Žene koje su udaju za stranca

Ljubav ne bira

Al me zanima kolika je to želja ne udati se za balkanca ?

Mnoge poznajem koje su rekle “za našeg nikad”

Sad se pitam šta je to toliko odbojno kod balkanaca pa žene se udaju za stranca

Guten Abend :))))
Mora da rade po kuci i da dizu noge,stranci su gejevi pa brakovi cvetaju
 
Naši neće da plate piće na prvom dejtu... 😂
eyebrow what GIF by EnBW
 
prvo, nisu svi muškarci sa naših prostora "balkanci". To je sinonim za razmaženog maminog sina koji ženu tretira kao ličnu imovinu a sebi daje maksimalnu slobodu
Sebe smatram "balkancem", ali nisam razmaženi mamin sin. Jednostavno sam tradicionalista, i ne hajem puno za moderne trendove. Ali sam spreman da se prilagodim, ako nije u pitanju kvazi ravnopravnost polova.
 
Malo pre sam startovao dev i uglavnom pitala me da li sam stranac. Pita me cime se bavim. Nisam je kupio drzavljanstvom ali progutala je zvaku da sam direktor.

Sad moram da pozajmim negde pare...

I lagano veceras idemo negde na kafu ili klopu. Nista, ubacicu i strani drzavljanin u svoj cv. Amm, svajcarac. Bre smanjite zahteve ne mogu vise da zapamtim sta lazem.
 
Malo pre sam startovao dev i uglavnom pitala me da li sam stranac. Pita me cime se bavim. Nisam je kupio drzavljanstvom ali progutala je zvaku da sam direktor.

Sad moram da pozajmim negde pare...

I lagano veceras idemo negde na kafu ili klopu. Nista, ubacicu i strani drzavljanin u svoj cv. Amm, svajcarac. Bre smanjite zahteve ne mogu vise da zapamtim sta lazem.
Samo CHF. Standard bato. 😂
 
Malo pre sam startovao dev i uglavnom pitala me da li sam stranac. Pita me cime se bavim. Nisam je kupio drzavljanstvom ali progutala je zvaku da sam direktor.

Sad moram da pozajmim negde pare...

I lagano veceras idemo negde na kafu ili klopu. Nista, ubacicu i strani drzavljanin u svoj cv. Amm, svajcarac. Bre smanjite zahteve ne mogu vise da zapamtim sta lazem.
Bate uzi taxi nek skine tablu kao dovezo te licni drajver, pa pos hotel tu si za vikend ,pa palis preko sleperi avioni and shit,ima je karas svaki weekend nema smaranja i dopisivanja:super:
 
Ljubav ne bira

Al me zanima kolika je to želja ne udati se za balkanca ?

Mnoge poznajem koje su rekle “za našeg nikad”

Sad se pitam šta je to toliko odbojno kod balkanaca pa žene se udaju za stranca

Guten Abend :))))
Malopre sam bila kod frizerke.
Ona je Ruskinja udata za Srbina.
Tačno je da ljubav ne bira,...ne bih rekla baš da su Balkanci neki "škart", po defoltu, ali žene koje odu sa prostora Balkana, verovatno nađu pre stranca, mda ni to nije neko pravilo.
Ali da,...tako nešto ćeš pre čuti od neke "naše", nego strankinje.
Moja koleginica je "domaća" udata za stranca (Rumun).Nema tu striktnog pravila, ako zanemarimo one koji sklapaju brakove iz interesa.
 
Malo pre sam startovao dev i uglavnom pitala me da li sam stranac. Pita me cime se bavim. Nisam je kupio drzavljanstvom ali progutala je zvaku da sam direktor.

Sad moram da pozajmim negde pare...

I lagano veceras idemo negde na kafu ili klopu. Nista, ubacicu i strani drzavljanin u svoj cv. Amm, svajcarac. Bre smanjite zahteve ne mogu vise da zapamtim sta lazem.
Ti si ko stvoen za direktora..Jesi li bio u roze NIKE trenerci?
 

Back
Top