***...ZASTO...???***

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti matorci koji upravljaju Tinejdžerskim pdfom nisu ni psiholozi nit su u starosnoj dobi tinejdžera tako da ne znaju interesovanja i ostalo od mlađih tinejdžera,jer svaka generacija donese nešto novo...Zbog toga ih treba smeniti,kao što je nekada urađeno sa KLL...Ali ne znam kako...
 
Ti matorci koji upravljaju Tinejdžerskim pdfom nisu ni psiholozi nit su u starosnoj dobi tinejdžera tako da ne znaju interesovanja i ostalo od mlađih tinejdžera,jer svaka generacija donese nešto novo...Zbog toga ih treba smeniti,kao što je nekada urađeno sa KLL...Ali ne znam kako...

Iskreno za moda na teenovima treba stawiti nekog mladjeg ko je teen a ne nekog dedu brete
 
Не верујем ни да знаш шта значи реч инфантилно, само ти се свиђа па је зато користиш... Шта се расправљам уопште са тобом, кад ћеш бити банован док пишем овај пост... ;)
 
E ima jedna dobra stvar ovde- crna lista...Ja sam već addovao Elektru i više ne moram čitati njene imbecilne textove,kao i to da ne mož' da mi pošalje ni pp ni frend rikvest...

Nije luda da ti postane prijatelj... nisi morao da je stavis na listu zbog toga...

@zabavan!, Antrax, M_E_G_Y

Niko vas nece banovati ako ne napisete nesto sto nije u skladu sa pravilima foruma. Vasi moderatori su u glavnom i sami tinejdzeri...
Mnogo rano ste poceli sa kompleksima, i pogledaj malo bolje ko je sve rekao da je odredjena tema glupa, jer ces naci i neke od 15-16 godina da su to izjavili, a ne samo ovi od 20 i vise. Za Megi pise koliko ima godina, njoj sam i ja "matora", ali sto se Vas dvojica stidite?

Ovde se neko zalio da ti "odrasli" pisu o seksualnim iskustvima a to posle citaju deca od 12-13 godina. Pa ta "deca" vec znaju sve o tome, ili skoro sve. Ali ubedljivo najveca ironija i licemerje je sto osobe koje su se bunile protiv toga imaju nekoliko postova na istu temu.
 
Не верујем ни да знаш шта значи реч инфантилно, само ти се свиђа па је зато користиш... Шта се расправљам уопште са тобом, кад ћеш бити банован док пишем овај пост... ;)

Oooo sunce ti *******!! Gledaj ovo,lika banovase!! Picko jedna,koliko si zajeban vidi se!! Sad i meni leti ban!!
 
Nije pitanje dal' ce mod da bude mladji ili stariji, nego koja je poenta ovog podforuma. Vecini novih i mladjih koji u zadnje vreme ovde pishu, poenta je maximalna debilizacija i banalizacija. Svugde pishete isto, na svakoj temi, svako prica svoju pricu ili sam sa sobom i niko nikog ne cita... ako ga procita, onda nastane svadja i to je jedini interaktivni deo.
Ne'am ja nista protiv toga, ako vama tako lepo i meni je... al' nemojte ovde. Imate Svastaru za te stvari na pvom mestu... i jos par podforuma, koji su upravu tolerancijom ovakvog ponasanja postali jos jedna Svastara (Humor, Skole npr.) Sve je isto, samo je drugi krug ljudi.
A imate i Blogove u okviru Krstarice, My Spacebook i slicne servise gde svi nesto govore, a niko nikog ne slusa.

I na kraju, jedini aktivan moderator ovde u zadnje vreme, Sofffy, je itekako jos teenager, pa nesto ne vidim da deli misljenje s vama novim, mladjim, naprednijim i pametnijim generacijama.
 
Oooo sunce ti *******!! Gledaj ovo,lika banovase!! Picko jedna,koliko si zajeban vidi se!! Sad i meni leti ban!!

Вређао је дечко, говорио људима да су идиоти, инфантилни, будале итд. То је БАН! Прочитај правилник! А и ти си мене назвао пичком тако да би могао и теби да падне један ;)
 
Boze kako smo se vec podelili.. klinci (za mene jesu) od 12-13 godina, pa grupica njih od 15-16, nekoliko od 17-18 i stariji od toga. A zar ne bi trebalo da se razlikujemo po stavovima i sklonostima? Imam utisak da ova deca prosto mrze starije od sebe i smatraju sebe boljima i pametnijima, pa se jos i iscudjavaju kad im neko prigovori, a stariji opet ne mirisu mladje... Cemu takva podela? Razumem ja oderdjene razlike ali ovo sto je na ovom pdf ispoljeno je prosto neverovatno.
 
Boze kako smo se vec podelili.. klinci (za mene jesu) od 12-13 godina, pa grupica njih od 15-16, nekoliko od 17-18 i stariji od toga. A zar ne bi trebalo da se razlikujemo po stavovima i sklonostima? Imam utisak da ova deca prosto mrze starije od sebe i smatraju sebe boljima i pametnijima, pa se jos i iscudjavaju kad im neko prigovori, a stariji opet ne mirisu mladje... Cemu takva podela? Razumem ja oderdjene razlike ali ovo sto je na ovom pdf ispoljeno je prosto neverovatno.

Право да ти кажем не знам ни ја, ово никада није било овако. По мени су пометњу овде направили пар ликова који су дошли почели да серу свима ко им нешто каже, да се свађају са старијима без неког нарочитог разлога, почели да отварају неке глупе теме и да се бахате... Да их именујем конкретно 3 лика: Оверкил, ИБМ и овај Антракс, можда још пар људи. Не знам зашто, једноставно момци су сировине...
 
Da se podsete kako je biti u nasim godinama mozda...
A mozda da teme nauce necem pametnom jer nema ko drugi...
I jedno i drugo je tačno.

E sad mene interesuje zasto mi non-stop stoji da imam ne procitanu poruku a kad udjem ja je nemam!!
Bag u sistemu Krstarice.

Imam utisak da ova deca prosto mrze starije od sebe i smatraju sebe boljima i pametnijima, pa se jos i iscudjavaju kad im neko prigovori, a stariji opet ne mirisu mladje... Cemu takva podela? Razumem ja oderdjene razlike ali ovo sto je na ovom pdf ispoljeno je prosto neverovatno.
Ma šta ti nije jasno, pa i u realnom svetu ti je tako. Stariji se proseravaju (doduše, puno puta sa pravom), a mladji više vole da sami udare glavom u zid nego da poslušaju nekog. S tim što su u poslednje vreme malo predjene granice bezobrazluka.

Evo npr ova Megy izgleda ne podnosi starije i ne ceni njihove savete. Ko je 'be, njen problem i na njenu štetu.
 
Вређао је дечко, говорио људима да су идиоти, инфантилни, будале итд. То је БАН! Прочитај правилник! А и ти си мене назвао пичком тако да би могао и теби да падне један ;)


trajni ban, ako se ja pitam

@za one koji ne znaju o cemu pricam
ne, pametni, necu da se slihtam ikome:)

to je cinjenica


Ja sam se zalio i coveka nisu banovali a njega odmah!!Pretpostavljam da je NENSY4EVER banovala!!
Koliki stepen tolerancije i demokratije...

hahahaha
sad si me nasmejao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top