Ženski orgazam

Pojedini muškarci svedoče kako su orgazmi žena mnogo jači nego njihovi.. tako se njima čini po iskustvu. Mada, tu treba dodati da ni svi ženski orgazmi nisu isti, te da jedna ista žena ih može doživeti i na različitim mestima i u različitom intenzitetu. A kamoli različite žene.
Nemam pojma.
Moji opadaju, sa vremenom.
Već viđeno...
Prvi utisci, istraživanje novog je bilo uzbudljivo.
Staza kojom sam hodio i koja je znana - i ne toliko...
 
Pojedini muškarci svedoče kako su orgazmi žena mnogo jači nego njihovi.. tako se njima čini po iskustvu. Mada, tu treba dodati da ni svi ženski orgazmi nisu isti, te da jedna ista žena ih može doživeti i na različitim mestima i u različitom intenzitetu. A kamoli različite žene.
Sinke ne prica o tome,njegov treci post vidi,ako sam gore mogu da zadovoljim nju pa sebe ili istovremeno,kad je zena gore,ona ce uglavnom samo sebe zadovoljiti razumes?Znaci bez teorija zasto je to tako,tu dominaciju vecina ne kapira da nije cilj zadovoljavanje nje, nego upravo suprotno,sad ako ne kapiras ne znam
 
Sinke ne prica o tome,njegov treci post vidi,ako sam gore mogu da zadovoljim nju pa sebe ili istovremeno,kad je zena gore,ona ce uglavnom samo sebe zadovoljiti razumes?Znaci bez teorija zasto je to tako,tu dominaciju vecina ne kapira da nije cilj zadovoljavanje nje, nego upravo suprotno,sad ako ne kapiras ne znam
A šta je poenta?
Zadovoljenje njega - tj. tebe?
 
Зар је то уопште битно? Жена је добила оно што је тражила, да ли си је довео до оргазма или не није битно. Ако си оставио утисак цимаће те и даље и то је то.
 
Nisam dosao do toga i nasg i zajednickog orgazma,jel jasnije ako kazem da ne valja da zena vozi ikad,da prosto ne znas kad ce biti sranje a bice 100%:lol:
S velikom čežnjom čekam sve tvoje odgovore na pitanja m/ ž odnosa, vidi se da si pun iskustva i jedan posebno razuman muškarac i ljubavnik. Samo tako nastavi 😷🤕
Bljuv Bljuv i opet bljuv
 

Back
Top