...ženska manipulacija....

eee jeste ono mozda ja ne kapiram sarkazam ali nista vise nego sto ti znas da ga koristis :)
i mislim od slatkisa se goji....tel mi samting aj don nou...zene ne treba da piju pivo...cigarete su fuj...mislim...moralisanje ludilo :neutral:
ne znam ja u tvojim postovima ne osecam sarkazam nego stav ja sam pametan i sve znam...ok ono sta god.ali je blago iritantno....bar meni.
i ta prica sa godinama.kao imas mnogo iskustva sto po godinama sto po kkubovima stariji si od mene ali mladji dosta od helene...sva ta tajnovitos i kredibilitet...ne idu zajedno.nema tezinu :neutral:
sori sto sam losa,ali nisi ni ti bas dobar. :)

Moram ovo citirati..:D..pa koji ja pametan..?cija tajnovitost..prema kome..?..kome sam ja moralisao da ne pije..?..nisi uopste losa..hvala na paznji tolikoj..:)
 
Znaci nista od ljis tepiha:(:(....stvarno nema smisla, a biJo je tako jaka mushkarcina:oops::)
he'll be bAck :p
Moram ovo citirati..:D..pa koji ja pametan..?cija tajnovitost..prema kome..?..kome sam ja moralisao da ne pije..?..nisi uopste losa..hvala na paznji tolikoj..:)
ja sam dzord i zelim da ostanem anoniman :)
nema na cemu,vama na usluzi :)
 
Sinnke jednom napisao neznam na kojoj temi kad je bio u Rusiji kaže stranaca koliko voliš a naši se svi rastrčali jure ribe, al samo naši, nisu mogli da sakriju oduševljenje pošto Ruskinje nikad ne manipulišu s "slatkišima" a važe za hirovite žene. A ostali stranci ništa, znači te manipulacije ima samo kod nas.
 
...ma koliko često iskorišćavaju činjenicu da imaju"radnju sa slatkišima",a mi možemo dobiti samo kada se njima svidi (a tako volim slatkiše).I ne samo to,njihovu predmoć iskorišćavaju na razno razne načine :kaže jednu stvar radi drugu,napalite pa te polije nladnom vodom,uspoređuje te sa prijateljima,testira ti živce,naj skuplja mesta su naj bolja i još 100 sličnh stvari po kojom pokazuju svoju nadmoć nad nama..

Budi kao ja! :) Ja manipulisem zenama... 8)
 
Bio sam prisutan u društvu gde se jednoj dami nije dopalo ponašanje njenog muža i onda je javno onako pred svima rekla:"E zapamtićeš kad si zadnji put dobio." Njen muž je naravno džentlmenski to prećutao. Međutim prava pitanja slede, slično kao u "MILIONERU". Jesi li sigurna u ono što govoriš? Da li je to tvoj konačan odgovor? Pozvaću pomoć "prijateljice". Tako da manipulacija nije dobra kako za manipulatora tako i za izmanipulisanog.
PS: Poznajem mnogo muškaraca koji su doživeli nešto slično, a samo jednog koji nije prevario svoju ženu ili devojku.
 
Bio sam prisutan u društvu gde se jednoj dami nije dopalo ponašanje njenog muža i onda je javno onako pred svima rekla:"E zapamtićeš kad si zadnji put dobio." Njen muž je naravno džentlmenski to prećutao. Međutim prava pitanja slede, slično kao u "MILIONERU". Jesi li sigurna u ono što govoriš? Da li je to tvoj konačan odgovor? Pozvaću pomoć "prijateljice". Tako da manipulacija nije dobra kako za manipulatora tako i za izmanipulisanog.
PS: Poznajem mnogo muškaraca koji su doživeli nešto slično, a samo jednog koji nije prevario svoju ženu ili devojku.


Pa ako vecina zena ima takav idijotski pristup, nije ni chudo shto mushkarci varaju. I ja bi varala pa makar i iz inata da neko krene da mi postavlja takve kretenske ultimatume.
 
JA sam to dozivljavao! Od prve devojke... Ladno mi je rekla npr. "Ok moze danas, ali onda nista sutra." Ali to je samo jer jednostavno nije volela sex... Normalne devojke to ne rade.

Pazi ja to ne osudjujem. Poshteno ti je stavila karte na sto. Ti cesh lepo ako si dovoljno pametan i zreo ( khm i potentan), shvatiti da od te priche nema nishta, i naci cesh neku koja je zainteresovana u meri u kojoj si ti.

Na zalost ima dosta i mushkaraca kojima je dovoljno jedan put, dva puta nedeljno po jedan put, pa ce oni taman da se nadju sa tim devojkama, i svi mogu da budu srecni i zadovoljni.Ah zaboravih, i zadovoljeni naravno :)
 
Ne lazi i ne olajavaj, nego nije imala dovoljno kesa. Bice da si ti njoj to rekao... :lol:

Ziva istina! A to je bilo pre nego sto sam postao Muska Spomzorusa! 8)

Pazi ja to ne osudjujem. Poshteno ti je stavila karte na sto. Ti cesh lepo ako si dovoljno pametan i zreo ( khm i potentan), shvatiti da od te priche nema nishta, i naci cesh neku koja je zainteresovana u meri u kojoj si ti.

Na zalost ima dosta i mushkaraca kojima je dovoljno jedan put, dva puta nedeljno po jedan put, pa ce oni taman da se nadju sa tim devojkama, i svi mogu da budu srecni i zadovoljni.Ah zaboravih, i zadovoljeni naravno :)

Prva je ljubav, dosla tiho nezvana, saamaaa... Tan-na, na-na,
Za sva vremena, skrila se tu negde, duboko u naamaaaa....

Bila mi je prva i bio sam zaljubljan, sta sam znao... Teko posle dugo vremena, smo raskinuli. :|
 
Ziva istina! A to je bilo pre nego sto sam postao Muska Spomzorusa! 8)



Prva je ljubav, dosla tiho nezvana, saamaaa... Tan-na, na-na,
Za sva vremena, skrila se tu negde, duboko u naamaaaa....

Bila mi je prva i bio sam zaljubljan, sta sam znao... Teko posle dugo vremena, smo raskinuli. :|

De me nadje. Slaba sam na prve ljubavi, i sad ne mogu nishta da osudim. Eto, sad sam ucutala. :|
 
Bio sam prisutan u društvu gde se jednoj dami nije dopalo ponašanje njenog muža i onda je javno onako pred svima rekla:"E zapamtićeš kad si zadnji put dobio." Njen muž je naravno džentlmenski to prećutao. Međutim prava pitanja slede, slično kao u "MILIONERU". Jesi li sigurna u ono što govoriš? Da li je to tvoj konačan odgovor? Pozvaću pomoć "prijateljice". Tako da manipulacija nije dobra kako za manipulatora tako i za izmanipulisanog.
PS: Poznajem mnogo muškaraca koji su doživeli nešto slično, a samo jednog koji nije prevario svoju ženu ili devojku.


Pa jest... na te trikove padaju samo sexomanijaci u vezi sa hladnim zenama , koji nemaju nijednu drugu na lageru...
 

Back
Top