Žene pitaju, muškarci odgovaraju IV

Znam da obicni modovi volontiraju, ne mislim bukvalno na to da rade nesto da bi se obogatili nego hoce da izgrade nesto od svog nicka ili ne znam ni sam kako bih to objasnio dosli su tu da pljuckaju da bi kao bili zapazeni kao da ti nesto znaci misljenje gomile ljudi koje ne znas jer jelte sve je ovo virtuelno, tako imas i ove sto spamuju da bi dosli do nekih brojki kao da dobijas ne znam sta zato sto si nabio neki broj poruka
Ne zanima me sta oni pricaju jer vec znam sta ko od njih ima da kaze a i sta mi znace ti ljudi u zivotu, bas nista... samo kazem postoje neki takvi al nek misle sta hoce zabole me
Znaju oni moje stavove i isto tako znaju da sam stajao iza toga i kad su me ismevali zbog toga i kad su hteli da mi sole pamet i sta god da su hteli, nije im cilj da me promene samo vole da se bave nekim takvim stvarima
Mislim da te sve to ipak dotice vise nego sto zelis priznati.
Ma nista strasno i mene je nekada davno doticalo sve i svasta a sada me eto bas briga.
Nekada iskuliram ako sam lose volje a nekada bogami i nagazim tog nekog ili tu neku ako me provocira ali kad sve saberes i oduzmes sve su to samo reci na forumu.
 
Mislim da te sve to ipak dotice vise nego sto zelis priznati.
Ma nista strasno i mene je nekada davno doticalo sve i svasta a sada me eto bas briga.
Nekada iskuliram ako sam lose volje a nekada bogami i nagazim tog nekog ili tu neku ako me provocira ali kad sve saberes i oduzmes sve su to samo reci na forumu.
Ne dotice me al spomenula si to pa sam ti rekao
Inace sto vise nisi mod?
 
Pa u tvoje vreme su se mozda malo vise postovali moderatori.
Vidis da ti iz stare garde koji su ostali i danas su zeleni dok ovi novi stalno se menjaju.


mora da se salis, modovi su na krstarici ko sekta neka, ko iluminati hbt, zasticeni su ko da su vladajuci sloj a ne puko osoblje pukog foruma, sluge jelte. pogledaj samo pojedine, ladno i tripuju da su neko forumsko plemstvo ili sta ti ja znam.
 
mora da se salis, modovi su na krstarici ko sekta neka, ko iluminati hbt, zasticeni su ko da su vladajuci sloj a ne puko osoblje pukog foruma, sluge jelte. pogledaj samo pojedine, ladno i tripuju da su neko forumsko plemstvo ili sta ti ja znam.
ali vidi se astronomska razlika izmedju nekoga ko je 2 god na forumu i vec je postao mod i ovih sto imaju duzi staz i prizemniji su
 
mora da se salis, modovi su na krstarici ko sekta neka, ko iluminati hbt, zasticeni su ko da su vladajuci sloj a ne puko osoblje pukog foruma, sluge jelte. pogledaj samo pojedine, ladno i tripuju da su neko forumsko plemstvo ili sta ti ja znam.
Nemam vremena da zalazim toliko u dubiozu zasto je neko mod.
Iskreno bas me briga ... forum uopste ne dozivljavam kao neko vazno i meni bitno mesto pa da gledam dal je neko sekta ili ne.
 
Ma ok je i volontirati. Dobijes priliku da malo izblize vidis psihu forumasa sto u jendom momentu ume biti zanimljivo.
jedino ovi iz administracije ne znaju postovati osobe koje im volonterski odradjuju posao.
Pa to je poenta a ne psihoanaliza forumasa za koje ionako kazes da su nebitni,ja bih pre rekao da se procenjuju ljudi koji dobiju vlast da li se promene,zato sa moderacijom nista sve je jasno
 
Ajd evo pitanja :D
Na sta najvise trosite novac?
Da li ste na forumu postavljali svoju sliku?
Ako jeste zasto a ako niste opet zasto?
Na zivot,kad imam vremena na odmor.
Da,uvek stavljam svoje slike,ne krijem se :)
Zasto da ne,kako rekoh ne krijem se ni od koga,niti se stidim.
Navedite forumasicu koja vam je najvise gotivna, posebna, kako god ...
Ne bih navodio,ima ih nekoliko sa kojima volim da popricam.Ima ih i sa kojima volim da se posvadjam,ali iz ljubavi (forumaske naravno,ne prave).
Koja je vasa "dijagnoza" (sta toliko volite da se nalazite sa ljubiteljima istog) ?
Nemam vremena pored posla za to...mozda jedino seks ako se racuna :D
Da mozete u ovom trenutku da uradite bilo sta sto pozelite, sta bi to bilo?
Kupio naftnu platformu,malu,ne mora velika :D
 
i za kraj za veceras
Navedite forumasicu koja vam je najvise gotivna, posebna, kako god ... :D
Ne mislim sada da tu kao nesto ima nego ono svidjaju vam se njeni postovi ili ste dobri frendovi a mozda vam se ta koju ste naveli dopada na neki nacin pa zato ste naveli bas nju...
Bilo koja opcija moze biti u igri za odgovor

Laku noc :cao:
Pa ti si jedna od nekoliko njih iz male selekcije..Gde si nevoljo plava :lol:
 
Pa to je poenta a ne psihoanaliza forumasa za koje ionako kazes da su nebitni,ja bih pre rekao da se procenjuju ljudi koji dobiju vlast da li se promene,zato sa moderacijom nista sve je jasno
A sto ne psihoanaliza forumasa?
Pa to rade svi bili modovi ili ne.
Dok sam bila mod videla sam cesto licemerje bas onih forumasa koji na javi izigravaju kao neke baje svadjaju se prozivaju druge da prijavljuju a u stvari cesto bas oni kmece kod modova da se neko kazni. Tipove koji udju sa dva nicka pa se svadjaju sami sa sobom valjda da ostave utisak opake osobe hahahahha.
Zar treba da me doticu misljenja takvih osoba a i ostalih?
Ni meni se neke stvari ovde ne svidjaju ali pravilo je jasno ..... kad mi dodjes u kucu moras postovati moja pravila ili ne dolazi .... eeeee tako ti je i ovde.
 
Pitanje:

Upecate svoju lepsu polovinu kako razmenjuje lascivne poruke na nekoj drustvenoj mrezi sa nekim muskarce i saznate da to radi vec neki izvestan period..
Ma pitanje sta to pobogu radi, odgovara pa mi se nikada nismo videli, sreli, dragi nisam te prevarila.
Da li ipak to smatrate prevarom ili ne i kako bi ste reagovali u takvoj situaciji?
 
A sto ne psihoanaliza forumasa?
Pa to rade svi bili modovi ili ne.
Dok sam bila mod videla sam cesto licemerje bas onih forumasa koji na javi izigravaju kao neke baje svadjaju se prozivaju druge da prijavljuju a u stvari cesto bas oni kmece kod modova da se neko kazni. Tipove koji udju sa dva nicka pa se svadjaju sami sa sobom valjda da ostave utisak opake osobe hahahahha.
Zar treba da me doticu misljenja takvih osoba a i ostalih?
Ni meni se neke stvari ovde ne svidjaju ali pravilo je jasno ..... kad mi dodjes u kucu moras postovati moja pravila ili ne dolazi .... eeeee tako ti je i ovde.
Koliko puta sam se ja žalio?
 

Back
Top