• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ženski orgazam

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
210
Neki dan mene moja poznanica nagovori kao da mi vodimo ljubav, a svaki put smo se torbali. Jedina razlika je bila u tome sto smo oboje bili mokri od znoja i sto sam ja morao odgadjati orgazam kao majmun bananu, i kako to da je njoj tad trebalo jako dugo da svrsi, a pre toga je svrsavala brzo isto kao i ja. Cek idem po njenom i njoj treba dugo???? bato ko je tu lud?
Navikla na torbanje pa ju vođenje ljubavi s tobom zbunilo. Nastavite samo torbanje 😉

Miona86

Početnik
Poruka
49
Da li ste primetili kolike godine mozda i vekove zene rade muskarce o njihovom orgazmu? Svaki muskarac je dokazao svoj orgazam, a zena?
Ja ne verujem da veruješ da je ženski orgazam mit. Ili je manjak iskustva okidač, možda su i godine, ko će ga znati.
Dragi moj, mi žene smo vrlo orgazmična bića, a naš orgazam je erupcija i traje i traje i traje...malo više od vašeg svršića. A pogotovo osećaj pred sam orgazam...oh kada bi mogao večno da traje.
Lizni posle orgazma, pa ako je sluzavo, transparentno, bez boje , ukusa i mirisa, a jos se i razvlači...ne sumnjaj!

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
29.111
Axaxa xit ja bi i kilo jagnjetine stavio ispred
Ne može.Ženski orgazam obezbeđuje jagnjetinu.
A i decu.
Ali mi je jako bilo neprijatno da ga stavim ispred dece.:/
IMG_20220318_215427_1.jpg

Hvala ženskom orgazmu.
Ženski orgazme hvala ti što postojiš. :)

kapetanmark

Elita
Poruka
17.497
Neverovatno je koliko mnogi muškarci ne umeju da vide kada žena pored njih ima ili nema orgazam. Ne kažim da su nešto krivi, daleko od toga, ali zar ih nije neka žena podučila o tome i rekla im kako to izgleda.. da ne prićam da bi na kiti trebalo da osete grčenje vagine.
Ma naravno da bi osjetili te unutrašnje mišiće koji su poput što bih ja rekao sto unutrašnjih jezicica koji tad stiskaju penis...

To je na žalost kod mnogih nas, činjenica da nismo ni doveli ženu do orgazma pravog...
A muškarčine silne!

Ja sam eto u 38oj skontao da nisam da oprostite polizo klitoris kako Bog nalaze. Nisam se mnogo ni raspitivao. Jesam cyclao i štošta ali

Čudo da me nisu ostavljale...

Drugo, orgazam u žena je posebno čudo. Viša dimenzija od nas torbara..
Nije to torbanje samo...

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.