Zemunska gimnazija

oZZy*[^];10669273:
Ко је уписао сад прву годину,предабаћу му ја Српски Језик,тако да почните да читате књиге,прву књигу коју ћемо анализирати је Хари Потер и Дворана Смрти,одмах за њом долазе дела Исидоре Бјелице,њена збирка песама...тако да припремите се,имате времена..Поздрав

mislim... znam da cu sad zvucati kao idiot, ali... zar nije Dvorana Tajni? :D
 
100%....
Prvo nam je javila jdna drugarica...Njena mama je profesorka...Ali sam juce otisla do skole da se upisem...I tad sam pitala kad krecemo i ovi iz sekretarijata su mi rekli sigurno ne pre 15. septembra...ali jos ne znaju kad tacno... :))
 
dajte ljudi to je debilno!!!!!!! msm kako cemo mi znati kad da dodjemo u skolu?? znaci odesh prvog, ispalis se pa opet dodjes petnaestog pa se opet ispalis ako skola nije zavrsena....pa onda do nove godine idemo subotom....bezveze....
 
prvo, primecujem dosta negativne energije ovde..hajde da se svi malo opustimo ;) :cool:
jelena, profesori se stalno menjaju, cak i smene menjaju (koliko god to zvucalo neverovatno.) :neutral:

vidim i ja sad na sajtu :) pa dobro, 10 subota manje vise :whistling:
 
Pa, da li znate ko predaje prirodnom smeru? Da li ima nekog na forumu ko je owe godine zawršio ZG? TI PROFESORI ME ČEKAJU ILI GREŠIM????:rtfm::rtfm::rtfm:
samo da pitam cemu sve ovo?mislim stvarno sto kaze tix dosta negativne energije ovde ima.......... o Boze :confused:


@ inace meni savrseno odgovara jos 15 dana raspusta,i onda sta stisnemo se za tih 10 subota,pa necemo crci......:mrgreen:
idemo na aduuuuu dok drugi idu u skolu..... :mrgreen:
 
HEY, ja sam owe godine upisala NAŠU DRAGU ZEMUNJARU... Prirodni smer... Poželite mi dobrodošlicu!!! Ko će mi predavati?

