Quantcast

ŽENE - IMA LI VAS U PODELI? A U INFORMATICI??

• Začetnik teme CaLiMeRo
  • Datum pokretanja

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Nekako se nadjoh u monitoru i cd-romu u zadnje vreme posto je guzva u radu takva da ubacujem u desetu. :?

Nisam prosecan korisnik racunara vec veoma napredni, poznajem ih u dusu :P . Na poslu ga koristim za programiranje, kuci za zabavu, nekako ne mogu da zamislim zivot bez racunara. Kuci ih po poslednjem brojanju imam 4 komadica :D Dva stacionarna i dva laptopa od kojih je jedan sluzbeni (neki od vas su ih i videli posto su bili neverne tome, mare ne osecaj se prozvanim :P ). Uopsteno sam tehno manijak i gadget girl, pre cu nesto od tehnike da kupim nego nesto od garderobe. Sad sam bas nabavila Pulsar 590 slusalice, do J su.

Potrajalo bi kada bih krenula da pisem koje softverske alate u radu koristim..ali da nabrojim neke:

C/C++, Java, VB, SQL (MS, Oracle, DB/2), Clear Case, Visual Studio, php, mysql, wml, xml.....

Uz to odlicno poznavanje internet alata, security alata, alata za obradu fotografije (Adobe Photoshop), sredjivanje texta i pripreme za stampu (Quark, Adobe Pagemaker, Corel)...ove koje koristim za zabavu necu ni da krenem da nabrajam.

етотако

Primećen član
Poruka
988
evo ja sam prosecan korisnik ultra plus sa flexi krilcima :D
flexi krilca znace da ucim brzo i da treba paziti sta mi se pokazuje jer ... or else :twisted:
sto se tice programa and tako to... MS Office, SPSS i sada ucim Sage, za svaki slucaj :lol:
obozavam da download-ujem, skidam sve od muzike do dokumentaraca
volim komjutere, odrasla sam uz njih... nisam kao Nina2, ali vucem ka tome :D

Mladi Čoban

Aktivan član
Poruka
1.602
Nina2:
C/C++, Java, VB, SQL (MS, Oracle, DB/2), Clear Case, Visual Studio, php, mysql, wml, xml.....

Uz to odlicno poznavanje internet alata, security alata, alata za obradu fotografije (Adobe Photoshop), sredjivanje texta i pripreme za stampu (Quark, Adobe Pagemaker, Corel)...ove koje koristim za zabavu necu ni da krenem da nabrajam.
Odlično! S takvim kvalifikacijama odmah si primljena u računovodstveno odelenje zemljoradničke zadruge "Golemo Selo".

Kaži samo: "Poslao me Čoban". Al obavezno ponesi atest od Majkrosofta!

Nije valjda da ga nemaš? E, bez toga ne može! Nećemo da nam se bube uselele u administraciju.

yana

Zainteresovan član
Poruka
173
Ja sam izgleda jedina koja se razume manje od prosečnog korisnika :-( Sve mi je apstraktno, komplikovano i ne funkcioniše kako ja hoću, pa uglavnom zaključim da je to virus i da nisam ja kriva. Najnesrećnija sam kad mi neko pomaže tako što mi preko telefona objašnjava šta da uradim-već posle dve rečenice ništa ne razumem.Srećom, imam druga koji služi kao prva pomoć-otprilike jednom godišnje rasklopi ceo računar, ubacuje neke programe i majstoriše nešto pojma nemam,a i njegova devojka se slabo razume pa je navikao na glupa pitanja i naučio je da odgovara kratko i jednostavno, pa me nije blam od njega.
A što se tiče one podele, ne znam, volela bih da sam MULTIMEDIA, a ponekad (kao sad na primer) zvučim kao E-MAIL.

gost 42348

Poznat
Poruka
7.263
Ма, знам свашта, осим самог програмирања. Полако се спремам да упишем школу за систем администратора! Учила сам графички дизајн и сад идемо даље. Нисам неки "супер ум", али сам, опет, више од просечног. Код куће све решавам сама и ретко кад носим компјутер код сервисера. Ех, баш сам ЕПП!