Zavarivač , traženo zanimanje

garovicdejan

Početnik
Poruka
25
:rtfm: Dobro veče svima , kako ste!?
Ljudi treba mi neki savet, radi se o tome da se ovo moje zanimanje ( zavarivač TIG i MIG sa 14g. iskustva) traži svuda u svetu, a opet kada počnem da popunjavam virtuelnu aplikaciju recimo za Kanadu ispada da treba da budem ustvari magistar zavrivanja sa 100-im stepenom stručne spreme da bih skupio poene , kao da zavarivač završava fakultet a ne samo srednju školu.Interesuje me vaše mišljenje i predlog , ovde stvarno nije više humano da se živi.
POZDRAV I HVALA :dash:
 
Nemoj da te to obesrhrabri ,mislim da su varioci u mnogo boljoj situaciji od medicinskih sestara .Recimo med sestra je akademsko zanimanje vecina sestara ovde od akademskog je mogla da ima samo nekog doktora u nocnoj smeni .
Pa su kao blesave poletele da emigriraju i sve su odbijene sem onih koje su se udale .
Moj predlog za tebe je sledeci tebi treba job offer kada to imas emigracija je laksa .Znaci pucas na privremenu radnu vizu ,koristis Albertu ili neku drugu oblast imaju oni nominovanje po oblastima znaci tastaturu u ruke i krenes .
Onda zavaris par komplikovanih pozicija i posaljes na par adresa koje ti se ucine zanimljivim u Kanadi ,Kanada je zemlja emigranata ne boj se na pet od deset mesta ce te prihvatiti jer to niko ne radi .Ne pisi im majlove niti ih zovi telefonom .
Znam za ovaj fazon od jednog Ukrajinca on je ovako otisao uKanadu
 
:rtfm: Dobro veče svima , kako ste!?
Ljudi treba mi neki savet, radi se o tome da se ovo moje zanimanje ( zavarivač TIG i MIG sa 14g. iskustva) traži svuda u svetu, a opet kada počnem da popunjavam virtuelnu aplikaciju recimo za Kanadu ispada da treba da budem ustvari magistar zavrivanja sa 100-im stepenom stručne spreme da bih skupio poene , kao da zavarivač završava fakultet a ne samo srednju školu.Interesuje me vaše mišljenje i predlog , ovde stvarno nije više humano da se živi.
POZDRAV I HVALA :dash:

Koliko ja znam iz prakse, traže se ljudi koji znaju da odrade posao, nije im potrebno da ti to samo imaš na papiru, oni traže čoveka koji sa malim procentom grešaka može da odradi posao a za tako nešto mora da se ima dobrog iskustva.
 

Back
Top