...ženska manipulacija....

...ma koliko često iskorišćavaju činjenicu da imaju"radnju sa slatkišima",a mi možemo dobiti samo kada se njima svidi (a tako volim slatkiše).I ne samo to,njihovu predmoć iskorišćavaju na razno razne načine :kaže jednu stvar radi drugu,napalite pa te polije nladnom vodom,uspoređuje te sa prijateljima,testira ti živce,naj skuplja mesta su naj bolja i još 100 sličnh stvari po kojom pokazuju svoju nadmoć nad nama..

Zena.
:twisted:
 
Zena :heart: . Bolje je i da neka manipulise s tobom, nego da te zene vise ne konstatuju. Ovako bar znas da si jos uvek ziv i "radno sposoban", cim postoji manipulacija znaci da postoje i neki interesi, da ona nesto ocekuje od tebe. Da ne zna da to mozes i da joj pruzis, ne bi nista ni ocekivala, niti bi se "poigravala s zrtvom" tek tako, nemaju zene vremena i ne trose ga uludo.
I kud ces boljeg samopotvrdjivanja, ono: "Ej, pa ne vrti me oko prsta bez razloga. Nesto se dogadja, mozda tu proradi neka hemija...". Ako nista i ne ispadne od te manipulacije...bar je bilo zabavno...lepa ili ruzna uspomena, ali nesto si ipak doziveo, jos nisi "olinjali prdonja", zivis covece. Motivise te da posle nadjes neku novu, bolju, koja nije robot - manipulator, mozda se ti i ta nova zavolite, pa bude "veselo" na kraju...
Zvuci li ovo previse optimisticno, ili mozda kapitulantski (muzjak se predaje zenskoj supersili)? :confused: :)
 
...ma koliko često iskorišćavaju činjenicu da imaju"radnju sa slatkišima",a mi možemo dobiti samo kada se njima svidi (a tako volim slatkiše).I ne samo to,njihovu predmoć iskorišćavaju na razno razne načine :kaže jednu stvar radi drugu,napalite pa te polije nladnom vodom,uspoređuje te sa prijateljima,testira ti živce,naj skuplja mesta su naj bolja i još 100 sličnh stvari po kojom pokazuju svoju nadmoć nad nama..

ne znam sta da kazem :roll:. nisam, majke mi :shock:
 
...ma koliko često iskorišćavaju činjenicu da imaju"radnju sa slatkišima",a mi možemo dobiti samo kada se njima svidi (a tako volim slatkiše).I ne samo to,njihovu predmoć iskorišćavaju na razno razne načine :kaže jednu stvar radi drugu,napalite pa te polije nladnom vodom,uspoređuje te sa prijateljima,testira ti živce,naj skuplja mesta su naj bolja i još 100 sličnh stvari po kojom pokazuju svoju nadmoć nad nama..
One to ne vide tako.Moraš da platiš školovanje.
 
Zena :heart: . Bolje je i da neka manipulise s tobom, nego da te zene vise ne konstatuju. Ovako bar znas da si jos uvek ziv i "radno sposoban", cim postoji manipulacija znaci da postoje i neki interesi, da ona nesto ocekuje od tebe. Da ne zna da to mozes i da joj pruzis, ne bi nista ni ocekivala, niti bi se "poigravala s zrtvom" tek tako, nemaju zene vremena i ne trose ga uludo.
Zvuci li ovo previse optimisticno, ili mozda kapitulantski (muzjak se predaje zenskoj supersili)? :confused: :)
Lepo zvuchi :D :p
 
Kako je Dacha pametan. Ja htela napisati da mushkarci vole kad ih manipulishemo i neki se strashno uvrede ako to preskochimo....ili nas onda tretiraju kao brkate ortake...
Zzenska manipulacija je jedino efikasno sredstvo protiv brzopoteznihdajmichkepada idemdaljeadasenisamnimalopomuchio tipova.
 
Tretiram te kao "brkatog ortaka", s kikicama i pegavim nosicem, da bi se odbranio od manipulacije. Nisam protiv manipulacije, ali ne sme nam se uskratiti pravo na odbranu, sto da cure budu "partibrejkersi"?
A zbog cega mi se mota po glavi ideja da neke zene vise cene te "brzopotezne", zaista ne znam.
Jaca vajda i od pameti, pogotovo kad se zaljubis u svog manipulatora.
 
To je deo ljubavne igre...kao mushko king-kongisanje sa "vidi me shta umem" :D
Naravno, sve dok je u granicama lepog i simpatichnog, i jedno i drugo...kad pochne da se koristi kao ucena onda je trulo...
Ja jednom na ovom forumu pohvalila jednu osobu kako to fantastichno radi...onako ochigledno i simpatichno...i neki se naljutili. Al' shta znam, ima nas raznih....
 
Pa ako vecina zena ima takav idijotski pristup, nije ni chudo shto mushkarci varaju. I ja bi varala pa makar i iz inata da neko krene da mi postavlja takve kretenske ultimatume.

ma ultimatum ne smije da bude kretenski...mora da bude suptilnije mnoogo...

meni se jedan drug zalio ( bio pod 'ultimatumom' nekoliko dana al' nije bio upucen da jeste) da Cecu da mu dovedu sad... samo bi rekao mrs..mrs..mrs!Jer zeli samo svoju curu..tako je slatka . ..misli samo na nju..

To je uspjesan 'ultimatum'....:lol:
 

Back
Top