ZENE...DOBAR OVAJ GRK

Grk je super i pjesma mu je baš cool. :P Smatram da je Željkova pjesma zaslužila da bude prva :D ali štetu su nam nanjele bivše drževe SSSR,pa i Makedonija je ispala šu..k kada nam je dala 8 bodova.Ispada da Hrvatska i Slovenija koje nas ne vole dadoše 12 bodova i još ispadoše fer.
Samo da nisu Hrvati kompleksaši jesu jer svaki komentar na račun Željka i Toše je bio negativan, :evil: Te Toše je debel i ima patetičnu pjesmu,te Željko bolje svira nego što pjeva.Otiđite na starnicu www.htnet.hr pa na showtime pa ćete pročitati o Ruslani i ostalim zemljama i o ocjenama Hrvatskog žirija.Pravo sr..e :evil: !
 
A zaista, sta su rekli Hrvati na HRT1 za nas? Imala sam zivu zelju da gledam njihov prenos ali nisam pa me zanima sta je bilo.[/quote]
Na redu je predstavnik Srbije i Crne Gore Zeljko Joksimovic, cvrsto ubijedjen da ce veceras pobijediti... :roll:[/quote]


Napisala sam ja šta su rekli, pa pročitaj molim te.Oni su tako nisko pali. :)
 
Banjalučanka:
A zaista, sta su rekli Hrvati na HRT1 za nas? Imala sam zivu zelju da gledam njihov prenos ali nisam pa me zanima sta je bilo.
Na redu je predstavnik Srbije i Crne Gore Zeljko Joksimovic, cvrsto ubijedjen da ce veceras pobijediti... :roll:[/quote]


Napisala sam ja šta su rekli, pa pročitaj molim te.Oni su tako nisko pali. :)[/quote]

Pa cekajte jel vas pogodilo to sto je receno ili sto su to bas rekli Hrvati?
Mislim komentar kao komentar ako znaju za celu pricu koja je bila u Srbiji, gde su nas "veliki poznavaoci muzike" ubedjivali da nas rodjeno uho vara i da melodija nije plagijat nije ni cudo sto se tako komentarise.
Mislim da li bi vas pogodilo da su to rekli....Litvanci?
Realno imali bi pravo...
 
Hrvati su rekli zaa Željka da je prva harmonika Evrope.Da su bile špekulacije u našim medijima oko plagijata.I da možda bolje svira nego peva.A ja kažem svaka mu čast na trubačima u Inastambulu. Tako se promoviše jedna zemlja, a ne naslovima u Svetu.
 
Ejpril:
Hrvati su rekli zaa Željka da je prva harmonika Evrope.Da su bile špekulacije u našim medijima oko plagijata.I da možda bolje svira nego peva.A ja kažem svaka mu čast na trubačima u Inastambulu. Tako se promoviše jedna zemlja, a ne naslovima u Svetu.

Nije bitno ko je otkrio...bitno je da je plagijat otkriven i volela bih da za pocetak preslusate originalnu numeru pa onda sudite kako je Zeljko divan i kako je lepo promovisao nasu zemlju... :roll:
Ukoliko ne znate u ovoj zemlji postoje pravi muzicari... osim plagijatora jel...
 
Anonymous:
S.S:
chokolada:
S.S:
da je Zeljko bio barem 3,4,5 bilo bi mi lakse.Ne volim ga jer je pederast ali realno mogli smo da pobedimo.Yebi ga kad je Ukrainka imala bolje osmishljen nastup

Ili je mozda imala vise darezljivih suseda. :roll:

Realno imali smo ih i mi!Kada su nas Hrvati darivale,sta reci! ali....

pa nisam bas siguran da su nas darivali bilo cime, nekako mi se cini da su u pitanju neki malko slabije izbrijani tipovi iz proslosti :wink: ko nije primetio, gde smo imali najvecu iseljenicku populaciju otalen smo dobili najvise poena da je Zloba ostao jos koju godinu na vlasti Lane bi glatko pobedio sa ubedljivom razlikom ovako bilo je zanimljivo gledati HRT1 u trenutku kad je njihova voditeljka procitala kome su dali 12 bodova :wink:
---a onda neki tvrde kako je Hrvatska očišćena od Srba... :idea:
 
ugadnubaburastem:
LISSA:
Mislim ko je gledao evroviziju,shvatice
Mali je ako APOLON.............
..........STRASNO................
............BRUKA :oops:

Ne bih da preuzimam na sebe odgovornost za srusene snove i razvejane iluzije romanticnih zenskih dusica, no u interesu (iako surove) istine, moram da primetim da lepi, zgodni, inteligenti, sarmantni, negovani, pedantni, kreativni, uspesni, pazljivi, osecajni, kulturni i galanti muskarci najcesce nisu slobodni. Vec imaju DECKA. :cry: :wink:
:) :D :D :) :) :D
 
E boze, boze, kuda ovaj svet ide...muskarac treba da izgleda kao muskarac a ne da ima iscupane obrve i da bude nasminkan...mislim stvarno..pa oni vise lice na zene...
..moguce da me je pregazilo vreme, ali meni se ono ne svida (mislim na izgled)...
 
