Žene i vikend

Priznajem, jesu...Kad je neko sa detetom ne mogu da se napijem, jer taj neko nece voditi racuna i o meni...:(...a rostilj bez piva...nije rostilj...:)
pijemo mi i sa decom, nego - parovi sa decom da bih ja mogla da se družim, a dete da se igra.
Ako nema još dece, onda ću ja morati s njim da se igram
a to radimo i kad smo sami, šta će mi onda društvo
:zag:
 
I ja sam klasicna dosadna zenetina koja vikendom cisti i sprema....bljaks,bas sam ocajna domacica...
Evo meni vikend krece danas vec sam sve podigla i sad sledi dvodnevno sredjivanje i na kraju se nis'ne vidi jer su opet na sve strane igracke...al bar znam da je cisto:roll:

Zimi su mi posebno odvratni i vikendi,em zima em kratak dan pa tako stvarno nemas gde ni otici.
Leti uglavnom svaki vikend na more,ali i to mi je postalo smor...radimo celu sedmicu,trka levo desno...vrtic,skola,doktor,nabavka itd i dodje taj vikend da se przim na suncu i cistim deci usta od peska sa plaze....ma nemam pojma i ja bi' menjala al' za sada nemam mogucnosti...cuti cisti i cekaj:roll:
 
Ma sta da radim, najvaznije je da je to moj izbor i onda sam zadovoljna. Obozavam petak i subotu i onaj osecaj da je pred nama prava raskos od slobode i uzivanja, a nedelju sam uvek mrzela zbog ponedeljka. Unapred se radujem i unapred se nerviram - na isto mu dodje ;)

Ipak, ne mogu se pohvaliti da sam nesto kreativna po tom pitanju. Uglavnom imam ideju kako bi bilo lepo provesti vikend, a onda me veoma cesto mrzi da bilo gde idem i to budu sasvim obicni dani, a steta je.
 
...vikende delim na :dežurajuće i ne dežurajuće...Ove prve ne bih da prepričavam i muka mi je od njih...kao da spajiš dve radne nedelje bez predaha, tako se osećaš.I- nema tih para koje takve vikende mogu da plate..
E, kad nisam dežurna subotom ili nedeljom- to je druga priča...Deca subotom na tenis, pa blejanje sa drugaricama, pa nam neko došao ili mi negde odemo...Uglavnom- subotu volim.Dobro, de- i nedelju prepodne. Nedeljno popodne sam oduvek, još od deteta, mrzela...Uvek me podsećalo na sutrašnji ponedeljak, na neke pismene zadatke, na neke ispite, na novu radnu nedelju...Nedeljom popodne ja nisam ja...:confused:
 
ja pocetkom ovog vikenda ( znaci trenutno) pijem pivo sama , buljim u krstu dok dete gleda crtani i muka mi je, taman se naviknem na njega on treba da ide ....inace posto ne radim ( na drzavno jel`te :lol: ) ja sve odradim tokom nedelje pa mi vikendi nalikuju jedan na drugi ..............stereotip vec tri godine unazad posebno zimi , u proljece se malo aktiviramo po luna parkovima i u prirodi ( to mi najvise prija ) ....
 
...vikende delim na :dežurajuće i ne dežurajuće...Ove prve ne bih da prepričavam i muka mi je od njih...kao da spajiš dve radne nedelje bez predaha, tako se osećaš.I- nema tih para koje takve vikende mogu da plate..
E, kad nisam dežurna subotom ili nedeljom- to je druga priča...Deca subotom na tenis, pa blejanje sa drugaricama, pa nam neko došao ili mi negde odemo...Uglavnom- subotu volim.Dobro, de- i nedelju prepodne. Nedeljno popodne sam oduvek, još od deteta, mrzela...Uvek me podsećalo na sutrašnji ponedeljak, na neke pismene zadatke, na neke ispite, na novu radnu nedelju...Nedeljom popodne ja nisam ja...:confused:

Vi ste doktorka...?
 
...vikende delim na :dežurajuće i ne dežurajuće...Ove prve ne bih da prepričavam i muka mi je od njih...kao da spajiš dve radne nedelje bez predaha, tako se osećaš.I- nema tih para koje takve vikende mogu da plate..
E, kad nisam dežurna subotom ili nedeljom- to je druga priča...Deca subotom na tenis, pa blejanje sa drugaricama, pa nam neko došao ili mi negde odemo...Uglavnom- subotu volim.Dobro, de- i nedelju prepodne. Nedeljno popodne sam oduvek, još od deteta, mrzela...Uvek me podsećalo na sutrašnji ponedeljak, na neke pismene zadatke, na neke ispite, na novu radnu nedelju...Nedeljom popodne ja nisam ja...:confused:

vrlo slično
samo što ja vikende delim na one u kojima Alfa dežura ili ne . Takođe postoji i podpodela da li su u toku pismeni zadaci i ispitni rokovi ili ne. Jer ako jeste vreme ocenjivanja i ispitnih rokova kao i uvek svi bi da ugoje prase uoči Božića, pa bi da sve nauče za taj vikend. Nešto se razmišljam da uvedem vikend tarifu za časove. U svakom slučaju subotom idemo kod svekrve na ručak (baš joj hvala) nedeljom kod mojih (ako mama nije na utakmici, pošto se aktivno bavi sportom) i to mi je zaista ogromno olakšanje.
Inače ništa naročito spektakularno se ne dešava tim danima. Sve u krug i uglavnom isto.
Ali nema veze, ja se ne žalim
 

Back
Top