Dajte sta ste se okomili na devojku, samo hocce da zna malo vise o profesorima...:)
evo ja cu ti ispricati o onima koje znam :) :
Prirodni si, pa da pocnemo sa matom xP
Meni predaje Avdulaj, covek je lik !!..Ne daje teske zadatke na kontrolnim i pismenim...uglavnom sve isto sto vezbate na casu...Dobro objasnjava...(ako ti bude predavao, obavezno sve pisi-zadatak do zadatka) meni se vise puta desilo da dobijem iste zadatke kao iz sveske...FIziku-Slavica...Zena je ok, ne trazi puno..daje lake vezbe ..Jedino sto ti nista nece biti jasno kad bude objasnjavala xDDD...ja sam se ubijala kod kuce tumacenjem njenog predavanja ^^ :)...Tu je i Radjenovicka iz fizike... nije mi predavala, al kazu da je smrt ^^ :)
Hemiju Ceca...Zena je NAJ...Trazi dosta, ali i jako dobro objasni...imam 5 i to lako ...doduse, razredna mi je..ali to ne menja puno, barem ne kod nje :)
Biologiju Sargarepica, ona trazi bas malo...ni ne koristimo knjigu...sve sto zapises u svesci, to izblebetas i dobijes 5... kontrolni ne postoje, samo na kraju tromesecja i polugodista rade oni koji se nisu javili da odgovaraju...Srpski-Nada...kod nje je najbitniji rad na casu, (nebitno da li je gramatika ili knjizevnost)...ja nisam imala ni ocene za 5..al sam se javljala kao nenormalna na casovima i ona mi na kraju zakljuci 5 :)
informatika-Vukica..zena je pogubljena..ali SKROZ...ona ne zna sta se desava na casu...mi ceo cas visimo na fejsbuku ili na nekim kvizovima -cak nas i nekad pusti...kada treba da pita, mi odvalimo da imamo neki kontrolni ili pismeni i ona tako odlaze i odlaze i na kraju nas ne pita...xD...Drugoj grupi predaje Tamara..cula sam da trazi dosta...dosta se i zapisuje i stalno daje neke kontrone vezbe...istorija-Danica...moras da budes spremna za svaki, ali za SVAKI cas...non stop ppita i upisuje u onu njenu prokletu svesku...kad na kraju zakljucuje...prozove ime i kaze: "Ahaaa..ti kod mene,pored dnevnika (u kome imas npr 4.3.3) imas 1, 1, 1, 1, 2 MINUS, 1..itd)...haahaha lik je..dobro, to i nije toliko smesno...xDDDD...uostalom videces ako ti bude predavala ^^
Geos-Mladja... no comment...tog coveka nmg da provalim :dontunderstand:...jedan cas je raspolozen, daje neke pluseve i petice za aktivnost, drugi cas lupi kontrolni nekoliko oblasti...al na kraju ispoklanja samo tako ^^
likovno mi je predavala Zorana (valjda se tako zove xD), sada ce Klacar.....Kod Zorane i nije tako teesko...na crtezima dobijas uvek 5..kako god da nacrtas samo da se iole provaljuje sta je ..xD..na odgovaranjima i nije tako tesko..Za Klacara nznm..cula sam je kod njega teko imati 5 ...
Muziko-Sanja...LIKUSAAa...mnogo dobra zenaaa..ima najjace odvale..kad te pogleda onako..i podigne obrvu i odvali nestoooo...umres ! xD
sta jos nisam rekla.aaaa daaaa... PRVA GODINA-LATINSKI..ahahahaha...msm da si do sada cula price o latinki..xDDD..ne bih da ponavljam..imas na prvim stranicama ovog foruma...najbitnije-kada te gleda SMESKAJ se i pravi se da je smesno sta god da kaze ,a ona se smeje.:hahaha: .... kad se setim...oOMG..kako je bilo funnn...latinski imas samo jednu godinu...pokusaj da prezivis xDDDD,,,Engleski mi je predavala Marelja...zena je bas OK... tacno znas sta trazi..kada ce da te pita, sta ces imati na kontrolnom , pismenom ili na diktatu...stroga jeste, ali bar dobro naucis ... ja ucim nemacki, predavala mi je Irena..kod nje je bleja :)... sad ce Sanja...za nju apsolutno nznm kakva je ...meni su srecom zapali dobri profesori...tako da sam na kraju izgurala odlican uspeh... mada, kakav god da je profesor, samo da si aktivna i da te zapamte (po dobrom naravno) i na konju si ;) ako sam nesto zaboravila ti reci..i ako te nesto zanima pitaj..:bye:
 
