Zena se menja na momente

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je kad se žena menja na momente.
Kad se menja za stalno napraviš eksperiment Obrnuta kafa - ako pije gorku - slatku naprimer. I upitaš:
* Nije li ti dobra ova kafa što je piješ stalno? *
Značajno je pogledaš , podigneš brk ili obrvu( šta imaš pd toga) i posmatraš. U pozadini već neko radi uporedni horoskop.
 
pa čekaj šta sad to znači ako te vuče za nos? jel to kara

I to sto se ti tako osecas je legitimno. Ako ona to ne primecuje i u zatamljenim cvikerima tamo cavrlja i sifruje ili je bezobrazna pa nece da otvori taj razgovor koji visi s tobom - a ako ti pokrenes dodje do svadje gde se ti po duznosti muskoj izvinjavas ili je debil da ni ne primecuje kako se osecas. U oba slucaja ko ye yebe. Trazi svoju srecu ako je nema kod nje. A ona, ybga, nek zivi svoj zivot.
A obicno to ovako bude:
Ako ljubomorises prso, ako pokrenes razgovor - ide u krug, ako ne ljubomorises onda ti nije

pojačane potrebe 🤣

nisu to pojačane potrebe, već više dupeta veća sreća i radost 🤣

pojačane potrebe 🤣

nisu to pojačane potrebe, već više dupeta veća sreća i radost

Listingu ti pristupaš? I znaš sve brojeve sa kojima je komunicirala ? I opet sumnjaš? I čekaš je s posla ,na posao? Iskreno da ti kažem, kad bi mene neko tako ponižavao iliti proveravao iz inata bih našla tipa.
Necekam je sa posla i na posao jer radimo u istoj firmi,a ima i ona moj listing isto.Pozdrav
 
Sad koji je njegov konkretan sl, ne znam

Ово је његов конкретан случај:

I da se nadovežem na temu ipak se na kraju otkrilo odakle privezak sa tudjim imenom u tasni,dete je na vasaru kupovalo ukrase priveske sa raznim imenima od koje sam neke nasao i u svojim dzepovima .Ispalo.je bolje nego što se mislilo.Nastavlja se dalje bez sumnje jer je otklonjena.Hvala svima na odgovorima i podrškama👍
 
P pazi malo sado mazo. Kao aj da se igramo henki penki, zavezes je i doneses stari telefon na motanje i zice, spoijis ispred nje i krenes da motas.
"Kazhes...bila si u biblioteci juce?" "I kako ti se svidela projekcija?"
Disklejmer - zahebavam se za ove preozibljne i pakosne.
 
Listingu ti pristupaš? I znaš sve brojeve sa kojima je komunicirala ? I opet sumnjaš? I čekaš je s posla ,na posao? Iskreno da ti kažem, kad bi mene neko tako ponižavao iliti proveravao iz inata bih našla tipa.
Ово троловање иако је троловање није добро.

@odisej1 друже дај неког да нађемо да прегледа телефон и тебе?

И за троловање је превише
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top