• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ženski orgazam

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.648
Pu!
Prvi!
Njihov je metafizika?
Ne posthe čvrstu dokazi - ali postoje argumenti;
Svedočenje mnogim.
Neki dan mene moja poznanica nagovori kao da mi vodimo ljubav, a svaki put smo se torbali. Jedina razlika je bila u tome sto smo oboje bili mokri od znoja i sto sam ja morao odgadjati orgazam kao majmun bananu, i kako to da je njoj tad trebalo jako dugo da svrsi, a pre toga je svrsavala brzo isto kao i ja. Cek idem po njenom i njoj treba dugo???? bato ko je tu lud?

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Kao što su se svi smejali NLOu, a sada se i vlasti, koje su nam mazale oči, preispituju.
(Da li prespituju nas, ili sebe same?)
Kao što smo se svi smejali na mogućnost da piramide postoje u Bosni - a pogle, eto ih.
Kao što možemo da se smejemu svemu što nam je strano (a samim tim - i nepojmljivo)?

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Neki dan mene moja poznanica nagovori kao da mi vodimo ljubav, a svaki put smo se torbali. Jedina razlika je bila u tome sto smo oboje bili mokri od znoja i sto sam ja morao odgadjati orgazam kao majmun bananu, i kako to da je njoj tad trebalo jako dugo da svrsi, a pre toga je svrsavala brzo isto kao i ja. Cek idem po njenom i njoj treba dugo???? bato ko je tu lud?
Za nju je bilo vođenje ljubavi.
A za tebe je bilo torbanje.
Torba je još nije registrovano u jedinice mere,
Ali se ti trudiš da ga svi prihvate.
Ovo ostalo - šta?
Jedonavrazlika je bila to što ste oboje bili mokri od znoja?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.