Quantcast

Zemunska gimnazija

mikelo90

Iskusan
Poruka
5.084
nego sad razmisljam malo, koji sam baksuz... odem iz zemunske taman kad odluce da je srede. onda kazem sebi - pa dobro, ajde, bar krecem na faks u oktobru, a ovi u skolu krecu u septembru, kad ono.... vama pomerise skolu... :( salim se, drago mi je, uzivajte dok jos mozete :)

oZZy*[^]

Početnik
Poruka
31
Према статистици радници сваки дан ураде 1 степеник,што је знатно веће од броја степеника урађених дневно у месецу августу,тако да се моле сви ученици да са собом носе ручне мердевине,које можете набавити по најповољнијој цени у "Top Shop",уколико позовете одмах на поклон добијате екстра ларџ мердевине,и све то за само 1500дин...

*BiBi*

Aktivan član
Poruka
1.376
Ma svi cemo doci 15.,pa ako nas vrate kuci do 1. oktobra....a joooj onda....
Eeee kako se zove ona profesorka fizickog,ona sto je kao bila u onoj grupi `90-ih.....?
I jel neko zna kakav je Vladimir Komnenovic,predaje hemiju...?
On ce mojoj sestri biti razredni.....

Elenna*

Obećava
Poruka
60
Ma svi cemo doci 15.,pa ako nas vrate kuci do 1. oktobra....a joooj onda....
Eeee kako se zove ona profesorka fizickog,ona sto je kao bila u onoj grupi `90-ih.....?
I jel neko zna kakav je Vladimir Komnenovic,predaje hemiju...?
On ce mojoj sestri biti razredni.....
Sofija Ivanisevic :D:D:D
Najjaca profesorka ! :super:
Meni predaje :)
Znas onu pesmu: "Baci sve sa sebe.igraj.igraj.sve do jutra.bas te briga sta ce biti sutra..."
Kazu da ona to peva...:)
A i slusala sam jos njenih pesama, tipa:"iiideemoo na moree...svi na kupanjeeee..." :D:D:D
Ima cool glas ^^ :D
Ja msm da su: "Dobar.Los.Zao"...nisam sigurna xP :zper:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.