Dajte sta ste se okomili na devojku, samo hocce da zna malo vise o profesorima...:)
evo ja cu ti ispricati o onima koje znam :) :
Prirodni si, pa da pocnemo sa matom xP
Meni predaje Avdulaj, covek je lik !!..Ne daje teske zadatke na kontrolnim i pismenim...uglavnom sve isto sto vezbate na casu...Dobro objasnjava...(ako ti bude predavao, obavezno sve pisi-zadatak do zadatka) meni se vise puta desilo da dobijem iste zadatke kao iz sveske...FIziku-Slavica...Zena je ok, ne trazi puno..daje lake vezbe ..Jedino sto ti nista nece biti jasno kad bude objasnjavala xDDD...ja sam se ubijala kod kuce tumacenjem njenog predavanja ^^ :)...Tu je i Radjenovicka iz fizike... nije mi predavala, al kazu da je smrt ^^ :)
Hemiju Ceca...Zena je NAJ...Trazi dosta, ali i jako dobro objasni...imam 5 i to lako ...doduse, razredna mi je..ali to ne menja puno, barem ne kod nje :)
Biologiju Sargarepica, ona trazi bas malo...ni ne koristimo knjigu...sve sto zapises u svesci, to izblebetas i dobijes 5... kontrolni ne postoje, samo na kraju tromesecja i polugodista rade oni koji se nisu javili da odgovaraju...Srpski-Nada...kod nje je najbitniji rad na casu, (nebitno da li je gramatika ili knjizevnost)...ja nisam imala ni ocene za 5..al sam se javljala kao nenormalna na casovima i ona mi na kraju zakljuci 5 :)
informatika-Vukica..zena je pogubljena..ali SKROZ...ona ne zna sta se desava na casu...mi ceo cas visimo na fejsbuku ili na nekim kvizovima -cak nas i nekad pusti...kada treba da pita, mi odvalimo da imamo neki kontrolni ili pismeni i ona tako odlaze i odlaze i na kraju nas ne pita...xD...Drugoj grupi predaje Tamara..cula sam da trazi dosta...dosta se i zapisuje i stalno daje neke kontrone vezbe...istorija-Danica...moras da budes spremna za svaki, ali za SVAKI cas...non stop ppita i upisuje u onu njenu prokletu svesku...kad na kraju zakljucuje...prozove ime i kaze: "Ahaaa..ti kod mene,pored dnevnika (u kome imas npr 4.3.3) imas 1, 1, 1, 1, 2 MINUS, 1..itd)...haahaha lik je..dobro, to i nije toliko smesno...xDDDD...uostalom videces ako ti bude predavala ^^
Geos-Mladja... no comment...tog coveka nmg da provalim :dontunderstand:...jedan cas je raspolozen, daje neke pluseve i petice za aktivnost, drugi cas lupi kontrolni nekoliko oblasti...al na kraju ispoklanja samo tako ^^
likovno mi je predavala Zorana (valjda se tako zove xD), sada ce Klacar.....Kod Zorane i nije tako teesko...na crtezima dobijas uvek 5..kako god da nacrtas samo da se iole provaljuje sta je ..xD..na odgovaranjima i nije tako tesko..Za Klacara nznm..cula sam je kod njega teko imati 5 ...
Muziko-Sanja...LIKUSAAa...mnogo dobra zenaaa..ima najjace odvale..kad te pogleda onako..i podigne obrvu i odvali nestoooo...umres ! xD
sta jos nisam rekla.aaaa daaaa... PRVA GODINA-LATINSKI..ahahahaha...msm da si do sada cula price o latinki..xDDD..ne bih da ponavljam..imas na prvim stranicama ovog foruma...najbitnije-kada te gleda SMESKAJ se i pravi se da je smesno sta god da kaze ,a ona se smeje.:hahaha: .... kad se setim...oOMG..kako je bilo funnn...latinski imas samo jednu godinu...pokusaj da prezivis xDDDD,,,Engleski mi je predavala Marelja...zena je bas OK... tacno znas sta trazi..kada ce da te pita, sta ces imati na kontrolnom , pismenom ili na diktatu...stroga jeste, ali bar dobro naucis ... ja ucim nemacki, predavala mi je Irena..kod nje je bleja :)... sad ce Sanja...za nju apsolutno nznm kakva je ...meni su srecom zapali dobri profesori...tako da sam na kraju izgurala odlican uspeh... mada, kakav god da je profesor, samo da si aktivna i da te zapamte (po dobrom naravno) i na konju si ;) ako sam nesto zaboravila ti reci..i ako te nesto zanima pitaj..:bye:

HWALA PUNOOOOOO... :)))))) :D Znači... swe u swemu čepljenje i aktivnost na času... Ja ću sigurno imati problema sa engleskim... u osnovnoj sam imala nastavnicu koja je na časovima lakirala nokte, mazala kreme... i odwaljiwala se od smeha kada su joj owi moroni iz mog razreda pewali... pukli smo swi zajedno...NIŠTA NISMO NAUČILI... POZZZZZZZZ za tebe...;)
 
Poslednja izmena:
samo da pitam cemu sve ovo?mislim stvarno sto kaze tix dosta negativne energije ovde ima.......... o Boze :confused:


@ inace meni savrseno odgovara jos 15 dana raspusta,i onda sta stisnemo se za tih 10 subota,pa necemo crci......:mrgreen:
idemo na aduuuuu dok drugi idu u skolu..... :mrgreen:

JA IDEM IZ RENOVIRANJA U RENOVIRANJE... Meni se prošle godine renowirala osnovna šk.. I MI SMO BILI HAPPY zbog produženog raspusta... swe je bilo extra... Potpuno isti slučaj... TRBALI SMO DA ODRADIMO JOŠ 15 SUBOTA... Ali su se posle setili boljeg rešenja, pa su nam dwe nedelje oduzeli od zimskog raspusta... + smo imali 5 radnih subota... Najgore je bilo nama osmacima... ipak smo se mi pripremali za prijemni... Nismo imali wremena ni za šta...Kada su neki nastavnici predložili da subotama nemamo fizičko, muzičko i likovno (kome šta zapadne), nastawnici pomenutih predmeta su poludeli... ZAŠTO SE NJIHOWI PREDMETI TAKO OMALOVAŽAVAJU... i swe je palo u wodu... + su nas još više maltretirali, misleći da je to bila naša ideja...Goru šk godinu ne pamtim... Skratili su nam život... ja ne znam da li su waši profani tako fleksibilni... :think: sami procenite... pa mi jawite... ok? OWO NIJE PESIMIZAM... WEĆ MI JE MALO DOSTA TRKE I FRKE..:confused:
 
