Ženska prva liga

Srlesrle:
Hheeehehe ali vrlo bitno,Zvezda cetvrta ;) Vojvodina je jaka ko zemlja,Milovanovicka je cudo,pa sto bi ona uvek morala da da 30 poena :D Ima i druge dece!
Za Petrovicku...Pazi,i ja da imam takvog caleta i ja bih ga iskoristio...Figurativno,zasto kucati na sva vrata,ako su ti sva otvorena? :D Nije to nista lose...A kakav je on ovako,ja sam samo cuo price,nisam imao prilike da ga upoznam,uvek smo bili u suprotnim taborima,heheeehe
Uzasno neposhten chovek, i prema Zvezdi kao klubu i prema igrachicama. Mrzi me da po stoti put ponavljam kako je rasturio najbolju selekciju drzave, mislim da je to tada bila pionirska kategorija i na savezno smo otishle i obrukale se... Nazalost nemam rechi hvale za tog choveka...
 
Gledala sam utakmicu sa Uscem kada se povredila... ma nisu je bas ubili, Usce igra tako agresivno uvek.... Ana je nezgodno pala u duelu sa ovom malom i koleno nije izdrzalo.... Steta, propustice mnogo, ali ona je jaka i vratice se ona jos jaca!
 
U proslom kolu Super lige Usce posle 4 poraza pobedilo Spartak u Subotici kosem razlike Majinim sutem sa sl.bacanja!!!
A Partizan zamalo da iznenadi Hemofarm u sred Vrsca!! Samo dva razlike, Hemofarm dao 5 koseva u zadnjoj cetvrtini!! Tako su Zvezdu pobedile, trojkom Jelene Dangubic 4 sekunde pre kraja, razbile ih u zadnjoj a Zvezda imala i 15 razlike!

Vojvodina oscilira iz utakmice u utakmicu, Spartak ne prestaje da me iznenadjuje...

Ko je najbolja igracica Super lige, ako ne racunamo Daru Kovacevic i Biljanu Stankovic?!
 
Ja je znam,a sestra joj se zove Vanja inace ;)
No,za taj poraz je trener bio najmanje kriv,kad u prvoj cetvrtini das samo 4 poena uz sut 1-20 sta da ocekujes vise? :D :D :D
Sad moram da obratim vise paznje na Partizan...Ubi ih Hemofarm tamo,ali to je ionako bilo za ocekivati.Vojvodina i dalje ima velikih pre svega kadrovskih problema,a onda i igrackih.Ako onako nastave,kuku lele njima.
 
e cao ja mislim da je sanja u americi na koledzu i mislim da je vanja takodje sa njom ali nisam sigurna......... mogu da se raspitam........
st akazete na to sto je hf uzeo 7 titulu......... stvaarno nema smisla vise ova nasa zenska kosarka je smesna mnogo.......
 
Izasli su spiskovi mlade i seniorske reprezentacije... blaga katastrofa! da li stvarno nemamo bolje!?
Na selektorovom spisku se nalaze 22 igračice, koje će konkurisati i za državni univerzitetski tim, što učestvuje na Univerzijadi u Bangkoku (8. do 18. avgusta), a to su : Ines Ajanović, Tamara Bajić, Milica Beljanski, Jelena Čerina, Marija Erić, Jasmina Ilić, Adrijana Knežević, Dara Kovačević, Mina Maksimović, Jelena Milovanović, Maja Miljković, Zorica Mitov, Miljana Musović, Ana Perović, Sonja Petrović, Dunja Prćić, Marina Puškar, Jovana Rad, Tamara Radočaj, Jelena Špirić, Monika Veselovski, Jelena Velinović.

Preliminarni sastav mlade reprezentacije Srbije, koja će se takmičiti na EŠ do 20 godina, u Bugarskoj (Sofija, od 13. do 22. jula), izgleda ovako : Tamara Bajić, Jelena Čerina, Nina Đoković, Dragana Gobeljić, Vanja Ilić, Smiljana Ivanović, Adrijana Knežević, Jelena Milovanović, Maja Miljković, Zorica Mitov, Miljana Musović, Sonja Petrović, Dunja Prćić, Jovana Rad, Jelena Radić, Tamara Radočaj, Marina Ristić, Iva Roglić, Biljana Stjepanović, Maja Šćekić.

Alo...recimo Iva Roglic medju mladima!? Pa ona kos ne moze da pogodi, ima dobar odraz i to je sve! A gde je recimo Danijela Rizvic ili Biljana Pesovic na drugom spisku!?
 
Recimo samo da ako si u zenskoj kosarci znas da igre na terenu nisu jedine igre koje se igraju ni u klubovima a kamoli u reprezentaciji..Zato ce uvek biti nekih igraca koje bas i ne ocekujem.Nista novo.
Interesantno da nema Bilje Pesovic,stvarno...
 
ma iva roglic je bre koristan igrac sto se tice skokova u odbrani napadu i dobre odbrane....nista vise tako da jbg.......a biljana pesovic ma koja bilja pesovic.......nije ona pouzdana za ta takmicenja ona odigra jednu utakmicu kada joj se cefne extra sledecu vec nema poima.......al jbg.......
 
Pa evo ja cu ti reci ,za tu najseksipilniju i najbolju kosarkasicu.. Uzevsi u obzir npr jednu meni dragu ekipu.. Ovako ..To bi bilo :
-smeksi nastup Bojane Jankovic
-preciznost Jelene Dangubic i Marije Boskovic
-lakoca pokreta Andrijane Vasovic
-listovi Bilje Stjepanovic
-kvadricepsi Milene Krstajic
-gluteusi Tice Brdar
-trbusnjaci Bojane Dimitrov
-biceps Svetlane Peterovic
-vicevi Vanje Ilic
-snaga Ljiljane Bozickovic
-friz Jovane Vukoje.

-i na kraju naravno : Trenerov lap-top...

hahaha :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Sta kazete,pun pogodak!! Eee,Partizane...

-
 
Pa moram da reklamiram kosarkasicu u usponu-Brdar. Eto vidis,to je uspesna reklama,ljudi kao ne znaju..ali sam ih potstakla na razmisljanje... :roll: A za listove ne siri dalje..-razbice me.. :shock: I ljudi uozbiljite se vise! ..Kakvi listovi,gluteusi..Ovde se valjda prica o kosarci......... :-?
 

Back
Top