Zenski bik?

Ne volim velike sise, brate, nije mi to lepo. Žene se upropastiše plastikom, broj nakaza se uvećava. :pljus:

Vidiš, kod mene to fina/Severina ne zavisi od dana i noći. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Isto mi to. Prirodno, lažno...svejedno. Kako bre da igram odbojku sa tolikim teretom?
Zapravo, ja sad svakako više ne mogu jer imam operisanu kičmu. Ali kako one mogu? Skoče i zalepe im se za facu. :zcepanje:
 
Cc.. da nisi ti malo ljubomorna :lol: ccc.. nije isto. : P Ne moze nikad da bude isto.
Pa da sta rade sve sisate zene i devojke? Igraju odbojku! :hahaha:

- - - - - - - - - -

E.. pa sta ti bi sa kicmicom : / jbg
 
Nisam. Svaka im čast kako izdržavaju. Ja ne podnosim nikakav teret. Kad izađem na ulicu, ne volim da nosim išta sa sobom. Što sam lakša i pokretljivija, to se bolje osećam. Marsovac sam. :mrgreen: Venerijancima i Mesečarima je pak to u redu.

Ma skolioza u tinejdžerskom dobu. Ne daj bože nikome... Ali bolje se živi sa šipkom nego sa skoliozom - to je sigurno. Samo, šteta je, jer ja sam baš sportski tip. Zato se nekad i oglušim o zabrane.
 
Hahahaha na sve imas odg. pa i na to. :p Laksa si kazes,.. oket onda.Ja mislio da si sa Venere.
E jbg.. Uvek sam mesao sklerozu i skoliozu,znam da je jedno dosta zajebanije od drugog al mesam nazive i danas.Ja sam imao jedno od ta dva,kad sam naglo izrastao pa mi kicma otisla u levo/desno,pa sam radio one vezbe sa oklagijom.Kinezi terapija.
 
Dopunio si moju kolekciju ljudi koji su mi rekli da na sve imam odgovor. Super. Vidiš kako Merkur u Strelcu sve mora da objasni ovako ili onako... :mrgreen:
Dakle skoliozu. :mrgreen: Ima skolioza, kifoza i lordoza, nikakva skleroza (daleko bilo). Ja sam htela brzo i efikasno da rešim problem. Mora uvek nešto da se žrtvuje jbg, takav je život. Vežbe mi ne bi pomogle.
 
Ali ja poznajem jednu takvu ženu koja je Bik/Rak, Mesec na asc-u u Raku...pobegla je od kuće, spavala po parkovima jer više nije mogla da trpi zlu maćehu. Morala je bukvalno da se izbori za svoju egzistenciju, dobro se naradila, od sina napravila genijalca itd. Uran joj na Ic-u, u egzaktnom sekstilu sa asc-om, u trigonu sa Suncem. Ve u Ovnu 0Ju. Prilično liberalna žena.
На крају ће се вратити у кућу из које је побегла (ако већ није).
 
На крају ће се вратити у кућу из које је побегла (ако већ није).
Pobegla je jer nije imala nekoga ko bi mogao da je zadrži - majku. Isto tako nije imala kome da se vrati niti se vratila. :mrgreen: Voli osobu koju nikada nije upoznala, nedostak majke joj je obeležio čitav život.
Ta je osoba sve sem pasivna, ali posao joj jeste u simbolici Raka, tj. baš svi poslovi koje je radila (Rak je sklon promenama).
Planete koje imaju pogled na asc su od izuzetne važnosti, posebno kad neka planeta ima egzaktan aspekat. Kako je asc nešto najličnije u horoskopu, onda one objašnjavaju osnovne sklonosti natusa i osnovne crte njegovog karaktera. Tako da ovde Uran, koji baca egzaktan aspekat, utiče prilično snažno, ali konstruktivno (sekstil).
Vladar prvog polja u prvom polju i to u kardinalnom znaku, uz to, donosi veliki nemir i vrlo česte promene mesta, pa je neminovno da natus napusti dom (Ic0Ur). A opet, tu je doslednost fiksnog znaka (Bik) koji ostaje pri svome da se na još jednu turu maltretiranja vratiti neće. Bik kad se jednom pokrene, nema nazad.
 
Pobegla je jer nije imala nekoga ko bi mogao da je zadrži - majku. Isto tako nije imala kome da se vrati niti se vratila. :mrgreen: Voli osobu koju nikada nije upoznala, nedostak majke joj je obeležio čitav život.
Ta je osoba sve sem pasivna, ali posao joj jeste u simbolici Raka, tj. baš svi poslovi koje je radila (Rak je sklon promenama).
Planete koje imaju pogled na asc su od izuzetne važnosti, posebno kad neka planeta ima egzaktan aspekat. Kako je asc nešto najličnije u horoskopu, onda one objašnjavaju osnovne sklonosti natusa i osnovne crte njegovog karaktera. Tako da ovde Uran, koji baca egzaktan aspekat, utiče prilično snažno, ali konstruktivno (sekstil).
Vladar prvog polja u prvom polju i to u kardinalnom znaku, uz to, donosi veliki nemir i vrlo česte promene mesta, pa je neminovno da natus napusti dom (Ic0Ur). A opet, tu je doslednost fiksnog znaka (Bik) koji ostaje pri svome da se na još jednu turu maltretiranja vratiti neće. Bik kad se jednom pokrene, nema nazad.
Како није имала некога ко би могао да је задржи? Зар није остао отац? Једино ако је и он преминуо, па је оставио у наследство кућу њеној маћехи, што нема неке логике.
 
Обави леба ти, жељно и усхићено очекујем следећу епизоду ''Televisa Presenta'', шта се крије у тим породичним односима - какве интриге, да ли је тата жив или није, њен однос са татом. Све те ствари су битне како би имао јаснију слику за сагледавање њене карте. Ја ћу у следећем наврату описати кроз анализу наталне карте (планетарне аспекте, распоред планетарних снага) једне Лавице њен буран и потресан живот.
 
Ne brini se mali moj burke za mene,msm hvala ti,ali iskustvo je iskustvo.. a ja za razliku od ovog neiskusnog sa avatara utapam tugu u muzici,alkohol meni ne sluzi za tuzne stvari.

- - - - - - - - - -

Valja valja,uvik.

- - - - - - - - - -

Da ne spamujem ono bas.Msm da je gospodja Jeremic od te vrste,posto je ovih dana u fokusu.
 
I glumica Nina Janković koju nešto ne gotivim... Sunce na 0. Bika, egzaktna konjunkcija Merkur. Venera u Blizancima 0Mo.

2hs2hzc.jpg
 

Back
Top