Žene "otkidaju" na mišiće ovog muškarca

Pogledajte prilog 1506274

Matija,naše gore list veoma je popularan na instagram društvenoj mreži, a jedan od njegovih poslednjih snimaka izazvao je pravi "bum" na internetu.
Njegov snimak na kome pokazuje neke detalje sa svog treninga, i na kome su u fokusu njegovi mišići iz najrazličitijih uglova, pregledan je preko 700 hiljada puta

Radi kao fitnes trener u jednoj beogradskoj teretani, ali kako sam navodi na svom profilu nudi opciju i onlajn treninga. On je takođe model, a bavi se i MMA borbama i brazilskim džijudžicom.Žene su očito oduševljene, pa nije ni čudo da mu popularnost na Instagramu rapidno raste i da ga mnogi smatraju jednim od najzgodnijih Beograđana.

https://www.instagram.com/god_physique_/p/C3izzRtNmvj/
Likom me malo podseća na Luke Perry-a, Dilana iz serije Beverly Hills. Dilan nije bio mišićav, ali je definitivno bio tiha patnja mnogim pripadnicama lepšeg pola u tom periodu.
Drugo sve me ne impresionira naročito, jer više "otkidam" na dobro nacrtane mišiće u stripovima nego na stvarne. :zcepanje:
 
pa kao prvo mlađi sam od njega kao drugo nisam baš se šurovao sa udbom i krimosima
Well, ovo je gde pra-tetka Samsonight mora da ide da spava. Bog neka ti je u pomoći sa tvojom mladošću. U životu se mora biti vuk i beštija, ali sa posebnom milošću za nemoćne. Tako nekako! Odoh... odlazim u svoj bitak. Sutra sadim cveće i smejem se novom danu, a ti... kako sam odlučiš!
 
Well, ovo je gde pra-tetka Samsonight mora da ide da spava. Bog neka ti je u pomoći sa tvojom mladošću. U životu se mora biti vuk i beštija, ali sa posebnom milošću za nemoćne. Tako nekako! Odoh... odlazim u svoj bitak. Sutra sadim cveće i smejem se novom danu, a ti... kako sam odlučiš!
sign-of-the-cross-480-x-200-gif-xueev5xsp6s3dk01.gif
 
Ti si skoro okacila sliku lika sa misicavim ledjima kako seta kroz neko polje , nisam mu primetio diplomu u rukama :D
šta fali, lepo razvijen muškarac plus je i pametan..možda su kod njega razvijene obe mase
Ocigledno neke devojke misle da to ne postoji , setaju ulicom i dok neki muskarac ne progovori i pokaze mozdanu masu svi su identicni :D
 
Nikad nisam razumela žene koje se pale na mišićnu masu, umesto na moždanu. Ali dobro,...možda je do mene.😁

šta fali, lepo razvijen muškarac plus je i pametan..možda su kod njega razvijene obe mase

Mislim da je htela da kaze da ne razume zene koje se pale na muskarce samo zato sto imaju misicnu masu.

Drugim recima, mora prvo da vidi sta se nalazi u njegovoj glavi, tj. da li ima vrstu pameti koju ona ceni, pre nego sto se napali na njega.

A mozda nije ni tip koji se pali na muskarce. Mozda se jednostavno interesuje za njih.

Mozda je tip koji je spreman da zanemari fizicki izgled ukoliko postoji adekvatna mentalna kompenzacija.

Mozda su joj muskarci sa izrazenim misicima, a posebno oni koji se skidaju goli i slikaju, odbojni zato sto joj to ukazuje na odredjenu vrstu uma koji joj se ne dopada.

Etcetera, etcetera.
 
šta fali, lepo razvijen muškarac plus je i pametan..možda su kod njega razvijene obe mase
Ne 'hvali ništa,...samo mi je bzv. da tip sa raskopčanom košuljom pokazuje ovako svoje trbušne mišiće. Kao da to je'lte nekoga uopšte zanima, dok mu na faci jasno piše "ograničen".😁
Da nije,...zakopčao bi tu košulju do grla, možda je eto čovek samo zaboravio da je zakopča, pa paparaci samo "ulovili" pravi trenutak.
 
Ne 'hvali ništa,...samo mi je bzv. da tip sa raskopčanom košuljom pokazuje ovako svoje trbušne mišiće. Kao da to je'lte nekoga uopšte zanima, dok mu na faci jasno piše "ograničen".😁
Da nije,...zakopčao bi tu košulju do grla, možda je eto čovek samo zaboravio da je zakopča, pa paparaci samo "ulovili" pravi trenutak.
Mlad, lepo građen i zategnut dečko, ako se i razmeće isklesanim telom, šta sad.
To mu je uostalom reklama za posao.
 

Back
Top