Zena se menja na momente

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нема потребе није тема како повећати примања на послу још нешто

Ma realno šta te briga i da neko memoriše i da šta god? U krajnjoj liniji može da ti pomene to na nekoj temi, ali to uglavnom rade tipovi koji su zapravo ženskarci i koji kad ih pitaš da ti to ponove sve lično, bude da odjednom ne govore naš jezik i ne znaju da se izjasne. :D

Imamo skladan brak solidna primanja ,na skali 9 od 10 .....Do pre godinu dana,žena je počela čudno da se ponaša,non stop na telefonu kad prodjem.sklanja telefon,kad pitam sa kim se dopisujes kaze mama drugarica itd....I onda stavim je pod prismotru😀.Neki unutrašnji glas mi kaže proveri joj torbicu,iako nisam od tih tipova!gle čuda u torbici u nekom tajnom dzepu privezak sa imenom moje zene i drugo muško ime koje nema u familiji.Ništa nisam uspeo da saznam dali me vara.Hajmo forumaši vaša mišljenja.Pozdrav
Predloži psihoterapiju.

Imamo skladan brak solidna primanja ,na skali 9 od 10 .....Do pre godinu dana,žena je počela čudno da se ponaša,non stop na telefonu kad prodjem.sklanja telefon,kad pitam sa kim se dopisujes kaze mama drugarica itd....I onda stavim je pod prismotru😀.Neki unutrašnji glas mi kaže proveri joj torbicu,iako nisam od tih tipova!gle čuda u torbici u nekom tajnom dzepu privezak sa imenom moje zene i drugo muško ime koje nema u familiji.Ništa nisam uspeo da saznam dali me vara.Hajmo forumaši vaša mišljenja.Pozdrav
To su neprekidni kuršlusi u glavi stalno varniči i dimi :)

A koliko mi imamo prava da znamo? Polazi se od toga da imamo prava sve da znamo. možda i jeste tako, ali meni bi bilo neprijatno čak i da pitam. da, možda sam budala.

Pa, ako uzmeš u obzir da si došao do tačke gde neko sa tobom nešto planira i shvata te za ozbiljno kao što je dugogodišnji brak, onda mu dođe da imaš prava da znaš da li te neko majmuniše.

Pride, uopšte ne držim moralne lekcije, varao sam i ja devojke, ali bar uradiš tako da ne zna, jer to što ti imaš neke pojačane potrebe ne znači da neko treba biti povređen. Dakle, radio, nisam svetac, ali opet ne bih mogao da se čudim sutra da mi je neka od njih pokazala da nešto sumnja i hoće da zna. Ne mogu joj baš reći "šta te briga, kao da smo zajedno jeeeeebote" :D

a ti bi sve pričao? 😏

Naravno da ne, ali tema je kad je napravila grešku u koracima i njen sumnja :D

Pa, ako uzmeš u obzir da si došao do tačke gde neko sa tobom nešto planira i shvata te za ozbiljno kao što je dugogodišnji brak, onda mu dođe da imaš prava da znaš da li te neko majmuniše.
znači, ipak je to majmunisanje da se radi iza leđa? 😁
Pride, uopšte ne držim moralne lekcije, varao sam i ja devojke, ali bar uradiš tako da ne zna, jer to što ti imaš neke pojačane potrebe ne znači da neko treba biti povređen. Dakle, radio, nisam svetac, ali opet ne bih mogao da se čudim sutra da mi je neka od njih pokazala da nešto sumnja i hoće da zna. Ne mogu joj baš reći "šta te briga, kao da smo zajedno jeeeeebote" :D

muškarci misle da su nešto sakrili, ali to je nemoguće. ali dobro, pravimo se ludi. 😁

"Унајми приватног детектива немој да те мајмунише" и она прича о Икодиновићу на другој теми, а сад "варао сам и ја али да се не зна" .
Дисквалификован си за даљу дискусију на теми.

možda je najbolje sasvim obrnuto, da svi sve znaju. malo će se nervirati i svađati, ali će barem imati poverenja.
I da se nadovežem na temu ipak se na kraju otkrilo odakle privezak sa tudjim imenom u tasni,dete je na vasaru kupovalo ukrase priveske sa raznim imenima od koje sam neke nasao i u svojim dzepovima .Ispalo.je bolje nego što se mislilo.Nastavlja se dalje bez sumnje jer je otklonjena.Hvala svima na odgovorima i podrškama👍

I da se nadovežem na temu ipak se na kraju otkrilo odakle privezak sa tudjim imenom u tasni,dete je na vasaru kupovalo ukrase priveske sa raznim imenima od koje sam neke nasao i u svojim dzepovima .Ispalo.je bolje nego što se mislilo.Nastavlja se dalje bez sumnje jer je otklonjena.Hvala svima na odgovorima i podrškama👍
Смор су ови данашњи тролови, нњкад сте били упорнији : (

znači, ipak je to majmunisanje da se radi iza leđa? 😁

muškarci misle da su nešto sakrili, ali to je nemoguće. ali dobro, pravimo se ludi. 😁

Zavisi ko kako pristupa tome, koliko si u mogućnosti da se odvojiš od emotivnog i koji ti je motiv. Ko može da zadovoljava animalne porive i da ga to ne remeti široko ti polje, ali koliko takvih znaš?

Žene misle da sve znaju, to i jeste najveći njihov problem.

"Унајми приватног детектива немој да те мајмунише" и она прича о Икодиновићу на другој теми, а сад "варао сам и ја али да се не зна" .
Дисквалификован си за даљу дискусију на теми.

To unajmi detektiva je rekao Žorž, ne ja, a priča o Ikodinoviću sa druge teme je bukvalno 0% povezana sa ovim, jer kao što rekoh to što neko bira polupane ljude je drugo. Biti Nataša Bekvalac koja se javno u gradu šeta sa drugim dok ceo grad zna da je sa Dačom i kao klinac zunuti nešto sa strane jer imaš problem pojačane želje nije isto. :D Ne radim to u ovim godinama, samo kažem da jesam, ne pravim se svetac.

Ти си неког повредио како год да гледаш на то.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back