Zena se menja na momente

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne, ja sam tu da sprdam druge, zato što me zabavlja, da sam došao da pecam bio bih simp, što ako nađeš kod mene dam ti 100 evra. :D

Jesam, što ne bih? Tamo se peca? Pa legendo, ovde niko ne sme ni da mi se javi jer ne znaju kako će proći to njihovo jer tovarim redom, a ne da pecam.



Moraću da šapućem, šećerna će mi se istopiti :D
Не мора даље.
 
Brate nemoj da te ovde kucni savet za ozenjene razapinje.
Seks je legitimna stvar, bez obzira na brak, vezu bla bla.
Evo pre mesecak dana je slicnu temu otvorila jedna zena, pa su opet napale lika kako je gad i da treba da mu proverava krvni pritisak kad god se vrati. I telefon da pretura i sta sve ne.
Karaj brate, ako ne stima sa njom, pichi dalje. I jbga ako i ona to radi, ne ide nesto, sta sad.
Drustvo i mentalitet ti je retardirano danas. Gledaj sebe, ostvaruj fer i korektne odnose, ako ne ide ili te neko vuche za nos, razbijaj. I ne opterecuj se pricama o razvodu i kao ostavi je ako ti se ne svidja poredak. Nek dramatizuju oni kojima se dramatizuje.
pa čekaj šta sad to znači ako te vuče za nos? jel to kara se a da ti ne znaš, ili nešto drugo?
 
I to sto se ti tako osecas je legitimno. Ako ona to ne primecuje i u zatamljenim cvikerima tamo cavrlja i sifruje ili je bezobrazna pa nece da otvori taj razgovor koji visi s tobom - a ako ti pokrenes dodje do svadje gde se ti po duznosti muskoj izvinjavas ili je debil da ni ne primecuje kako se osecas. U oba slucaja ko ye yebe. Trazi svoju srecu ako je nema kod nje. A ona, ybga, nek zivi svoj zivot.
A obicno to ovako bude:
Ako ljubomorises prso, ako pokrenes razgovor - ide u krug, ako ne ljubomorises onda ti nije stalo pa si zasluzio, tako da jedina opcija je?
 
Ma idi čoveče al' smo ozbiljni. Nisam ja znao da ovo ima toliki nivo značenja ovaj forum, znači ako kačiš sliku onda pecaš, ovi svi oženjeni i udate znači pecaju, vidiš nisam primetio to.

Jel i dalje važi ono kome pošalješ poruku u dm praktično si je*ao već ili?
Каче се људи тамо да се покажу пријатељима, ти рече да си овде да товариш редом?

Можда и ожењени и удате имају појачане потребе?
 
Каче се људи тамо да се покажу пријатељима, ти рече да си, овде да товариш редом?

Можда и ожењени и удате имају појачане потребе?

Pa ja kačim da se pokažem upravo, jer im posle toga sve projekcije mene koje dobijam nakon sprdnje njihovih kompleksa i poremećaja padaju u vodu.

Prvo je bilo da sam ovakav i onakav, onda krenu da te vređaju na ličnom nivou, a onda kad vide da izgledaš normalno i da definitivno nemaš problem koji su ti prišivali, onda shvate da su ispali glupi.

nisi još, ali... 😁😏
nameravaš 🤣

Aaaaha, znači meni se Nina obratila kao supermod jer sam sprdao neke i rekla mi da prestanem to da radim, znači praktično mene Nina iz*eba? Nisam imao poooojma. :D
 
Pa ja kačim da se pokažem upravo, jer im posle toga sve projekcije mene koje dobijam nakon sprdnje njihovih kompleksa i poremećaja padaju u vodu.

