ZENE...DOBAR OVAJ GRK

Anonymous:
ugadnubaburastem:
s.s:
ugadnubaburastem:
Goscica:
nazalost...kich totalni...

...Upravo...Konstatacija primenjiva na ovaj Festival u celini...Krajnje prikladno...Ukoliko imamo na umu ciljnu grupu ovakvih manifestacija, nije tesko zakljuciti zasto je atraktivna zenska pojava(e), uz podjednako agresivan/atraktivan nastup (na granici nekontrolisanog), kostimi u stilu Mad Max-a i pesmica 'zapaljivog/rucice gore/nogice hop' stila, vesto upakovana u komercijalni turbo-etno i mudro otpevana pola na domacem (egzoticnom), pola na engleskom (Evropo evo nas) jeziku - odnela pobedu. Suvise ocigledno da bi bilo iznenadjujuce. Na stranu zakulisno/politicko/komsijko/finansijsko zameseteljstvo uvek prisutno i neizbezno. Big deal.

pa Zeljko zasto se krijes iza ovako cudnog nick-a ? Nije ni drugo mesto tako lose :D

...Ne bih da dovodim u pitanje tvoju logiku, draga(i) S.S., no tesko mi je da pomislim da bi se G. Joksimovic u ovom trenutku bavio chat-om na ovom ili bilo kom drugom forumu, zar ne? ... :D ...Uostalom jednim klick-om misa na nick svakog od clanova, veoma lako mozes da proveris raspolozive podatke koje je osoba bila voljna da izlozi 'oku javnosti'...Pozdrav. :wink:

sta se bre primas,lozim te !hahaha!
S.S
 
S.S:
Anonymous:
ugadnubaburastem:
s.s:
ugadnubaburastem:
Goscica:
nazalost...kich totalni...

...Upravo...Konstatacija primenjiva na ovaj Festival u celini...Krajnje prikladno...Ukoliko imamo na umu ciljnu grupu ovakvih manifestacija, nije tesko zakljuciti zasto je atraktivna zenska pojava(e), uz podjednako agresivan/atraktivan nastup (na granici nekontrolisanog), kostimi u stilu Mad Max-a i pesmica 'zapaljivog/rucice gore/nogice hop' stila, vesto upakovana u komercijalni turbo-etno i mudro otpevana pola na domacem (egzoticnom), pola na engleskom (Evropo evo nas) jeziku - odnela pobedu. Suvise ocigledno da bi bilo iznenadjujuce. Na stranu zakulisno/politicko/komsijko/finansijsko zameseteljstvo uvek prisutno i neizbezno. Big deal.

pa Zeljko zasto se krijes iza ovako cudnog nick-a ? Nije ni drugo mesto tako lose :D

...Ne bih da dovodim u pitanje tvoju logiku, draga(i) S.S., no tesko mi je da pomislim da bi se G. Joksimovic u ovom trenutku bavio chat-om na ovom ili bilo kom drugom forumu, zar ne? ... :D ...Uostalom jednim klick-om misa na nick svakog od clanova, veoma lako mozes da proveris raspolozive podatke koje je osoba bila voljna da izlozi 'oku javnosti'...Pozdrav. :wink:

sta se bre primas,lozim te !hahaha!
S.S

...Stvarno?!!... :shock:
 
2 mesto veliko kao kuca,narocito ako uzmemo istoriju evrovizija i shvatimo da nam je ovo najveci uspeh do danas osim zajednicke pobede sa zajednickom Yugoslaviom koje vise nema..