Poslednja izmena:
prvo, primecujem dosta negativne energije ovde..hajde da se svi malo opustimo ;) :cool:
jelena, profesori se stalno menjaju, cak i smene menjaju (koliko god to zvucalo neverovatno.) :neutral:

vidim i ja sad na sajtu :) pa dobro, 10 subota manje vise :whistling:

HWALA na informaciji... Imaš GORE objašnjenje... NADAM SE DA ĆE SWE BITI TAKO OPUŠTENO KAKO KAŽEŠ... Mada, sumnjam... Čujem da i wi imate zeznute profane... slažem se da treba da se opustimo i maximalno iskoristimo 0wih 15 dana... A POSLE KO KAKO SHWATI TU FRKUUUU i negativnu energiju ...
 
Poslednja izmena:
.Tu je i Radjenovicka iz fizike... nije mi predavala, al kazu da je smrt ^^ :)
Hemiju Ceca...Zena je NAJ...Trazi dosta, ali i jako dobro objasni...imam 5 i to lako ...doduse, razredna mi je..ali to ne menja puno, barem ne kod nje :)
istorija-Danica...moras da budes spremna za svaki, ali za SVAKI cas...non stop ppita i upisuje u onu njenu prokletu svesku...kad na kraju zakljucuje...prozove ime i kaze: "Ahaaa..ti kod mene,pored dnevnika (u kome imas npr 4.3.3) imas 1, 1, 1, 1, 2 MINUS, 1..itd)...haahaha lik je..dobro, to i nije toliko smesno...xDDDD...uostalom videces ako ti bude predavala ^^
e'o ovako....idemoo Cecoo........jedna od najboljih profesorki provereno 1000000000%
Radjenovicka,ubije te pogledom i jeste stroza (bar tako ona kaze) ali mi smo je na kraju godine molili da nam bude i sledece ali nece biti.......znaci zena je car,toliko smo se smejali njenim komentarima i tako tome....i naravno sladoledu od karamele.....super je,na kontrolnima uvek kaze koje su oblasti (zadaci samo budu) i uvek da iste ili slicne zadatke....dalje....Danica...ja ne znam za vas,ali ona je meni strasno gotivna,jedino sto bi malo mogla bolje da objasnjava posto je svaka druga rec mmmm,ovaj....aaa....itd.....ali je u principu super,i to sto Tarja kaze u svesku (crna svescica (notes) malih dimenzija,al' debela k'o i sam pakao...u njoj,apsolutno sve,ovaj dan pobegao ne znam/nisam spreman/jedan kec.drugi,treci deseti,i druge ocene.........al' ja sam se uvek izvlacila mozda sam 2 puta odgovarala ........ :mrgreen:
koliko ja znam za Mladju on je super profesor,nama predaje Sanja,ok je........dobra je i sto se tice predavanja i pitanja.......uvek pita usmeno,sem na kraju god kad ne stize bas sve pa onda kao ajde jel hocete kontrolni,ali sve je to lako,ide oblast po oblast nema mesanja i tako toga......
za srpski...verovatno ce ti predavati Bosko,nama je predavao i onda posto se pokazao kao najbolje kvotirani (hahaha) pa su odlucili da od sada uzima prvake,i iskreno on je zaista najbolji profesor,sa njim nam je bila takva bleja,a uvek nesto novo naucis......stalno nam je preporucivao knjige,i donosio pa citao neke odlomke,komentarisao.......jaooo ma extra je,bas ce mi nedostajati njegovi dvocasi......
lZa Klacara nznm..cula sam je kod njega tesko imati 5 ...

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:cepanje::cepanje::cepanje:
vidi optimiste...........hahahahahahahahaha,znas....mozda ako okrenes tu 5 (dobijes 2 naravno) e onda si u pravu........:hahaha::hahaha::hahaha:

to je sve od mene
 

Back
Top