LISSA:
Mislim ko je gledao evroviziju,shvatice
Mali je ako APOLON.............
..........STRASNO................
............BRUKA :oops:

Sve se vise pitam da l' su ove zene normalne! Pa covek je ***** da vristi! Ajd' samo da se jave neke tinejdzerke pa da pocnu da se loze na Deen-a :roll:
Zeljka stvarno ne gotivim ali prema konkurenciji je bio tata. Napravi Leontina od njega coveka.
 
Kelis:
Ejpril:
Hrvati su rekli zaa Željka da je prva harmonika Evrope.Da su bile špekulacije u našim medijima oko plagijata.I da možda bolje svira nego peva.A ja kažem svaka mu čast na trubačima u Inastambulu. Tako se promoviše jedna zemlja, a ne naslovima u Svetu.

Nije bitno ko je otkrio...bitno je da je plagijat otkriven i volela bih da za pocetak preslusate originalnu numeru pa onda sudite kako je Zeljko divan i kako je lepo promovisao nasu zemlju... :roll:
Ukoliko ne znate u ovoj zemlji postoje pravi muzicari... osim plagijatora jel...
U emisiji Magazin IN na temu plagijarstva gostovaše naši vrsni kompozitori, profesor sa Akademije i oni pregledavši note rekoše: NEMA PLAGIJARSTVA. Meni to bih sasvim dovoljno.
 
ja sam chula tu pesmu koja je noavodno original i moje misljenje je da ona jeste uticala na zeljka, ali da Lane svakako nije plagijat jer mozete naci bar jos stotinak takvih na koje pesma "lici".Uostalom i pobednicka ima motive iz Kaljinke.
Meni zeljko ranije nije bio simpatican, al' mora se priznati da nas je dostojno predstavio i da se dobro drzao.Pesma je stvarno bila najbolja.
Ukrajinki je definitivno falila jos samo mechka.
Grk je lep k'o Apolon, al' sve novine pisu da je *****, pa ne znam sto bismo se lozile na njega.
Zeljko je bio realno najbolji a naruzismo coveka nacisto pre nego sto podje u Tursku.Te plagijat, te sta ce frule u Evropu.Mora se priznati da je bas hrabar a i pokazao nam je da je odlican.
 
Mi smo trebali definitivno da pobedimo bili smo bre jedina drzava koja se nije stidela da peva na svom jeziku ovi drugi svi mu ga dali po tom engleskom,kao da sam ukljucila MTV a ne evroviziju,strasno,bas su me iznervirali pre je bilo mnogo lepse kad su svi predstavljali svoje zemlje ali u svakom pogledu znaci i pevali na svojim jezicima...moje licno misljenje jeste da smo bili najbolji...ono sto je Ukraina izvela ni nije neko umece,nemoze nikako da se poredi sa nasom VIOLINOM...Pozdrav!!!!!!!
 
ugadnubaburastem:
LISSA:
Mislim ko je gledao evroviziju,shvatice
Mali je ako APOLON.............
..........STRASNO................
............BRUKA :oops:

Ne bih da preuzimam na sebe odgovornost za srusene snove i razvejane iluzije romanticnih zenskih dusica, no u interesu (iako surove) istine, moram da primetim da lepi, zgodni, inteligenti, sarmantni, negovani, pedantni, kreativni, uspesni, pazljivi, osecajni, kulturni i galanti muskarci najcesce nisu slobodni. Vec imaju DECKA. :cry: :wink:[/quote


Bravo.U pravu si , ne ynam da li si ti to primetio ali Sakis Rouvas je yaista homoseksualac i to se u Grckoj zna, on je to javno izjavio.Zaista velika steta,decko izgleda fantasticno,da ga vidite kakav je uzivo. Ja sam mesecima bila u soku zbog njegovog priznanja da je homoseksualac. Pozdrav.
 
05_331_greece.jpg
Steta sto je homosexualac...
 
zene samo se vi palite na tog derpe-a kad nemate zgodnog muza kao ja ,da vas on samo jednom pogleda svojim dubokim tamnim zamisljenim strastvenim pogledom zaboravili bi na sve Grke ovoga sveta ovako palite se i dalje na taj grcki "muzicki proizvod" jer je moj muz bojim se rezervisan.
Ma palite bre nasi momcix su ZAKON.
 
Udata:
zene samo se vi palite na tog derpe-a kad nemate zgodnog muza kao ja ,da vas on samo jednom pogleda svojim dubokim tamnim zamisljenim strastvenim pogledom zaboravili bi na sve Grke ovoga sveta ovako palite se i dalje na taj grcki "muzicki proizvod" jer je moj muz bojim se rezervisan.
Ma palite bre nasi momcix su ZAKON.

Ne bih se bas slozila sa tobom,Grci su ipak najbolji muskarci na svetu.
 

Back
Top