Dakle - dobro je -!! :lol:

mislimo o tome :idea:
 
S.S:
chokolada:
S.S:
da je Zeljko bio barem 3,4,5 bilo bi mi lakse.Ne volim ga jer je pederast ali realno mogli smo da pobedimo.Yebi ga kad je Ukrainka imala bolje osmishljen nastup

Ili je mozda imala vise darezljivih suseda. :roll:

Realno imali smo ih i mi!Kada su nas Hrvati darivale,sta reci! ali....

pa nisam bas siguran da su nas darivali bilo cime, nekako mi se cini da su u pitanju neki malko slabije izbrijani tipovi iz proslosti :wink: ko nije primetio, gde smo imali najvecu iseljenicku populaciju otalen smo dobili najvise poena da je Zloba ostao jos koju godinu na vlasti Lane bi glatko pobedio sa ubedljivom razlikom ovako bilo je zanimljivo gledati HRT1 u trenutku kad je njihova voditeljka procitala kome su dali 12 bodova :wink:
 
ugadnubaburastem:
S.S:
Anonymous:
ugadnubaburastem:
s.s:
ugadnubaburastem:
Goscica:
nazalost...kich totalni...

...Upravo...Konstatacija primenjiva na ovaj Festival u celini...Krajnje prikladno...Ukoliko imamo na umu ciljnu grupu ovakvih manifestacija, nije tesko zakljuciti zasto je atraktivna zenska pojava(e), uz podjednako agresivan/atraktivan nastup (na granici nekontrolisanog), kostimi u stilu Mad Max-a i pesmica 'zapaljivog/rucice gore/nogice hop' stila, vesto upakovana u komercijalni turbo-etno i mudro otpevana pola na domacem (egzoticnom), pola na engleskom (Evropo evo nas) jeziku - odnela pobedu. Suvise ocigledno da bi bilo iznenadjujuce. Na stranu zakulisno/politicko/komsijko/finansijsko zameseteljstvo uvek prisutno i neizbezno. Big deal.

pa Zeljko zasto se krijes iza ovako cudnog nick-a ? Nije ni drugo mesto tako lose :D

...Ne bih da dovodim u pitanje tvoju logiku, draga(i) S.S., no tesko mi je da pomislim da bi se G. Joksimovic u ovom trenutku bavio chat-om na ovom ili bilo kom drugom forumu, zar ne? ... :D ...Uostalom jednim klick-om misa na nick svakog od clanova, veoma lako mozes da proveris raspolozive podatke koje je osoba bila voljna da izlozi 'oku javnosti'...Pozdrav. :wink:

sta se bre primas,lozim te !hahaha!
S.S

...Stvarno?!!... :shock:

paaaa da,***** te glupog ! HAHA
 
Joj ljudi, uništi nas Istočna Evropa, a jel ste videli onu Ruskinju, ono je jeza da te uhvati...a što se tiče Ukrajinke, pozitivno stvorenje, ali pesma joj je očajna, a naš Željko i nije ispevao pesmu kao prvi put, valjda je već bio umislio da je pobednik,...pa jel ste mu videle lice kad je izašao na scenu......hahahaha....smeškam se...smeškam....sad ću da vas.... :D
 
so-sexy:
Grk je mnooooogo dobar,ma preteran je,lice,telo,a tek salto unazad...jao....!!
Pesma "Lane moje" je ipak bila naj naj...,a Zeljko nas je dostojanstveno predstavljao
SVA SAM SE NAJEZILA........ :oops:

A Zeljko je bio SUPER....Nisam neki njegov fan,
ali moram da priznam odudarao je od okoline.
A pri tom mu je pesma vise nego odlicna :!:
 
Ljudi realno treba da budemo srecni sto nije pobedio. Zamislite posle blama kada skapiraju da je "samo" melodija od pesme maznuta. Uzas...
Iskreno mislim da smo imali srece...
I da treba sledece godine da pripazimo koju pesmu saljemo na Eurosong.
Ali takve se stvari desavaju kada nam je jedna Marina Tucakovic...ala seljanka na kub selektor pesama..
 
Sakis je diiivan...
Inace, sta ja znam o njemu.
Sa Krfa je. Bavio se atletikom ranije.
Citala sam o njemu neke forume, kazu oni sto ga znaju, da nije samo onako lep nego da je i prava dobrica, milica, bombonica...cool mu je pesam disco girl...
 

Back
Top