Žene pitaju, muškarci odgovaraju IV

A ti?
Nisi se nikada zapitao da je to sve do tebe cim vecinu na ljisu nerviras?
ne bih sad javno da pricam neke stvari al na ovo imam poduzi odgovor, ako hoces objasnicu ti negde drugde
okupila se grupica koja voli da ogovara sve zive i jedna bitna medju njima zahvaljujuci kojoj su ovi ostali postali modovi i osilili se da pricaju sta im padne na pamet, kao mod je neko ko ima kvalitetne poruke ovo ono a ono njihovo su samo ogovaranja ja sam im socna tema nekoliko njih su i postali modovi kad su poceli da zasmejavaju druge nekim kretenskim forama( izmedju ostalog i na moj racun), da ne pricam da tamo skoro niko nema preko 30 i da pola njih ne voli mene jer me ne vole ovi drugi pa onda moraju i oni da bi lakse napredovali u forumskim karijerama a i nemaju drugu zanimaciju

ne bih sad javno da pricam neke stvari al na ovo imam poduzi odgovor, ako hoces objasnicu ti negde drugde
okupila se grupica koja voli da ogovara sve zive i jedna bitna medju njima zahvaljujuci kojoj su ovi ostali postali modovi i osilili se da pricaju sta im padne na pamet, kao mod je neko ko ima kvalitetne poruke ovo ono a ono njihovo su samo ogovaranja ja sam im socna tema nekoliko njih su i postali modovi kad su poceli da zasmejavaju druge nekim kretenskim forama, da ne pricam da tamo skoro niko nema preko 30 i da pola njih ne voli mene jer me ne vole ovi drugi pa onda moraju i oni da bi lakse napredovali u forumskim karijerama a i nemaju drugu zanimaciju
E svasta.
Prvo forumska karijera nepostoji to ti odgovorno tvrdim kao bivsi moderator.
Sve je volonterski osim (jedino za Ninu taba i tu ekipicu nisam sigurna) tako da karijere neke nema.
Drugo cuj ytrac na ljisu, pa vi to kao da zivite forum.
Sto ti ne zauzmes stav tipa .... to je eto moj stav koji koristim.
Zabole me ko ce ovde bilo kakvo imati misljenje o meni. Nikoga necu pozvati da mi dodje u kucu niti cu nekome ja ici u posetu.
Sto bih se onda zamarala misljenjima tamo nekog slova jer ste ovde svi vi za mene samo to.

E svasta.
Prvo forumska karijera nepostoji to ti odgovorno tvrdim kao bivsi moderator.
Sve je volonterski osim (jedino za Ninu taba i tu ekipicu nisam sigurna) tako da karijere neke nema.
Drugo cuj ytrac na ljisu, pa vi to kao da zivite forum.
Sto ti ne zauzmes stav tipa .... to je eto moj stav koji koristim.
Zabole me ko ce ovde bilo kakvo imati misljenje o meni. Nikoga necu pozvati da mi dodje u kucu niti cu nekome ja ici u posetu.
Sto bih se onda zamarala misljenjima tamo nekog slova jer ste ovde svi vi za mene samo to.
Znam da obicni modovi volontiraju, ne mislim bukvalno na to da rade nesto da bi se obogatili nego hoce da izgrade nesto od svog nicka ili ne znam ni sam kako bih to objasnio dosli su tu da pljuckaju da bi kao bili zapazeni kao da ti nesto znaci misljenje gomile ljudi koje ne znas jer jelte sve je ovo virtuelno, tako imas i ove sto spamuju da bi dosli do nekih brojki kao da dobijas ne znam sta zato sto si nabio neki broj poruka
Ne zanima me sta oni pricaju jer vec znam sta ko od njih ima da kaze a i sta mi znace ti ljudi u zivotu, bas nista... samo kazem postoje neki takvi al nek misle sta hoce zabole me
Znaju oni moje stavove i isto tako znaju da sam stajao iza toga i kad su me ismevali zbog toga i kad su hteli da mi sole pamet i sta god da su hteli, nije im cilj da me promene samo vole da se bave nekim takvim stvarima

Back