ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

Zdravo svima, ja sam po prvi put na forumu, i nestrpljiva sam, pa i površna, pa ne mogu baš sve da ispratim. Pre svega pozdrav psihologu. JA SAM PSIHOLOG, KOJI IMA JEDNOG NARCISTIČKO-HISTRIONIČNO POREMEĆENOG DEČKA. IMAM NEKE ODGOVORE..PSIHOANALITIČKE..IMAM ISTOG TAKVOG..TATU !!!
 
Najnoviji elobarat o mushkoj dominaciji u negativnoj konotaciji...Grubijanstvo koje je sve vishe zastupljeno u Srbiji pre svega dotiche se socijalne politike stanovnishtva.U nedostatku pravog merila
jednog drushtva pojavljuju se asocijalni tipovi ljudi..Poslednji primer silovatelja iz Batajnice nam govori
koliko je niska granica chovekove svesti...ALi vratjam se na temu i nadam se da tje biti sve manje
grubijana...Psihologija moze da objasni neke poremetjaje ali ne i da ih suzbije...
 
Nije mi poenta da svako priča za sebe, već da priča sa drugima! Smisleno, kontinuirano i konstruktivno. Da se vremenom dođe do nekih odgovora ! Možemo li prvo definisati grubijana pošto očigledno ovde svako priča o drugoj stvari. Slučaj Batajnica nema veze sa ovom temom, i izvini, nema veze sa svime što si napisao, psiholože. Da otvorimo temu o otvorenoj i maskiranoj agresiji?
O zlu..to ti je tema za filozofiju..
 
Neznam sta ko od drugih voli znam sta ja volim-na prvom mestu da je pametan, da poseduje izvesnu dozu humora,da ja budem njegova pametnica a on moj tupavko,da nikad, nikad ne digne ruku na mene ali da ume da mi da do znanja da gresim i da ja to shvatim i jos vise ga volim ...Naravno da nije bas za suknju da se drzi a i da ume da me drzi kad je potrebno.A sve te siledjije i asocijalce nezelim ni da vidim....jer da imaju pameti nebi to bili.Nije vazno imati samo u misicima i gacama vec malo vise .... Bar za mene.
 
Većina žena ne voli grubijane! Nasilnici ,koji lupaju šakom o sto i mrko gledaju ispod obrva, su iskompleksirani muškarci koji vuku traume iz detinjstva! :roll:
Većina njih je živela pored očeva koji su bili agresivni i oni ponavljaju već viđeno ponašanje!
Isti slučaj je i sa ženama:devojčica koja je imala naprasitog oca nesvesno traži muškarca istog ponašanja, tj. i one teže već viđenom!
Eto šta mogu da urade roditelji svojoj deci?! :-( To se nastavlja kroz generacije, i veoma je teško prekinuti taj lanac.Zato imamo nesrećne parove i emotivno napuštenu i istraumiranu decu! :-(
Mislimo o tome! :roll: :arrow:
 
I kada mu se nadjes na putu da malo udari??

Ajde ne lupetaj, ako je neko nasilan on je takav i prema devojci. Npr ako pozelis da raskines, a on ne zeli onda ces videti kako je nezan, ovo kazem jer sam video takve slucajave.

Ali istina je da zene vole da si prema njima sto gori!
 
Astrodita:
Većina žena ne voli grubijane! Nasilnici ,koji lupaju šakom o sto i mrko gledaju ispod obrva, su iskompleksirani muškarci koji vuku traume iz detinjstva! :roll:
Većina njih je živela pored očeva koji su bili agresivni i oni ponavljaju već viđeno ponašanje!
Isti slučaj je i sa ženama:devojčica koja je imala naprasitog oca nesvesno traži muškarca istog ponašanja, tj. i one teže već viđenom!
Eto šta mogu da urade roditelji svojoj deci?! :-( To se nastavlja kroz generacije, i veoma je teško prekinuti taj lanac.Zato imamo nesrećne parove i emotivno napuštenu i istraumiranu decu! :-(
Mislimo o tome! :roll: :arrow:

xexe zabole me.... :D :D :D :p
 

Back
Top