***...ZASTO...???***

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Право да ти кажем не знам ни ја, ово никада није било овако. По мени су пометњу овде направили пар ликова који су дошли почели да серу свима ко им нешто каже, да се свађају са старијима без неког нарочитог разлога, почели да отварају неке глупе теме и да се бахате... Да их именујем конкретно 3 лика: Оверкил, ИБМ и овај Антракс, можда још пар људи. Не знам зашто, једноставно момци су сировине...

Ja i Over nismo ni jednu temu otvorili da je njesra!! Over Dokle vise protiv KLL-a! A ja Kako bi ste voleli da umrete! E sta sad ja bi trebao da se zalim zato sto si me nazvao sirovinom?? A svadjamo se samo sa starijim forumasima zato sto bukvalno jebu mladje od sebe i namerno im namecu volju!! Mozes coveka slomiti ali njegov duh nikad!!;) A brate ti si razocarao!!
 
Ja sam nekako te sukobe uvek gledala sa strane. Shvatam da su i jedni i drugi u pravu, al' ima vise stvari koje ne odobravam kod mladjih nego kod starijih. By the way ja sam i po godinama na sredini... tu sam 2.5 meseca do 18...
 
Boze kako smo se vec podelili.. klinci (za mene jesu) od 12-13 godina, pa grupica njih od 15-16, nekoliko od 17-18 i stariji od toga. A zar ne bi trebalo da se razlikujemo po stavovima i sklonostima? Imam utisak da ova deca prosto mrze starije od sebe i smatraju sebe boljima i pametnijima, pa se jos i iscudjavaju kad im neko prigovori, a stariji opet ne mirisu mladje... Cemu takva podela? Razumem ja oderdjene razlike ali ovo sto je na ovom pdf ispoljeno je prosto neverovatno.

:arrow: Glas razuma,napokon.
 
Ja i Over nismo ni jednu temu otvorili da je njesra!! Over Dokle vise protiv KLL-a! A ja Kako bi ste voleli da umrete!
Sta je dobra tema za nekoga, je malo relativan pojam. Neko bi dobrom temom nazvao onu koja dozvoljava beskrajan broj str i postova (nabrajalice), neko ne... Zato se ljudi dosetili pa postavili moderatore, da cuvaju koncept i ideju podforuma.

Tvoja tema, prvo sto ne vidim kakve specijalne veze ima sa tinejdzerima... to si mogao da pitash i nekog chichu isto i logicnije, zar ne? A drugo, sto je tema principijelno jako plitka. Mislim sta koga boli penis kako neko zeli da umre. Jbte. Prilicno nebitan podatak. Kako god bilo, tema je u najmanju ruku za Svastaru, ako ne za brisanje vec.

Overkillova pobunjenicka tema... Admin ne dozvoljava takve teme po forumu i slicne su eksrepsno brisane. Ja tu nisam dirao, jer smatram da korisnici treba da daju svoje misljenje o podforumu na kome postuju. Ali sad vidim da je to sa vecinom ljudi pointless, jer sustinski ipak ne kapiraju sta znaci i treba da bude forum. Tako da donkele ipak delim Adminovu politiku da se sa korisnicima u vezi foruma ne treba mnogo raspravljati.
 
Sta je dobra tema za nekoga, je malo relativan pojam. Neko bi dobrom temom nazvao onu koja dozvoljava beskrajan broj str i postova (nabrajalice), neko ne... Zato se ljudi dosetili pa postavili moderatore, da cuvaju koncept i ideju podforuma.

Tvoja tema, prvo sto ne vidim kakve specijalne veze ima sa tinejdzerima... to si mogao da pitash i nekog chichu isto i logicnije, zar ne? A drugo, sto je tema principijelno jako plitka. Mislim sta koga boli penis kako neko zeli da umre. Jbte. Prilicno nebitan podatak. Kako god bilo, tema je u najmanju ruku za Svastaru, ako ne za brisanje vec.

Overkillova pobunjenicka tema... Admin ne dozvoljava takve teme po forumu i slicne su eksrepsno brisane. Ja tu nisam dirao, jer smatram da korisnici treba da daju svoje misljenje o podforumu na kome postuju. Ali sad vidim da je to sa vecinom ljudi pointless, jer sustinski ipak ne kapiraju sta znaci i treba da bude forum. Tako da donkele ipak delim Adminovu politiku da se sa korisnicima u vezi foruma ne treba mnogo raspravljati.

good post
 
A oni sto imitiraju Grand i sto se napiju od dva piva i sto misle da je 29novembar praznik mesa?????

Ma ne. To nema nikakve veze sa ovom temom. Studenti u Studentskom gradu nemaju televizore po sobama, pa se i dalje masovno ponasaju kao tinejdzeri. Na njih Grand produkcija nema nikakav uticaj. A Beogradjani masovno imaju televizore kod kuce i ne ponasaju se kao tinejdzeri. Mozda mozes tu da trazis neki uticaj Granda na ponasanje tinejdzera.
 
Poslednja izmena:
Do jaja ajde sad da ovo postane spamerska tema!! Nema sta moderator The Look drzi svoj pdf u redu a vamo na drugima spamuje..

Mislim da se jasno vidi mali trougao sa znakom uzvika. Tako ako mislis da neki moj post "ne stima" samo klikni na trouglic pa prijavi. Ako mod negde gresi, treba ga kazniti, nije ni on Bog... Svima prema zasluzi...

Ako se neko napije od dva piva znaci da nije alkoholicar cim ne moze da podnese toliku kolicinu, sto je dobro. Sto se tice Granda, ukusi su razliciti pa necu komentarisati.

A sto se tice toga ZASTO "odrasli" dolaze na ovaj pdf, to sam vec rekla ali imam predlog da na pp pitas te osobe, sram ih bilo, sto dolaze i smetaju ti ovde. Jos bolje, pitaj ih na profile message da svi vidimo odgovor.
 
Znam da ce ova tema da bude lock...ali do tada neka mi neko da objasnjenje Zasto na pdf tinejdzeri dolaze oni koji imaju preko 20 godina???

tako je uvijek bilo, get used to it

sto se tice moderatora, preporucljivo je da budu stariji, cak i vise od 22,23 etc
upravo zbog toga sto je pdf tinejdzeri u pitanju
tako bar neko na pdf ima i mozak i konce u rukama
 
Pa verovatno su oni na ovom 4umu od vremena kad su i sami bili tinejdzeri, pa im se omililo...
A sad verovatno smatraju kako su dovoljno veliki da mogu da klincima daju savete i slicno.. U neku ruku i jeste tako... Ne mislim da smetaju... Naprotiv...
Osim kad pocnu da seru o tome kako su teme glupe... Nasa stvar.. ( tinejdzerska )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top