Žena stub porodice i doma?

:lol:
E, vrh.

Ladno bistrite statističke podatke da vidite koga ćete ebati za 10 godina. E, ako vam to ne pomogne, ništa vala neće :D

statistika je vrlo bitna stvar. Odredjuje relativne putanje, tj inerciju putanja. U zavisnosti od pritistka
Tako recimo kad bih ja bio okruzen sa 10 devojaka koje bi sada tele da se sve smuvaju sa mnom, a super izgledaju, imao bih 10 puta jacu pregovaracku poziciju. Nego sto je imam sada. A sa druge strane devojek sada su okruzene sa 10 muskaraca. Medjutim kasnije se situacija menja drasticno.
Pregovaracka pozicija ti je jedan od kljucnih elemenata u medjuljudskim odnosima, i uopste imas citavu sociologiju oko toga.
 
ovo mi se ne svidja sto pricas. Ovo je logika zrtve i slabih :(
Ja ne zelim da budem zrtva, niti da budem sa nekim ruznima lol. Joj koje njesra brate.
Cak i ako jeste devojka lepsa od mene ( sto je i diskutabilno, i vrlo relativno) Ako pogledamo moju devojku trenutno, ono sto mene zanima jeste... Da li cu ja moci i dalje imati takve devojke sa 30 godina? Ili cu imati debele, i ruzne :(. Kakav fail :lol:
Mladje devojke ce i dalje biti u centru paznje izgleda za mene. osim ako se nekim cudom ne presaltam :(
F U C K

neces se presaltati
svaki muskarac radije gleda polugolu devojku od 16 godina nego zenku od 30
e sada, imas moralne vrednosti pa ne zelis da kresnes te od 16...valjda
 
neces se presaltati
svaki muskarac radije gleda polugolu devojku od 16 godina nego zenku od 30
e sada, imas moralne vrednosti pa ne zelis da kresnes te od 16...valjda

Ne. Nemam nikakve moralne vrednosti :D. tj imam moralne vrednosti, ali nisu u skladu sa opste prihvacenim, i komplikovane su. Tako da se moze reci i da ih i nemam.
Ja i sada furam sa devojkom od 15 godina xD.

A cekaj onda, ako se ja necu presaltati.. Znaci i dalje cu gledati devojke od 16 godina. Kakvo je to meni zadovoljtvo onda da budem sa nekim debelim i ruznim starijima? OBjasni mi samo taj momenat, sta ce mi to u zivotu? Osim da se osecam kao muska qrva, ono kao budem sa svakom itd. To je tako yebeno jadno druze. :/
Te devojke, sad ih gledam, to je bre odvratno. To mi se gadi yebote :D.
 
oh, lepo
jesam je kresnuo ili jos nije dosla na red? ;)
PS: Salu na stranu, siguran sam da ni jedno ime kolega nije spomenula jer se zbog toga automatski gubi posao,.

Ne znam, nije mi se pohvalila...bilo ih je dve u poseti, ali tada nisam znala da si i ti drzavni, inace bi pokusala da ti otkrijem identitet 200%. Valjda bi mi iskustvo steceno u policiji pomoglo da nesto iscackam:lol:
 
Ne znam, nije mi se pohvalila...bilo ih je dve u poseti, ali tada nisam znala da si i ti drzavni, inace bi pokusala da ti otkrijem identitet 200%. Valjda bi mi iskustvo steceno u policiji pomoglo da nesto iscackam:lol:

Znas li ti koliko drzavnih revizora ima?
;)
Ti bi preko njih 2 pokusala da saznas moj identitet?
ok, sansa da me barem jedna od njih 2 zna je velika...
kako izgledaju?
Ako izgledaju nadprosecno i nemaju vise od 30 godina sansa je barem 80% da sam jednu ili obe kresnuo.
Ali, niko ti nece ni jedno ime dati
kao sto rekoh, za takve stvari se gubi posao fundamentalno.

Policajka?
Hmmm...nikada me nisu palile policajke. Cudno. Sve me pali u sustini. Ali ne i zene u uniformama
ybg
 
Ne. Nemam nikakve moralne vrednosti :D. tj imam moralne vrednosti, ali nisu u skladu sa opste prihvacenim, i komplikovane su. Tako da se moze reci i da ih i nemam.
Ja i sada furam sa devojkom od 15 godina xD.

