Зауставимо ово лудило !

Dolaze fanovi iz čitavog sveta u London da bi upisali ime na kući Fredie Mercury-ja, da popiju pivo u "Raginoj glavi" i vide čuveni Pecham......
Zašto bi mi nekome branili da dolazi kod nas i ostavlja novce?

Зато што народ који се не одреди према својој историји не може имати извесну будућност, као што се и може видети данас...
 
[/B]

:ok: Upravo to !

Dolaze fanovi iz čitavog sveta u London da bi upisali ime na kući Fredie Mercury-ja, da popiju pivo u "Raginoj glavi" i vide čuveni Pecham......
Zašto bi mi nekome branili da dolazi kod nas i ostavlja novce?

Umesto što razmišljamo o bilo kakvoj zabrani bolje bi nam bilo da pitamo Djilasa kada će srediti probleme oko kuće Olje Ivanjicki i uvrstiti je kao muzej u turističku atrakciju Grada.
Isto treba uraditi i sa kućom Mome Kapora...;)

Logicno! :ok:

Kuca cveca treba da donosi vise para nego Medjugorje!

Samo da znaju da je iskoriste za dolazak hodocasnika.
 
Ma kakvi!

Ima naroda koji imaju kracu istoriju nego sto smo mi robovali Turcima, pa su najrazvijeniji na svetu...

To su FRAZE.

Наравно, јер они нису морали да се одређују према историји.
Сви остали, који имају историју, и који су направили погрешно одређење, су завршили у ћорсокацима историје...
 
Зато што народ који се не одреди према својој историји не може имати извесну будућност, као што се и може видети данас...

Ne samo to, nego narod koji ne poštuje svoje, ne može očekivati ni da bude poštovan.

Tito po nacionalnosti nije bio Srbin, ali je tu gde jeste- kod nas. Možemo pametno iskoristiti setno sećanje naroda na lepe prošle dane i napraviti biznis od toga.
 
Poslednja izmena:
kad vec siris temu i na sssr, plan globalnog urusavanja istocne evrope je poceo mnogo ranije, ali, nas je zapecacen ustavom iz 1974

Кад се само сетим Ђорђа Мартиновића, лака му црна земља, има тема овде, дође ми да одем да пљунем те ћелаве и седе главе, и да испразним црева на гробу ћопавог.
 
Ne samo to, nego narod koji ne poštuje ne može svoje, očekivati ni da bude poštovan.

Tito po nacionalnosti nije bio Srbin, ali je tu gde jeste- kod nas. Možemo pametno iskoristiti setno sećanje naroda na lepe prošle dane i napraviti biznis od toga.

Ама који бизнис човече, који то народ прави бизнис од националног дигнитета, треба прво отворити случајеве страдања људи за 50 година комунизма, питања дробљења државе и уништавања Срба на КиМ од стране УДБА-е и државе СФРЈ чије су Шиптари били оруђе
 
Ама који бизнис човече, који то народ прави бизнис од националног дигнитета, треба прво отворити случајеве страдања људи за 50 година комунизма, питања дробљења државе и уништавања Срба на КиМ од стране УДБА-е и државе СФРЈ чије су Шиптари били оруђе

Moras citati temu od pocetka, a i druge teme...

Nezgodno je kada postavljas pitanja na koja je vec 1500 x ovde odgovoreno....
 
Ko ti je taj sad???

То је онај косовски несрећник коме су Шиптари набили флашу у утробу кроз чмар, и сломили је унутра, док је ишао на своју њиву. Несрећни човек се пуким случајем довукао до болнице, и кад се схватило шта се десило, третиран је као затвореник, а случај је годинама заташкаван, правда опструирана од највиших државних органа. Чак је објашњавано како се сам набио на флашу, све у интересу братксва и јединства.
Е то је та Титова држава...
Несрећник је умро пре десетак година после десетина операција не дочекавши правду ни одговорност монструма.
 
То је онај косовски несрећник коме су Шиптари набили флашу у утробу кроз чмар, и сломили је унутра, док је ишао на своју њиву. Несрећни човек се пуким случајем довукао до болнице, и кад се схватило шта се десило, третиран је као затвореник, а случај је годинама заташкаван, правда опструирана од највиших државних органа. Чак је објашњавано како се сам набио на флашу, све у интересу братксва и јединства.
Е то је та Титова држава...
Несрећник је умро пре десетак година после десетина операција не дочекавши правду ни одговорност монструма.
Ne boj se prijatelju....mozda se vec rodio Srbin koji ce da namiri tu pravdu.To izgleda,nece moci drugacije.
 
Кад се само сетим Ђорђа Мартиновића, лака му црна земља, има тема овде, дође ми да одем да пљунем те ћелаве и седе главе, и да испразним црева на гробу ћопавог.


Па ево ВЕЋ ЈЕ БИЛО ИСПАДА... погледај... а они неће да се смире док неко стварно не буде побеснео ...




 

Back
Top