Žena i pivo - kako reagujete?

ako žena poseduje sve te karakteristike koje si naveo, jedna cigareta je neće učiniti manje ženstvenom, ali razumem, ovo je balkan
Нема то везе са Балканом, нити ја себе сматрам "балканцем".

Има везе са тим што мени смрде цигарете, што не волим пушачка кола, пушачке станове и све што пушење доноси. Пушачки глас, задах,...

Самим тим не волим жене које пуше, односно не желим да будем више са њима. Раније сам могао, више не.

Исто тако не желим да будем са женом која пије. Био сам у њиховом друштву милион пута на разним местима, путовао, излазио, долазио кући, водио кроз град и даље.

Као што сам ти већ рекао, а и другима, ја овде углавном причам на основу личног искуства, а не зато што ми је неко рекао да то тако треба или јесте.
 
Vi ste jači, izdržljiviji, bolje podnosite.
Bar bi trebalo, ali i to se možda promenilo.
Napit' ženu i izvrnuti je na cirkus je vrlo lako. Što su mojoj ekipi gazde svih kafića slali ture i ture besplatno?
Da bismo postale nekakve prostitutke, a mi ono-hardcore Nietzsche skockan kao Jelena Karleuša!
Nijeto baš tako lako.Devojke i žene su samo ljudi sa manje mišićne mase od muškaraca i to je cela razlika.Sve ostalo je isto ...sad ako neka ne zna koliko može da podnese nek skrene pažnju društvu sa kojim je da vode računa o njoj i sve uglavnom bude ok.

A I odacu ti tajnu,devojke obično dobijaju pića na račun kuće da se zadrže duže i onda se i momci zadrže duže....možda ih i caste ..još ako se opuste pa igraju eto ti i gomile momaka uz njih....čista računica za dobar biznis.Teško da je neko hteo da vas prostitucije odmah
 
Nijeto baš tako lako.Devojke i žene su samo ljudi sa manje mišićne mase od muškaraca i to je cela razlika.Sve ostalo je isto ...sad ako neka ne zna koliko može da podnese nek skrene pažnju društvu sa kojim je da vode računa o njoj i sve uglavnom bude ok.

A I odacu ti tajnu,devojke obično dobijaju pića na račun kuće da se zadrže duže i onda se i momci zadrže duže....možda ih i caste ..još ako se opuste pa igraju eto ti i gomile momaka uz njih....čista računica za dobar biznis.Teško da je neko hteo da vas prostitucije odmah
Jesi mozda izlazio 15 godina po klubovima i isto toliko radio u njima?pa tesko,nista nisi u pravu
 
Нема то везе са Балканом, нити ја себе сматрам "балканцем".

Има везе са тим што мени смрде цигарете, што не волим пушачка кола, пушачке станове и све што пушење доноси. Пушачки глас, задах,...

Самим тим не волим жене које пуше, односно не желим да будем више са њима. Раније сам могао, више не.

Исто тако не желим да будем са женом која пије. Био сам у њиховом друштву милион пута на разним местима, путовао, излазио, долазио кући, водио кроз град и даље.

Као што сам ти већ рекао, а и другима, ја овде углавном причам на основу личног искуства, а не зато што ми је неко рекао да то тако треба или јесте.
to je druga stvar što tebi smetaju cigarete i miris, tvoja stvar
ja samo komentarišem da ženstvenost nema veze sa cigaretama, vrstom pića nego sa ženom i njenim ponašanjem
 
I ne,nemojte sad da mi pričate da ne znam šta pricam,imao sam iskustva godinama sa dadiljanjem jedne cure koja nije imala pojma gde joj je granica...ali možda su se vremena promenila,možda su sad mladi sebičniji i manje brinu o svom društvu
 
Zavisnost na alkohol se ne razvija tako brzo, treba dosta veca kolicina i dosta duzi vremenski period za to.

