Žena išla na 6 dejtova nedeljno da bi uštedela na hrani. Nije kupovala namirnice 2 godine

Nije padalo nista osim sto je imaginarna kineskinja isla na imaginarne vecere sa usamljenim imaginarnim partnerima a sve zato da bi mi poluimaginarni imali o cemu da caskamo i svadjamo se...
To navodno rade neimaginarne Amerikanke. A slazem se da je ova Kineskinja imaginarna. Cista zapadnjacka propaganda.

Ja se samo pitam zasto mora da se jede na tim "dejtovima". Kakva je to zena koja hoce da jede na "dejtu" a nije tasmanijski djavo?
 
Jel to neki poslednji vapaj u tebi moderne zene u potrebi za muskarcem zastitnikom?
Ono, ne moras shjekiru al barem iznesi pauka-boujim se.
Ne znam odakle potice, ali ja to ne mogu. Stvarno se uplasim.
I taj veliki strah od zmija koji imam ne mogu da objasnim. Ne mogu ni na tv-u da ih vidim, a da se ne najezim i okrenem glavu.

A ne reagujem tako na zivotinje koje su mozda jos opasnije. Lavovi, medvedi i sl.
Ko zna odakle to potice.
 
Ne znam odakle potice, ali ja to ne mogu. Stvarno se uplasim.
I taj veliki strah od zmija koji imam ne mogu da objasnim. Ne mogu ni na tv-u da ih vidim, a da se ne najezim i okrenem glavu.

A ne reagujem tako na zivotinje koje su mozda jos opasnije. Lavovi, medvedi i sl.
Ko zna odakle to potice.
To je iskonski strah. Puno vise se, davno, nastradalo od otrovnih insekata, gmizavaca nego od medveda i lavova. Jer ono, spavaju i samo se uvuce, ugmize chiku chiku i cvrc.
Zato i drugaciju reakciju izazivaju kod covekovog mozga. Refleksi. Dok velike zveri zapravo ukoce coveka. To je takodje mehanizam, jer mozak u tim okolnostima smiri telo i diskonektuje ga od tela. Samim time bol od komadanja je manji. Na pr antilope kad ih pogledas su mirne kad ih lav komada. Adrenalin.
Predlazem ti, ako je bas fobija, da ima stap u kuci.
 
Baš gledam, stvarno se lijepo utovila.
Nije kao ove današnje uniformirane, duguljaste, sprčene prasice zbog kojih je cijena čvaraka skočila u nebo, već onako lijepo okrugla, kao što su bile prije, recimo mangulica ili fajferica.

🥰
Zdravo popunjena. Tako kod nas to zovu.
 
Dejting biznis plan radi uštede para za kupovinu namirnica, hrane itd.
Šta mislite da li je nemoralno ili šašavo ovo što je uradila?

S obzirom na tražnju i broj momaka koji ne mogu da nađu devojku i koji su je i izvodili sve te godine možda se i jeftino prodala.
Možda bi mogla da naplaćuje usluge dejtinga bez seksa ofc itd, dakle samo druženje i večere po restoranima.
Nešto ko u onim noćnim barovima gde hostese moraju da piju piće sa mušterijama i zabavljaju ih dok oni naručuju skupa pića itd.

Šta mislite o ovakvom biznis planu?:ceka:

Pogledajte prilog 1514350

Домаћица!
 
Prava zena za Napokona. :zplez:


:prpa:
napokoneu,šta ima da se jedeuuuu :rotf:
china girl GIF
 

Back
Top