Žena i pivo - kako reagujete?

Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Super je to
 
E dok nisam došla na forum, nisam znala da su nam muškarci ovoliko ugroženi, zloupotrebljeni i diskrimisani, kao da sam sletela na drugu planetu :mrgreen: gde bre ja to živim, šta sam to propustila ovde u provniciji :mrgreen:

Ето, ми из мегалополиса побегосмо у шуму и село ...у илегали смо и спремамо се на устанак док ви провинцијалке право на Андрићев венац у штрајк.

Али, частим те пивчугом...:pivce:
 
Ето, ми из мегалополиса побегосмо у шуму и село ...у илегали смо и спремамо се на устанак док ви провинцијалке право на Андрићев венац у штрајк.

Али, частим те пивчугом...:pivce:
Mi provinicjalke opet u štrajk, usred megapolisa, gde ste vi muškarčine :P
 
tako pocinje, prvo pivcuga, pa onda ne vadi cigaru iz usta-onu najsmrdljiviju, pa se ugoji, pa ne depilira, pa oblaci ko sofercina...i jedne vece legnes u krevet a ona te u po noci peguje nekim kurolomcem od 30 santima sa komentom na usi gde sikce, saces da vidis fuqso kako je kad mi ebemo :lol:

e tog kad se setim...kud pomenuse pivo, sad necu moci da spavam mirno ko devica :sad2:
 

Back
Top