A cekaj onda, ako se ja necu presaltati.. Znaci i dalje cu gledati devojke od 16 godina. Kakvo je to meni zadovoljtvo onda da budem sa nekim debelim i ruznim starijima? OBjasni mi samo taj momenat, sta ce mi to u zivotu? Osim da se osecam kao muska qrva, ono kao budem sa svakom itd. To je tako yebeno jadno druze. :/
Te devojke, sad ih gledam, to je bre odvratno. To mi se gadi yebote :D.

ko kaze da je zadovoljnstvo biti sa starijom?
ali, bolje kuvaju, treba neko i kucu da raspremi, usisa, ispegla..
postaces prakticniji
 
Aha, a još kad bi palo i jedno bombardovanje, pa da se ogrebeš za snošku na konto straha od smrti...što bi rekao Bracika, bolja pregovaračka pozicija, nauka, ovo-ono.... za jeftinu piz... :lol: Smehoteka, majkemi.

jeftin piz nema nikakvu vrednosti. Ruzne devojke nemaju niakkvu vrednost :lol:
Dont get me wrong, to nikada i nije bila moja ciljna grupa. Moze se reci daone ni ne postoje za mene u razmatranju. JEdnostavno ako sam okruzen 10 ruznih devojaka, to je kao da sam orkuzen sa 0devojaka :D
 
ko kaze da je zadovoljnstvo biti sa starijom?
ali, bolje kuvaju, treba neko i kucu da raspremi, usisa, ispegla..
postaces prakticniji

brate, ja tebe vise ne poznajem. Izdao si nas muske
Kakvo bre kuvanje, raspremanje :lol:. To mogu i sam. Ja hocu samo lepo devojcicu, da bude uz mene, da bude hawt itd. Kao i sada. Da se mogu necim ponositim. Kuvanje itd, zabole me za to :lol:
Ja ionako jedem u restoranima uglavnom.
A kresanje ruznih devojaka je vrlo jadno, vrlo si nisko pao
Verovao sam u tebe.. izdao si nas :(
z:D
 
jos si mlad
ja imam srecu te mi zena drzi do sebe i iako je pre neki dan napunila 30, i dalje se veoma dobro drzi
ali i da se nagojila, ne bih je ostavio
treba neko o deci da brine
da raspremi po kuci
kreses sa strane one koje bolje izgledjau, zenu odradis jednom emsecno(ako je vec toliko ruzna) posle 5-6 popijenih piva i sve ful
 
E pa sad... i ti mnogo pitas :)
A bila sam inspektorka u civilu - ali vise nisam.
Idem sad da placem sto te ne pale pandurke:sad2:

bila si inspektorka
vise nisi
uff
dolazim do saznanja da imas barem 35 godina
dakle, sto mi nisi privlacna, nije stvar tvoje profesije vec tvojih godina :lol:
ps: ako si dobre platezne moci, ako si odrzana, sise cetvorkaI(moze i silikonske) i taj rad...javni se na PM, ko zna....
 
jos si mlad
ja imam srecu te mi zena drzi do sebe i iako je pre neki dan napunila 30, i dalje se veoma dobro drzi
ali i da se nagojila, ne bih je ostavio
treba neko o deci da brine
da raspremi po kuci
kreses sa strane one koje bolje izgledjau, zenu odradis jednom emsecno(ako je vec toliko ruzna) posle 5-6 popijenih piva i sve ful

ti nisi brate meinstream. Nisi jak dovoljno da bi video onos to ja vidim. To je po meni samo gubljenje vremena. Ja hocu da imam sex sa zenom, ne sa strane. To je vid moralnog propadanja. Covek kada biva sa ruznim devojkama moralno propada. Dok kad je sa mladim lepim i nevinim, isisava njihove duse mlade, i tako ojacava sebe. Biva moralno jaci.
 
Nauchicesh da budesh licemeran.I to ti niqo neche ni zameriti posho na ovom svetu ima puno ljudi qoji smatraju licemerje za neqi obliq inteligencije.

Ne, necu se spustati na to nikada :). Ja jesam licemeran, i jako zao ovako umem da budem, ali nikada se necu spustati na nivo da izdam sebe i svoju cast i ponos. To mi je Bogom dano, tako da nije na meni da to izgubim.
A ako ima puno ljudi koji smatraju licemerje za to, to samo znaci da ima puno ljudi koji zasluzuju smrt :D
Nista strasno, meni to ide samo na ruku. U zemlji podeljenoj, jaki grabe moc za sebe.
 
hoces
zene su licemerne
da bi se sa njima borio, moras ih tuci njihovim oruzjem

da, ali necu se tuci sa ruznima, razumes. NEcu nikada pristati na to d aimam ruznu i debelu devojku :lol:
Jednostavno ima granica ispod koje ne idem. A licemerstvo itd, ja to vise volim da nazivam vestim rukovodjenjem. To je sada utkano u svet, i to je ok. Ali drugo je moralno licemerstvo, i prakticno licemerstvo. Ja sam protiv licemerstva recimo, kada ga neko drugi koristi na moju stetu, ali sam za licemerstvo kada ga ja efikasnio koristim protiv drugih. Da li sam ja moralno licemeran? Ne, vec samo prakticno licemeran.
 
neces se presaltati
svaki muskarac radije gleda polugolu devojku od 16 godina nego zenku od 30
e sada, imas moralne vrednosti pa ne zelis da kresnes te od 16...valjda
...ma kakve moralne vrednosti kad vam testosteron udari u glavu... zato ste i agresivni, gubite ktiterijume i imate veliki ego...zene sa viskom testosterona jednako su agresivne i imaju veliki ego kao i muskarci :D
 

Back
Top