sam zaboravila ko je i tek 2000. godine kad sam bila sa ortakom na Eksitu, taj lik (koji je to vece igrom slucaja bio sa nama jer poznaje tog mog drugara iz njihove srednje skole) pocne celu tu pricu i ja bila zatechena sasvim. Msm, setila sam se dogadjaja i da sam upoznala nekog ovde, a nekog onde na nekim zurkama pre toga, ali uopste nisam mogla da se setim da je pokusao da me muva konkretno, bilo kakvom izjavom ili postupkom. A to vece je dao sve od sebe kad je razvezao jezik do ujutru i onda mi je sasvim bilo jasno o cemu se radi. Da je bar bio neugledan pa da shvatim kako sam ga mogla omashiti, ali bio je cak i markantniji od mog muzha.:confused:

gossca

Elita
Poruka
17.138
Занима ме по којим облицима мушког понашања према вама знате да му се допадате.

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

И, да ли постоје неки знакови по којима разликујете озбиљно допадање од флерта?

To se oseti...mada ni ja u zivotu nisam bas uvek u stanju to da primetim...ali recimo...zelja da te vidi po svaku cenu, zelja da ceka da ti budes slobodna, pa makar to bilo za deset dana i vise, paznja...iskreno zanimanje za ono sto imas da kazes...

tesko je to odrediti, jer ima puno onih koji se dobro foliraju...

lakse je to odrediti kad je veza u toku...
upoznavanje s njegovom porodicom i nacin kako te predstavlja drugima kao devojku ili kao prijateljicu...

Jednostavno verujes nekom svom unutrasnjem osecaju.

Poslednja izmena:

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.622

Који су то знакови који недвосмислено сведоче о томе, а да нису директне изјаве типа "допадаш ми се"?

E nemam pojma...
Pokušavam da se setim i nic...
Ispala sam iz štosa... :(

Poruka
19.749

hmm...pa eto...znam, urođeno mi

šalim se
ma meni i kad kaže, ja to ne shvatam ozbiljno
zato što sam ja neozbiljna

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.