Prvo je bilo da sam ovakav i onakav, onda krenu da te vređaju na ličnom nivou, a onda kad vide da izgledaš normalno i da definitivno nemaš problem koji su ti prišivali, onda shvate da su ispali glupi.
"Уста моја, фалите ме"


Ти да си мангуп, не би имао потребу у скоро сваком посту да се рекламраш.
 
pa čekaj šta sad to znači ako te vuče za nos? jel to kara se a da ti ne znaš, ili nešto drugo?
Sta god da spada u pasivno agresivno ponasanje. Poput : nem pojma o cemu se radi, samo pricam s drugaricom sto ljubomorises ?, do kad razgovaramo ne uvazavam tvoja osecanja, zaprepascujem se i od njih stvaram nesto negativno i sramotno.
I gomila drugih primera. Sad koji je njegov konkretan sl, ne znam, ali obicno tako bude.
Ili ako je bas nesiguran u sebe da mu je sve pretnja sa zenom, onda sa sobom da vidi. Ali da ne bude iluzoran i da bude bude svestan ovih mehanizama.
 
Imamo skladan brak solidna primanja ,na skali 9 od 10 .....Do pre godinu dana,žena je počela čudno da se ponaša,non stop na telefonu kad prodjem.sklanja telefon,kad pitam sa kim se dopisujes kaze mama drugarica itd....I onda stavim je pod prismotru😀.Neki unutrašnji glas mi kaže proveri joj torbicu,iako nisam od tih tipova!gle čuda u torbici u nekom tajnom dzepu privezak sa imenom moje zene i drugo muško ime koje nema u familiji.Ništa nisam uspeo da saznam dali me vara.Hajmo forumaši vaša mišljenja.Pozdrav
Мазни јој телефон на кратко, ако можеш, и однеси у детективску агенцију да уграде прислушкивач. Теби звони мобилни кад њу неко позове и слушаш шта она прича. Нешто сам читао о томе али не знам да ли добро преносим. Или постави прислушкивач и тајну камерицу у стан где живите па кад остане сама то ће је открити, ако те вара. Можеш и у ауто који вози. На крају јој запрети разводом ако не жели на полиграфу да ти одговори на питања у детект. агенцији.
 
Ако си стварно неки детектив, инспектор, односно пандур, жалим оне којима ти будеш радио увиђај. Па макар било и чукање од позади код знака стоп.

Bože sačuvaj da sam išta od toga, mnogo više.

No, kaži mi šta te tačno trigerovalo ovde da odjednom dobiješ taj stav? M?
 
Listingu ti pristupaš? I znaš sve brojeve sa kojima je komunicirala ? I opet sumnjaš? I čekaš je s posla ,na posao? Iskreno da ti kažem, kad mi mene neko tako ponižavao iliti proveravao iz inata bih našla tipa.

Са љубавницима се комуницира кроз вајбер, ПП на Крсти, вацап, месинџер, скајп, а не зову се телефоном (чак и ако су обележени под Милица - ноктићи), а то се на листингу не види.
 
Imamo skladan brak solidna primanja ,na skali 9 od 10 .....Do pre godinu dana,žena je počela čudno da se ponaša,non stop na telefonu kad prodjem.sklanja telefon,kad pitam sa kim se dopisujes kaze mama drugarica itd....I onda stavim je pod prismotru😀.Neki unutrašnji glas mi kaže proveri joj torbicu,iako nisam od tih tipova!gle čuda u torbici u nekom tajnom dzepu privezak sa imenom moje zene i drugo muško ime koje nema u familiji.Ništa nisam uspeo da saznam dali me vara.Hajmo forumaši vaša mišljenja.Pozdrav
Imaš tri opcije :
1. Vozi auto na tehnički pregled
2. Uradite uporedni horoskop
3. Napiši joj pesmu * Privezak si bila moj*
Posmatraj reakcije, pa javi.
 
Са љубавницима се комуницира кроз вајбер, ПП на Крсти, вацап, месинџер, скајп, а не зову се телефоном (чак и ако су обележени под Милица - ноктићи), а то се на листингу не види.
Šta ti je iskustvo, cccc :mrgreen: ok, znam kome da se obratim za ljubavničke finese, ako poludim pod stare dane :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top