Žena i pivo - kako reagujete?

Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Dok ne sjedi pred supermarketom na gajbi, OK je.
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće

Zavisi kako izgleda zena :andjeo:

Sad bez zezanja, uz pivo sam imao prvu društvenu interakciju sa ženama van škole. To mi je vremenom postalo normalno tako da tu ne vidim nista cudno, više me iznenadi kada kaže da ne pije alkohol.
 
Hennesy, if you please. Ali je boca 4678,37. Pa pijem pivo. Kao i ostali radni ljudi i građani.
Probao sam jedan od ta četiri najpoznatija cognaca (ne sjećam se više točno koji), ali samo osnovnu, v.s. verziju.
Zacrtao sam si jednom kupiti Hennesy XO kada budem pri parama, čisto da mogu reći da sam probao.
Inače je i taj obični V.S. bio dobar, samo što je cijena...
Od whiskyja najviše volim Black Label, Ballantines 12-ica ga prati u korak, tek se malo manje osjeti po dimu, Chivas mi bezveze (što bi se reklo - "ne ujeda"), dok od whiskeya ne volim ništa (probao samo Jack D. i Jim B., ne kažem da je nekvalitetno, ali što dalje od mene).
Vino volim samo plavce, talijanske i španjolske primitivo sorte.
Pivo manje više svejedno koje, dok god je neki normalan lager.
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Pazi se ti tog piva. Samo sa familijom ili prijateljima od poverenja!
Nemoj se napijati nikad na javnim mestima, kao Boga te molim.
Ružno je i ljudi pamte te scenarije dugo.
Nemoj ni često... nije dobro.
Pila sam krigle sa dobrim prijateljem i anđelom, ali se desilo i da je neko pokušao seksualno da me napastvuje posle limenke-dve.
Ima Boga, ali sam naučila svoju lekciju.
Ne zezajte se sa alkoholom, to je droga kao i svaka druga. Komercijalna je, i time najopasnija!
U Srbiji i deca mogu da kupuju alkohol bez problema. Današnja Srbija je stvarno ruglo sebe.
 
Kako reagujete kad vidite ženu sa pivom u ruci ? Juče sam sedela sa drugaricom, njenim dečkom i tu nam se pridružilo neko njegovo društvo. . Bilo mi je jako smešno kad se potegnula ova tema nakon što sam ja otvorila limenku piva, bila sam isprozivqna kao i čitav ženski rod što pijem pivo 😂 kao da sam ne znam ni ja šta uradila ! A to je jedino alkoholno piće koje volim znači ili pivo ili voda
Pa da čujem, šta mislite forumaši, čemu predrasude, kad je to samo piće
Nema ništa loše u tome ako žena ne pretera, isti slučaj kao i sa muškarcima. Aj živeli! :)
 
Pazi se ti tog piva. Samo sa familijom ili prijateljima od poverenja!
Nemoj se napijati nikad na javnim mestima, kao Boga te molim.
Ružno je i ljudi pamte te scenarije dugo.
Nemoj ni često... nije dobro.
Pila sam krigle sa dobrim prijateljem i anđelom, ali se desilo i da je neko pokušao seksualno da me napastvuje posle limenke-dve.
Ima Boga, ali sam naučila svoju lekciju.
Ne zezajte se sa alkoholom, to je droga kao i svaka druga. Komercijalna je, i time najopasnija!
U Srbiji i deca mogu da kupuju alkohol bez problema. Srbija je stvarno ruglo sebe.
naravno
ne napijam se nikad, ne želim ni da pomišljam na to, čim me malo uhvati stanem
 

Back
Top