Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O, pa ti veruješ u ljubav na prvi pogled!
Ali, ok, za njuh se slažem..
Mozda se to tako zove medju laicima, ali ja mislim da je to iskonska ljubav....ljudi se ili nadju ili foliraju nalazenje....tipa kvalitetan partner, ortak sa dodacima....ili slicno....
Recimo, kada je zena zena, a kada racionalan covek neodredjenog pola? Zena je zena samo kada je u drustvu muskarca po svojoj meri....ostalo je foliranje...
 
Mozda se to tako zove medju laicima, ali ja mislim da je to iskonska ljubav....ljudi se ili nadju ili foliraju nalazenje....tipa kvalitetan partner, ortak sa dodacima....ili slicno....
Recimo, kada je zena zena, a kada racionalan covek neodredjenog pola? Zena je zena samo kada je u drustvu muskarca po svojoj meri....ostalo je foliranje...
E, sad, apslutno se slažem, pravo osveženje😊 Muškarac mora da budi u ženi ono najbolje kao i ona u njemu. Mada se takva poklapanja malo teže nalaze, ali biva
 
Da li ste imali situaciju da vam se žena dopada, uzbuđuje, a ne usuđujete se da nešto pokušate? Ako jeste, zašto?
Znas kako se kaze dok kucka ne mahne repom nista od seksa,, msm da zena kad pozeli to i nagovesti na ovaj il onaj nacin.. Samo treba prepoznati signale, e sad sto to duze traje tim je sladje a i uzbudljivije..
Strast i pozuda je najaca energija za dobar seks.
 
U tome i jeste poenta, sto zene nisu sigurne u sebe i onda treba neko da im dize samopouzdanje, umesto da bude obrnuto....
Samo ludak bi drzao zenu na pijedestalu da se ona oseca sigurno, pa da pomisli da je iznad njega i podje da trazi nesto sebi ravno....:), a rekoh sta biva sa ludacima....
Ne ludak, pravi muškarac. Ne gubi se muževnost ako voli ženu i to pokazuje. Zaboravljaš da sam rekla da uzajamno bude najbolje jedno u drugom.
 
Neko te je gadno slagao....neko ti se ili dopada odmah ili nikad....uvek ima izuzetaka, ali ovo je prirodno pravilo ( njuha)
Odmah može da ti se dopadne samo fizički izgled i/ili trenutna energija. Makar ja, kako malo po malo upoznajem tu osobu stalno vagam da li mi se dopada ili ne, e ovo joj je plus a ovo minus, pa zašto je ona to tako uradila, pa ovo pa ono...možda sam to samo ja.

Dje je nestalo kameno doba, toljagom po glavi i vodi u pećinu.
 
Odmah može da ti se dopadne samo fizički izgled i/ili trenutna energija. Makar ja, kako malo po malo upoznajem tu osobu stalno vagam da li mi se dopada ili ne, e ovo joj je plus a ovo minus, pa zašto je ona to tako uradila, pa ovo pa ono...možda sam to samo ja.

Dje je nestalo kameno doba, toljagom po glavi i vodi u pećinu.
Nije tebi lako, zaista....toliko truda, a ona na kraju iz zezanja kaze nesto sto te istera iz cipela....
Ja od svega toga jedino reagujem na asimetriju, jer mi je to tezak bezobrazluk ...
 
A šta ako mahne pa se on oseća kao dete koje su gađali u glavu dugo željenom igračkom, oborili i ne zna da li želi dalje da se igra? 😂
Ništa. Jedna mi je poslala poruku u smislu: 'ajde da čujem, šta hoćeš'...pa ništa kad ti je takav stav...a jednom mi je jedna rekla malčice drsko 'šta ti treba?'.

Sreli se na ulici i ja njoj: ćao, a ona meni: šta ti treba? Rekoh: ništa...i produžih.

Znali smo se, imali smo zajedničko društvo. Možda je bila nervozna, odakle znam, naletio sam na loš trenutak. Od tada ni ćao, ne pričamo više...godinama. Par puta se sreli u nekom kafiću, samo se gledali i to je to.
 
Nije tebi lako, zaista....toliko truda, a ona na kraju iz zezanja kaze nesto sto te istera iz cipela....
Ja od svega toga jedino reagujem na asimetriju, jer mi je to tezak bezobrazluk ...
Pa zezanje se osjeti, zezanje je ok. Ali stvarno toliko žena ima i ja kao treba da trčim za nekom i to procentualno više nego što nudi...kako da ne, pa nisam budala da platim juga 10000e, vidimo se.

Ko im je kriv što čitaju glupe časopise koji ih pogrešno uče o svemu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top