Vidim da si imala jako lose iskustvo sa tim ali ako pijes umereno nece ti nista biti zbog toga. Ne delujuje alkohol na sve isto a imas i nealkoholna piva, izgleda kao pivo, ukus je slican ali ti nije nista posle 1 ili 2 case ;)
Pijem ponekad, jer to je Đavo, nema doktora, ali ne više ne na javnim mestima i samo od vikenda do vikenda. Često ne mogu da iščekam, ali-"Životinjo, stani, veća sam JA zverka od tebe!", ja sam Bogovo dete koje se prosto zaigralo.
Nedeljno uživam u alkoholu. Jednom u nedelju dana, pa spavam do podne. Grozna sam!
Ma, briga me jer su grozni mnogi, ali se uopšte ne deranžiraju.
 
Misliš da imaš kontrolu, ali vrag je jači, nije uzalud knez ovog sveta. Doćiće neko ko će reći: "Ma, hajmo još po jedno!" i pristaćeš.
Pa, sledeći put još po jedno, pa još po dva. To je prosto i jednostavno veliko i čisto zlo. Što ne bi popila pomorandžu koju si sama iscedila?
Šta je lepo u alkoholu? Zabavnije se osećaš? Onda budi prosto zabavnija, čitaj, gledaj, slušaj.
Ako neko ima lošu kontrolu nad svojim impulsima i slab karakter, ne bi trebalo da pije, ali u opštem slučaju je obična predrasuda. Jeste, od jednog piva će me nagovoriti na još jedno pa na još jedno i na kraju silovati.
Oh, lord..
 
Ako neko ima lošu kontrolu nad svojim impulsima i slab karakter, ne bi trebalo da pije, ali u opštem slučaju je obična predrasuda. Jeste, od jednog piva će me nagovoriti na još jedno pa na još jedno i na kraju silovati.
Oh, lord..
U vezi mene je astro-kutak ispravan. Ribe-Blizanci, nemaš pojma za šta da ih uhvatiš.
To pojma nema, ali je zanimljivo.
Niko ni za šta nema da me uhvati, čak ni moja životna ljubav.
Nije bilo da ja njega ne umem da prizemljim i savladam. Volela sam ga uvek slobodnog kao i samu sebe.
 
Nisam se napila, ali i dalje navijam da se alkohol ne konzumira.
Neću ni da se sećam kako je izgledao... nešto kao ovo:
1715542379897.png

Ne znam, prosto mu bilo, ali me je namučio kao niko. Neće niko više, to sam se zarekla. Lepih ljudi ima, i sama sam jedna od njih, ali... neće me preći dva puta. To je bilo strašno, zaljubljenost za izgibiju i neuzvraćeno.
 
Nisam se napila, ali i dalje navijam da se alkohol ne konzumira.
Neću ni da se sećam kako je izgledao... nešto kao ovo:

Ne znam, prosto mu bilo, ali me je namučio kao niko. Neće niko više, to sam se zarekla. Lepih ljudi ima, i sama sam jedna od njih, ali... neće me preći dva puta. To je bilo strašno, zaljubljenost za izgibiju i neuzvraćeno.
Ja naso 2 top vina u mere marketu, dusa monaha ludilo , navuces se posle jedne flase,evo dovrsavam jednu i raznisljam po jos par da odem
 
Materin pokojni ujak je imao kamen u bubregu i onda ga je prijatelj savjetovao kako najbolje napraviti tzv. vodeni udar.
Ohladiti gajbu, sjesti u traktorsku prikolicu i ispijati dok drugi vozi traktor po što je moguće neravnijem makadamu.

:rotf:
Nećeš verovati, ali jedan stari dr,kada sam otišla na hitnu zbog bolova, isto mi je rekao :snajka, sedi na traktor, a pre toga popij neko pivo :rotf::rotf:
 
Nisam se napila, ali i dalje navijam da se alkohol ne konzumira.
Neću ni da se sećam kako je izgledao... nešto kao ovo:
Pogledajte prilog 1546571
Ne znam, prosto mu bilo, ali me je namučio kao niko. Neće niko više, to sam se zarekla. Lepih ljudi ima, i sama sam jedna od njih, ali... neće me preći dva puta. To je bilo strašno, zaljubljenost za izgibiju i neuzvraćeno.
sve je do karaktera
 

Back
Top