***...ZASTO...???***

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam nekako te sukobe uvek gledala sa strane. Shvatam da su i jedni i drugi u pravu, al' ima vise stvari koje ne odobravam kod mladjih nego kod starijih. By the way ja sam i po godinama na sredini... tu sam 2.5 meseca do 18...
Ma kakvi bre matori, pa Dovla ima 20 godina i koliko njih još ima toliko, a koliko njih još ima preko? Imena, moliću! :think:

Pa dajte neki pametan odgovor
Pa puna ti je tema pametnih odgovora, vidiš da se vodi prava diskusija ovde.
 
Sto se tice onoga da li moderator sa drugog pdf moze da moderise i pdf na kome nije mod... odgovor je potvrdan tj. dozvoljeno je ukoliko nadležni moderator nije prisutan, a postoji problem.
Sad vi vidite da li je Soffy bila tu, kad je Overkill banovan, pa ako jeste onda se zalite... sta ja znam.
Meni se iskreno nensy4ever ne svidja, jer se pravi vazna, pa necu da se mesam u to jer bih bila pristrasna...
 
Pa moj utisak je da je malo nadmena, tj. da si malo nadmena, posto Vam odgovaram oboma. Ali kako nije bilo nikog od moderatora ok sto si reagovala, ali nije ok sto si reagovala tek posto su tebe izvredjali. Eto tiliko... i jos nesto, kazna je bila velika posto ti ipak nisi mod ovog pdf. Ali sve je to moje subjektivno misljenje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top