Зауставимо ово лудило !

Ja ne kazem da stafeti treba da prisustviju oni koji Tita ne gotive....

(Oni neka i dalje traze Drazin grob )

Ali, onima koji ga postuju treba omoguciti da ga slave....

Pa 80% ljudi koji imaju preko 40 godina u Srbiji jos uvek itekako postuju Tita i njegov lik.

Narocito kada ga uporede sa onima koji su dosli posle njega.
 
Е свашта - ПА ВИ СТЕ ПАДОМ ЗЛОЧИНАЧКОГ КОМУЊАРИЗМА ИЗГУБИЛИ СВЕ - само је питање дана када ће цео тај ваш тзв."ослободилачки покрет" БИТИ ДО ДЕТАЉА РАСКРИНКАН А ВИ У ИСТОРИЈАМА ПОСТАВЉЕНИ НА ОНО МЕСТО КОЈЕ ВАМ И ПРИПАДА а то је место злочинаца и крвника сопственог народа.

Što mešaš partizane i komuniste?
 
Разумем да има људи који га поштују(без икаквог разлога блиског здравој памети), разумем да иду да посете гроб, оставе цвеће, упишу се у књигу утисака - АЛИ ОВО ЈЕ ПРЕВИШЕ... УМИШЉАТИ ДА ЈЕ МРТВАЦ ЖИВ И ИГРАТИ СЕ ШТАФЕТЕ... грозно...

Pa zar ti nije poznata cinjenica da je stafeta isla i posle Titove smrti nekoliko godina?

Sto te sad ovo buni i 'potrise"?:lol:

Inace, ja za to i ne znam, ali ako ima fanatika koji su (jos) zaTita, to je njihovo pravo, meni ne smetaju.

A ti bi mogao da razmislis o razlozima zasto je to tako. Komunizam kuca na vrata...:kafa:
 
Pa zar ti nije poznata cinjenica da je stafeta isla i posle Titove smrti nekoliko godina?

Sto te sad ovo buni i 'potrise"?:lol:

Inace, ja za to i ne znam, ali ako ima fanatika koji su (jos) zaTita, to je njihovo pravo, meni ne smetaju.

A ti bi mogao da razmislis o razlozima zasto je to tako. Komunizam kuca na vrata...:kafa:
Ma ne kuca....cini ti se.Usled ove ekonomske krize i straha koji se ljudima uvukao u kosti,od Zagreba do Skoplja,sve je vise prisecanja vremena kad je Tito ziveo i vladao,kada nije bilo ni pomena od danasnjih problema.Nostalgija,samo jos jedna ljudska osobina i nista vise.
 
Nemam ništa protiv Tita ali mi se gadi kult vođe, bilo da je u pitanju pokojni Tito, pokojni Sloba ili pokojni Đinđić. Pustite ljude da počivaju u miru, čemu razvlačenje njihovog lika i dela, uživljavanje povodom dana rođendana/smrti itd.? :roll:

Isto važi i za Šešelja koji nije pokojnik ali smoriše sa idolopoklonstvom u njegovom odsustvu! Pa nismo u Severnoj Koreji!
Nisu ni svi kultovi isti.
 
Ma ne kuca....cini ti se.Usled ove ekonomske krize i straha koji se ljudima uvukao u kosti,od Zagreba do Skoplja,sve je vise prisecanja vremena kad je Tito ziveo i vladao,kada nije bilo ni pomena od danasnjih problema.

Uvek je problema bilo dete i to MNOGO VECIH nego danas...

Ali, Tito je ZNAO kako da ih resava, a ovi patuljci - pojma nemaju!
 
Kakva divna prilika da propagiramo Srbiju!
Lepo od ovog da se napravi turistička atrakcija, da se uvrsti u turističku ponudu!
Pare da uzmemo!

- Srbiju predstaviti kao naprednu naciju
- Predstaviti srpsku kulturu, jezik i običaje
- Uzeti pare.


:ok: Upravo to !

Dolaze fanovi iz čitavog sveta u London da bi upisali ime na kući Fredie Mercury-ja, da popiju pivo u "Raginoj glavi" i vide čuveni Pecham......
Zašto bi mi nekome branili da dolazi kod nas i ostavlja novce?

Umesto što razmišljamo o bilo kakvoj zabrani bolje bi nam bilo da pitamo Djilasa kada će srediti probleme oko kuće Olje Ivanjicki i uvrstiti je kao muzej u turističku atrakciju Grada.
Isto treba uraditi i sa kućom Mome Kapora...;)
 
Кажу да се човек који пада слободним падом јако лепо осећа јер се налази у бестежинском стању, поготово ако не зна да га на крају чека тресак.
Е то Титово време је било пад слободним падом, али неки и даље нису свесни да је тресак на крају био неминован...
 

Back
Top