ŽENE - IMA LI VAS U PODELI? A U INFORMATICI??

Nekako se nadjoh u monitoru i cd-romu u zadnje vreme posto je guzva u radu takva da ubacujem u desetu. :?

Nisam prosecan korisnik racunara vec veoma napredni, poznajem ih u dusu :P . Na poslu ga koristim za programiranje, kuci za zabavu, nekako ne mogu da zamislim zivot bez racunara. Kuci ih po poslednjem brojanju imam 4 komadica :D Dva stacionarna i dva laptopa od kojih je jedan sluzbeni (neki od vas su ih i videli posto su bili neverne tome, mare ne osecaj se prozvanim :P ). Uopsteno sam tehno manijak i gadget girl, pre cu nesto od tehnike da kupim nego nesto od garderobe. Sad sam bas nabavila Pulsar 590 slusalice, do J su.

Potrajalo bi kada bih krenula da pisem koje softverske alate u radu koristim..ali da nabrojim neke:

C/C++, Java, VB, SQL (MS, Oracle, DB/2), Clear Case, Visual Studio, php, mysql, wml, xml.....

Uz to odlicno poznavanje internet alata, security alata, alata za obradu fotografije (Adobe Photoshop), sredjivanje texta i pripreme za stampu (Quark, Adobe Pagemaker, Corel)...ove koje koristim za zabavu necu ni da krenem da nabrajam.
 
evo ja sam prosecan korisnik ultra plus sa flexi krilcima :D
flexi krilca znace da ucim brzo i da treba paziti sta mi se pokazuje jer ... or else :twisted:
sto se tice programa and tako to... MS Office, SPSS i sada ucim Sage, za svaki slucaj :lol:
obozavam da download-ujem, skidam sve od muzike do dokumentaraca
volim komjutere, odrasla sam uz njih... nisam kao Nina2, ali vucem ka tome :D
 
Nina2:
C/C++, Java, VB, SQL (MS, Oracle, DB/2), Clear Case, Visual Studio, php, mysql, wml, xml.....

Uz to odlicno poznavanje internet alata, security alata, alata za obradu fotografije (Adobe Photoshop), sredjivanje texta i pripreme za stampu (Quark, Adobe Pagemaker, Corel)...ove koje koristim za zabavu necu ni da krenem da nabrajam.

Odlično! S takvim kvalifikacijama odmah si primljena u računovodstveno odelenje zemljoradničke zadruge "Golemo Selo".

Kaži samo: "Poslao me Čoban". Al obavezno ponesi atest od Majkrosofta!

Nije valjda da ga nemaš? E, bez toga ne može! Nećemo da nam se bube uselele u administraciju.
 
Ja sam izgleda jedina koja se razume manje od prosečnog korisnika :-( Sve mi je apstraktno, komplikovano i ne funkcioniše kako ja hoću, pa uglavnom zaključim da je to virus i da nisam ja kriva. Najnesrećnija sam kad mi neko pomaže tako što mi preko telefona objašnjava šta da uradim-već posle dve rečenice ništa ne razumem.Srećom, imam druga koji služi kao prva pomoć-otprilike jednom godišnje rasklopi ceo računar, ubacuje neke programe i majstoriše nešto pojma nemam,a i njegova devojka se slabo razume pa je navikao na glupa pitanja i naučio je da odgovara kratko i jednostavno, pa me nije blam od njega.
A što se tiče one podele, ne znam, volela bih da sam MULTIMEDIA, a ponekad (kao sad na primer) zvučim kao E-MAIL.
 
Ма, знам свашта, осим самог програмирања. Полако се спремам да упишем школу за систем администратора! Учила сам графички дизајн и сад идемо даље. Нисам неки "супер ум", али сам, опет, више од просечног. Код куће све решавам сама и ретко кад носим компјутер код сервисера. Ех, баш сам ЕПП!
 

Back
Top