Ženski orgazam

Neverovatno je koliko mnogi muškarci ne umeju da vide kada žena pored njih ima ili nema orgazam. Ne kažim da su nešto krivi, daleko od toga, ali zar ih nije neka žena podučila o tome i rekla im kako to izgleda.. da ne prićam da bi na kiti trebalo da osete grčenje vagine.
koliko su bili zainteresovani za zenski orgazam toliko su i naucili

a postoji i ono sto se moze okarakterisati kao prirodan antitalenat. :mrgreen:
 
nije da razumem, ja ne vodim osim ukoliko ne osećam strast i želju, a kada osećam onda mora da je dobro
nije dobro samo kada je bzvz i kada se otaljava, ali onda se i prekida

da, uvek sve gledamo kroz svoje naočare
Pa da to ne vodis i kad krenes to je za tvoj orgazam,tad bas ne obratite paznju na muskarca i taj deo je meni bzvz totalno,ne u glavi nego kao da ideta 200/h u krivinu
 
Pa da to ne vodis i kad krenes to je za tvoj orgazam,tad bas ne obratite paznju na muskarca i taj deo je meni bzvz totalno,ne u glavi nego kao da ideta 200/h u krivinu
pa gledaj, ima 2 mogućnosti. JEdan je da svaok odvojeno svršava, naravno da onda gledaš sebe da zadovoljiš, pa neću valjda kada mi se približava orgazam da mislim kako se on oseća, treba da radi što je do tada radio da me pusti da završim. I kad on to radi slično. A druga mogućnost je da zajendo svršavamo. To mi se sa jednim muškarcem često dešavalo.. prosto on čeka dok ne dođem blizu i onda se i on pusti.. to je najlepše. Tada ne razmišljaš ko šta kako samo uživaš
Generalno, čim ljudi nešto misle o svemu tome, nisu baš zadovoljni ..
 
pa gledaj, ima 2 mogućnosti. JEdan je da svaok odvojeno svršava, naravno da onda gledaš sebe da zadovoljiš, pa neću valjda kada mi se približava orgazam da mislim kako se on oseća, treba da radi što je do tada radio da me pusti da završim. I kad on to radi slično. A druga mogućnost je da zajendo svršavamo. To mi se sa jednim muškarcem često dešavalo.. prosto on čeka dok ne dođem blizu i onda se i on pusti.. to je najlepše. Tada ne razmišljaš ko šta kako samo uživaš
Generalno, čim ljudi nešto misle o svemu tome, nisu baš zadovoljni ..
Nisam dosao do toga i nasg i zajednickog orgazma,jel jasnije ako kazem da ne valja da zena vozi ikad,da prosto ne znas kad ce biti sranje a bice 100%:lol:
 
Dada kad je sranje manevar je samo gas,a najvazniji deo automobila sirena priznaj:lol:
čujem od dobrih muških vozača da postoje dve grupe žena vozača, ili odlično voze ili loše voze. Da li je to tačno ne znam, ali ja spadam u onu prvu kategoriju moliću lepo. žene kada dobro voze voze bolje od mnogih muškaraca. E sad moda samo nisi upoznao takvu ;) ili joj dao da prodiše pored tebe, ili ti je izbor loš he he, ili... samo te mrzi da orgazmira itd
 
čujem od dobrih muških vozača da postoje dve grupe žena vozača, ili odlično voze ili loše voze. Da li je to tačno ne znam, ali ja spadam u onu prvu kategoriju moliću lepo. žene kada dobro voze voze bolje od mnogih muškaraca. E sad moda samo nisi upoznao takvu ;) ili joj dao da prodiše pored tebe, ili ti je izbor loš he he, ili... samo te mrzi da orgazmira itd
To izvrtanje na tvoju vodu je problem nase komunikacije ali dobro to radis i sa drugima,da imam 20god i iskustva s 3 ribe mozda bih se zapitao,ovako ne vredi da ti objasnjavam o cemu pricam
 

Back
Top